Poszukajmy

Na każdy temat.
MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Poszukajmy

Post autor: MKMLODZ »

Skoro temat Inne, to proponuję, żebyśmy sobie wzajemnie pomagali. Pomoc polega na tym, że ktoś kogoś prosi, żeby coś wyszukał (jak nie może). Ja bym prosił o znalezienie takiej strony, gdzie mógłbym sprawdzić, jaka była pogoda danego dnia (nie tylko w USA).
Cvany
Czasem wpada
Posty: 74
Rejestracja: ndz 19:04, 14 gru 2008
Lokalizacja: Łódź Górna
Kontakt:

Post autor: Cvany »

MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Post autor: MKMLODZ »

Jednak sam znalazłem. Może nie zupełnie to o czym myślałem, ale jest. www.twojapogoda.pl tam jest archiwum wiadomości pogodowych od września 2002.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

To może ktoś znajdzie zdjęcia oryginalnych lampek, które oświetlały od wewnątrz schody w wagonach 102Na/102NaW/803N?
Cvany
Czasem wpada
Posty: 74
Rejestracja: ndz 19:04, 14 gru 2008
Lokalizacja: Łódź Górna
Kontakt:

Post autor: Cvany »

Ja poszukuję odpowiedzi na pytanie dlaczego spisuje się brygady ? Pytam się MNK on mówi że nie wie, pytam się Simona on mówi że nie wie ale spisuje bo go MNK wciągnął w to. Liczę że ktoś mi wytłumaczy dlaczego to się robi.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Troche dziwne pytanie Obrazek

Spisuje bo... spisuje Obrazek . Zainteresowałem się tym jakiś czas temu i tyle Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 1996
Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karol »

Ja np. tego nie robię, nie widzę w tym celu. Wytłumaczenie może być następujące. Każdy ma jakieś hobby, które zapełnia wolny czas. Z drugiej strony można prowadzić statystyki, co jeździ na danej linii/brygadzie i jest to sporo baza wiedzy.
Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

o3r kiedyś spisywał któreś 86. Fajny przegląd taboru się po jakimś czasie z tego zrobił.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

86/8 Obrazek Wtedy jeździły tam migi, kwadraty, SU12 i MANy. Potem zaczęły jeździć gnioty i spis upadł. Ale fajnie na to popatrzeć.
ODPOWIEDZ