Sen

Na każdy temat.
marian
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn 19:57, 24 mar 2008
Lokalizacja: Zgierz - Przybyłów :D

Post autor: marian »

a mi się śniło że w Zgierzu po Piłsudskiego popierniczały tramwaje i to dużo! Widziałem je z daleka bo tak jakby wyszedłem z bramy i moja ulica odchodzi od Piłsudskiego, i był tam sklep "Elea" chociaż reszta była jak w zgierzu, aha to mi się śni już któryś raz
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Namnożyło mi się ładnych snów.
Dwie noce temu:

Łaziłem sobie po PKP Pabianice. Odrodzonym jak nigdy. Na każdym torze pociąg, super klimat starej kolei o zachodzie słońca. Wracając z tego miejsca - udałem się do tramwaju. Przyjechało 41 z wagonem o ciekawej konstrukcji - czteroczęściowa 803N! Ot, taki prawie Cityrunner w starszym wydaniu Obrazek
I jadąc tym wynalazkiem - pod Zamkiem spotkałem SZAUTERa. Wsiadł. No i zaczęło się. Zaraz potem rozbiliśmy jakieś auto itd... Życie.

Tej nocy:
Sen dosyć niesamowity. Tak realny, że odczucie jak na jawie. Otóż szedłem sobie gdzieś przy ulicy Łaskiej w kierunku pętli autobusów przy Dworcu. Zza drzew dostrzegłem sylwetkę Ikarusa 506. Przyspieszyłem kroku - stał na linii 7. Co "siódemka" robiła przy PKP? Niestety - gdy się zbliżyłem do 100m - harmonijki się zeszły, i pojazd odjechał. Wyjąłem zatem pospiesznie aparat, by chociaż na mocnym zoomie zrobić fotkę. Po tej czynności spojrzałem przed siebie - na wylot z pętli i ujrzałem... Czerwonego 318! A za nim - pod wiatą - 315, 404, 510! Pełne ludzi - jak niegdyś - oczekujące odjazdu na 1 i 3...

Niestety tym - jakże ciekawym obrazkiem - cały sen się brutalnie zerwał a ja powróciłem do codzienności. Przez parę sekund po tym, odczuwałem lekki szok i gorycz, że już się skończyło, chociaż miałem chęć podjechać prędko pod Dworzec, sprawdzić czy to był oby napewno sen Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
WMC
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: śr 20:32, 05 gru 2007
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: WMC »

Niedawno śniły mi się rozpieprzone Ikary 3076 i 3198 na Dworcu Północnym ( jeszcze z dyktami 85 Obrazek ). A potem wsiadłem w 3093 na tej samej trasie i sen się urwał.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez WMC, łącznie zmieniany 1 raz.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

@prof_klos: ten drugi fajniejszy
zachi64
Czasem wpada
Posty: 50
Rejestracja: wt 20:43, 27 lis 2007
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: zachi64 »

Ja to koszmar dzisiaj miałem. Śniło mi się, że w najbliższą środę będzie u was wycofanie wszystkich ikarusów.
niedzielny
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr 14:59, 11 kwie 2007

Post autor: niedzielny »

Mi się niedawno śniło, że w okolicach zoo po Konstantynowskiej jeździł autobus linii 9. W dodatku jakaś pierdółka, coś podobnego do Vero, ale nie to.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

zachi64 pisze:Ja to koszmar dzisiaj miałem. Śniło mi się, że w najbliższą środę będzie u was wycofanie wszystkich ikarusów.

wypluj to słowo !
Michplo
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn 22:13, 31 mar 2008
Lokalizacja: Łódź- Górna

Post autor: Michplo »

Ja miałem około 3 tygodni temu sen, że wsiadam do 14 na Śmigłego rydza, przy czym gdy skręciła w Piłsudskiego (właściwie nie było tam ulicy, tylko z boku jakaś bita droga, wąziutka) to okazało się że "istnieją" trzy tory w każdą stronę. Wysiadłem przy galerii, nie było przejścia podziemnego (więc przeszedłem po tych torach?). Powiedzmy że pewnego wycinka nie pamiętam (coś się działo w galerii, jakaś wystawa starych autobusow). Stoję na przystanku i podjeżdża cztero-skład 805 (elinów, fajnie piszczałyObrazek) z napisem na tablicy "Kołobrzeg"

I się obudziłem (albo mi się przyśniło że się obudziłem)
Motorniczy
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: pn 14:09, 18 gru 2006
Lokalizacja: Łódź, Żubardź

Post autor: Motorniczy »

Ożesz w mordę, miałem znowu komunikacyjny sen, taki "gtlodzowy" w nocy z 4 na 5 lipca :
Jadę sobie linią 25 aleją Włókniarzy, siedzę sobie na ostatnim siedzeniu po lewo trzeciego (!) wagonu, patrzę a na Kozinach stoi Konstal 803N. Zdziwiony wysiadam i idę do tramwaju. Patrzę, a tam Mch za sterami. Wyciągam aparat, robię zdjęcie, a on pokazuje mi gestem sugerującym abym wsiadł bo ma za chwilę odjazd (pomachał mi grafikiem). No dobra, wsiadam, i co się okazuje? Drzwi nie harmonijkowe, tylko takie jakie są w Jelczach Vero. Naciskam przycisk, wchodzę, a trawmaj rusza. W środku wszystko w porządku, tylko widzę zamontowany wyświetlacz, taki jak w bulwach. Jakaś tam godzina była i data, rok 1887. Zmienia się, i co pokazuje? Imieniny: Ukalo, Dankwiat. Gadacz mówi : Następny przystanek: Nowe Złotno. Tramwaj się zatrzymuje, widzę jakiś las, wsiada Kazik z tortem, Pabianek z kierownicą od Ikarusa, i SEC ze statywem. Pytają się mnie gdzie mam prezent. Odpowiadam im, że nie mam. Wściekły SEC wali mnie statywem po głowie i sen się urywa...

Po tym śnie stwierdziłem że za późno chodzę spać.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Obrazek
No toś pojechał Obrazek
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Mi się bardzo często śni, że w Sieradzu powstają nowe linie autobusowe. Gdy podchodzę i czytam rozkład to legenda brzmi następująco: a - kursuje w pierwszy piątek miesiąca, b - kursuje w dni słoneczne, itp. Ostatnio zorientowałem się, że to sen ( kilka razy w życiu już mi się tak zdarzyło, to wspaniałe uczucie, można robić co się chce, ale istnieje ryzyko, że się niespodziewanie obudzimy...). I się zacząłem śmiać, że to jest sen. Idiotyczny sen. Chciałem iść na zajezdnie zobaczyć co za autobusy jeżdżą po Sieradzu, bo żaden nie jechał, a tu się nagle obudziłem Obrazek
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Mi się niedawno śniło, że jadę Volvo 7700A na 96 po Narutowicza a z Tramwajowej wyjeżdża... krakowski NGT6 Obrazek
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Ciekawe skąd biorą się te różne komunikacyjne sny?
Motorniczy
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: pn 14:09, 18 gru 2006
Lokalizacja: Łódź, Żubardź

Post autor: Motorniczy »

Za dużo Cartoon Network.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Za dużo Cartoon Network ? ROTFL Obrazek
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

MNK pisze:Ciekawe skąd biorą się te różne komunikacyjne sny?
To po prostu jakieś ukryte pragnienia. Ja bardzo chcę, żeby coś się zmieniło na lepsze, np. żeby były nowe linie autobusowe i mam to w snach. Często śni mi się kolej, ale prawie nigdy nie jest to szczęśliwy sen. Nierzadko zdarza mi się taka sytuacja: moja rodzina jest już w pociągu, który stoi na peronie, stoją w drzwiach, ja biegnę do nich mam kilkanaście metrów, a tu nagle się przewracam, nie mogę wstać, a oni odjeżdżają...
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

A mi ostatnio śniło się jeszcze stary ikarus 2724 na 70. Bardzo chcę aby heble wróciły, ale raczej już to nie możliwe ;(
ikarusojelcz
Sympatyk forum
Posty: 737
Rejestracja: wt 14:42, 26 wrz 2006
Lokalizacja: Rekinia City

Post autor: ikarusojelcz »

Jak to nie wrócą, przecież w snach będą nadal.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Mnie się ostatnio śniło że na Kraszewskiego zostawili wszystkie tablice i trafiły do mnie Obrazek
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

ODP

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

W moich snach wciąż ...... . Ech to tylko sen
ODPOWIEDZ