Linia90- pytanie

Na każdy temat.
dzikusmpk
Czasem wpada
Posty: 64
Rejestracja: pn 11:47, 20 lip 2009
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Linia90- pytanie

Post autor: dzikusmpk »

Mam pytanie:
Jaką trasę wyjazdową i zjazdową mają linie 82, 90 i 96?
O której wyjeżdżają z zajezdni?
p.s
82 i 96 pytanie od igora
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez dzikusmpk, łącznie zmieniany 1 raz.
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

Nie odpowiem na Twoje pytanie. Lecz przy okazji chciałem się spytać to samo pytanie w przypadku 82 i 96. Więc jeśli możesz zeedytuj swój post i dopisz jeszcze 82 i 96 (z dopiskiem, że to ode mnie)
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

82: Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, Pabianicka, Piotrkowska, Przybyszewskiego (do niedawna przez Broniewskiego)

Edit: obecnie również przez Broniewskiego

90: (roboczy - wyj: 3.08, 4.42, 13.49) Nowe Sady, Waltera-Janke, Bandurskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina

96: Limanowskiego, Włókniarzy, Lutomierska/Wielkopolska
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

SEC pisze:82: Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, Pabianicka, Piotrkowska, Przybyszewskiego (do niedawna przez Broniewskiego)

90: (roboczy - wyj: 3.08, 4.42, 13.49) Nowe Sady, Waltera-Janke, Bandurskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina

96: Limanowskiego, Włókniarzy, Lutomierska/Wielkopolska

Dzięki :) A podobno 96 jak jedzie do zajezdni jeździ inną trasą po Jaracza. Czy to prawda??
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Tzn. jak inną trasą? Może chodzi Ci o to, że nieraz zjazd po trasie ma się nijak do zjazdu w praktyce?
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

SEC pisze:Tzn. jak inną trasą? Może chodzi Ci o to, że nieraz zjazd po trasie ma się inaczej do zjazdu w praktyce ;).

Mam na myśli, że na Jaracza tuż za Kopcińskiego zjeżdża na drugą stronę tych bloków i jedzie Piotrkowską. Przynajmniej tak słyszałem..
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Szczerze mówiąc pierwszę słyszę, ale wątpie, żeby tak było. Z resztą, zrozumieć to powyżej też mi jest ciężko.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja też nie specjalnie rozumiem wypowiedź igora. Poza tym jeszcze się nie spotkałem by jeśli autobus zjeżdżał planowo jechał inaczej niż normalnie tj. po trasie do Klonowej. Może ewentualnie mogło Ci się pomylić coś np. z 85. Co prawda teraz oficjalnie w rozkładzie ta linia nie ma zjazdów, ale kiedyś były właśnie przez Jaracza, Sterlinga, Północną, Franciszkańską i dalej jakoś do Limanowskiego.

Co do 90-ki - kiedyś widziałem kursy wyjazdowe na Lodowej/Puszkina. Stąd zapewne jeździły przez Dąbrowę (ale nie pamiętam czy to było jeszcze za czasów Kraszki czy trwało to też już po przejęciu linii przez NS).
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Kuba pisze:i dalej jakoś do Limanowskiego.
Przez Zawiszy Czarnego.
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

Hmm... Może źle to sformułowałem.. Spróbuje jeszcze raz.

Nie tak dawno (gdzieś pod koniec sierpnia) mój kuzyn jechał właśnie 96 i potem mi powiedział, że podobno 96 jechało do Piotrkowskiej po trasie a potem skręciło w prawo w Piotrkowską a potem Legionów i dalej obecną trasą. Czyli:
...Kopcińskiego, Jaracza, Piotrkowska, Legionów, Zachodnia...
adam-k96
Bywalec
Posty: 156
Rejestracja: pn 18:32, 20 kwie 2009
Lokalizacja: Łódź Janów

Post autor: adam-k96 »

Może było jakieś zatrzymanie ruchu, albo kierowca się pomylił.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Kuba pisze:Co do 90-ki - kiedyś widziałem kursy wyjazdowe na Lodowej/Puszkina. Stąd zapewne jeździły przez Dąbrowę (ale nie pamiętam czy to było jeszcze za czasów Kraszki czy trwało to też już po przejęciu linii przez NS).

Z Kraszki jechało się przez Dąbrowę, z Sadów to krócej Wu-Zetką. ;)
BarthezzLodz
Czasem wpada
Posty: 83
Rejestracja: sob 18:18, 12 lip 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BarthezzLodz »

igor pisze: ...Kopcińskiego, Jaracza, Piotrkowska, Legionów, Zachodnia...
Że niby deptakiem?! :shock:
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

BarthezzLodz pisze:
igor pisze: ...Kopcińskiego, Jaracza, Piotrkowska, Legionów, Zachodnia...
Że niby deptakiem?! :shock:

Wiem, dla mnie też to bezsensu Obrazek Ale ktoś mi tak powiedział... Nieważne :P

PS. Powiedzielibyście mi może jeszcze ile brygad jeździ na 3, 55, 82, 96 i N5?? (W dni robocze, soboty i niedziele)
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez igor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ