2 pytania odnośnie MPK

Na każdy temat.
Michcio
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: śr 08:42, 16 lip 2014

2 pytania odnośnie MPK

Post autor: Michcio »

Witajcie. Jestem Michał, mam już niecałe 20 lat i tak jak niektórzy z was, jestem MKM. W przyszłości chciałbym zostać kierowcą autobusu. Aktualnie poznaję nieznajome trasy. Mam 3 pytania w związku z facebookiem wprawdzie, ale może ktoś z was wie bez potrzeby dzwonienia z pytaniem na zajezdnię.

1) Czy można na zdjęcie profilowe na fb ustawić logo MPK ŁÓDŹ ? Np. pierwsze lepsze gdy wpiszemy w Google Grafika MPK ŁÓdź Logo

2) Czy można zrobić sobie zdjęcie na tle tego zegaru i krat na zajezdni Nowe Sady i potem wrzucić to na swój profil na fb?

Szczerze mówiąc, jakbym do nich zadzwonił pod nr kontaktowy to nie wiem jakiej reakcji bym się spodziewał, więc wolę najpierw tutaj napisać.
KamilKiri
Niemowa
Posty: 1
Rejestracja: śr 15:17, 16 lip 2014

Post autor: KamilKiri »

1 Chyba tak
2 Nie wiem czy cię tam nie pogonią bo tam jest budka obok może lepiej będzie jak pójdziesz w prawo tam są takie kraty przez które widać zajezdnię chociaż z fotograficznego punktu widzenia zegar jest lepszy
Josek101
Stały bywalec
Posty: 312
Rejestracja: wt 05:45, 30 lip 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Josek101 »

A gdzie 3 pytanie ?
Michcio
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: śr 08:42, 16 lip 2014

Post autor: Michcio »

@Josek101:

Miało być 2, a nie 3, potwierdzasz to co pisał Kamil ?

@Kamilkiri:

Tak, ja wiem że tam jest obok budka, to może lepiej i bardziej bezpiecznie będzie tam gdzie pisałeś? Byłem tam dzisiaj, w tle był Urbino18 (nie pamiętam numeru) z pozaklejanymi płachtami xD
ODPOWIEDZ