Kubek

Na każdy temat.
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Kubek

Post autor: igor »

NA wstępie wyjaśnię, że jeśli będziecie chcieli to potem (jeśli moderator zmienia nazwę) ten temat będzie mógł być ogólnie o Muzeum Komunikacji miejskiej.

Lecz najpierw proszę aby ktoś mnie wspomógł. A więc tak...
Byłem w Muzeum KM już dwa razy. Za pierwszym razem kupiłem ten kubek na kółkach, lecz gdy drugi raz się z niego napiłem zobaczyłem, że kapie woda i okazało się, że kubek jest pęknięty. Więc za drugim razem jak byłem w WMK kupiłem jeszcze jeden kubek, lecz na razie go nie otwierałem. Pomóżcie mi: czy ten kubek w ogóle nadaje się do picia?

Z góry dzięki. (przepraszam, że zakładam nowy temat ale nie znalazłem tematu do tego typu rzeczy np. o muzeum)

PS> Jak mi pomożecie jeśli będziecie chcieli poproszę moderatora o zmianę nazwy tematu a temat przekształci się na wątek o muzeum.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez igor, łącznie zmieniany 1 raz.
krzyskup
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: pt 19:41, 31 mar 2006
Lokalizacja: Retkinia
Kontakt:

Post autor: krzyskup »

Proponuję Ci się skontaktować z kimś z Muzeum - oni powinni wiedzieć, czy te kubki nadają się do picia Obrazek
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

Co prawda mi mówią, że tak ale mam pewne wątpliwości... To nieco dziwne, że już za drugim piciem pojawiła się pokaźna rysa... Ale dzięki za radę Obrazek Może ktoś ma trochę bardziej przybliżone informacje? Może ktoś ma ten kubek i już długo z niego korzysta i jak na razie nie ma żadnego pęknięcia?? Postaram się jeszcze poszukać w internecie.

Ps. Do modów: ja ktoś mi wystarczająco pomoże usuńcie wszystkie posty i zmieńcie ten temat na wątek o muzeum KM. A ja jeszcze poproszę o pomoc Obrazek
krzyskup
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: pt 19:41, 31 mar 2006
Lokalizacja: Retkinia
Kontakt:

Post autor: krzyskup »

Hmmm... wiesz, moim zdaniem trochę bez sensu jest zmiana tematu wątku na taki, w którym chyba niewiele będzie do napisania. Chyba, że życzysz sobie dyskutować na temat tegoż Muzeum, wtedy sam załóż wątek.
A co do kubka - takie rzeczy się czasem zdarzają. W różnych kubkach - ten materiał tak już ma i tyle.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez krzyskup, łącznie zmieniany 1 raz.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wywalić. Najlepiej z użyszkodnikiem Obrazek
(To piszę ja, zwykły user. Od dawna o tym marzyłem Obrazek )
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

igor pisze:Co prawda mi mówią, że tak
Ale z nich figlarze ;)
igor
Sympatyk forum
Posty: 505
Rejestracja: pt 14:22, 01 maja 2009

Post autor: igor »

Dobra, fajnie. To jeszcze powiedzcie czy to się nadaje do picia i tyle Obrazek Już wszystko wiem oprócz tego najważniejszego Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Nie, do picia nadają się płyny. Kubek nie jest płynny.
Zablokowany