Głupota czy niewiedza?

Na każdy temat.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

A wiecie, że nie zdziwiłoby mnie to. Obrazek Co do EI, już nic mnie nie jest w stanie zdziwić. Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

rkplodz pisze:hmmm Solbus z Tramwajów Podmiejskich - dobrze że nie piszą "Wczoraj wynajęto tramwaj podmiejski do Zakopanego" :D

Wiesz co do busa tramwajów to odemnie z LO w ostatniej klasie była wycieczka i ksiądz stwierdził że tramwajem to juz wszędzie można dojechac :) A konkretnie chodziło o Zakopane :)
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

A to zdjęcie powyżej to czyzby pilkarze Legii Warszawa jechali na mecz w Orange Ekstraklasa i to mecz wyjazdowy?
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dziennik Łódzki pisze:Międzygminna Komunikacja Tramwajowa testuje właśnie tramwaj, który będzie jeździł na trasie linii 46 z Pabianic do Ozorkowa. – Na tak długiej trasie bardzo ważny jest komfort jazdy – przekonuje Andrzej Grzelak, kierownik MKT

Z Pabianic do Ozorkowa? O... :twisted: A nie do Łęczycy?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

No co Ty, do Łęczycy tylko Cityrunnery, dlatego GT8 jedynie do Ozorkowa Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Chciałeś napisać GC8. Obrazek GT8 z Lutomierska na Chocianowice kursuje. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

A co do Brzezin? Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

no od lat do Brzezin jeździ przedłużona piętnastka
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Kurde, a ja byłem pewien, że 11AG jezdzi do Brzezin Obrazek

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=391&w=14098227&a=14137878
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Kurde to jutro jade objeździć te wszystkie trasy. Jaki ja głupi że jeszcze nie objeździłem tego wszystkiego Obrazek
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

A co powiecie na nazywanie Trambusa tramwajem?
EI jest zwykłym dziennikiem, czyli gazetą o wszystkim. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego; jednak inne gazety powstrzymują się od pisania takich głupot. Wyobraźcie sobie co by było gdyby Fakt miał dodatki regionalne, tak jak np. GW...
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Kolejny kwaituszek z Expressu Ilustrowanego - tramwaj typu GTB. Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Obrazek

Tramwaj linii 46 z Ozorkowa do Pabianic pomyślnie przeszedł testy i zostaje na trasie? Tramwajem ma 89 miejsc siedzących? Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Szkoda mi ich. Później jakieś mohery wykrzykują, że przecież w gazecie napisali tak i tak i oni wiedzą najlepiej.

Pamiętam, jak był pomysł puszczenia na stałe autobusów ulicą Nastrojową, bo jest to najważniejsza, położna w środku, z której wszędzie blisko ulica osiedla Radogoszcz-Wschód. Niestety tak się nie stało, bo babcie zaczęły protestowć z argumentami typu, że: tiry też tu będą jeździć itp. Ciekaw jestem z jakiej racji... Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Aż boli jak sie na to patrzy Obrazek Pomijam błędy rzeczowe, bo to nic nowego ale gdzie jest korekta? Obrazek Żeby takie knoty publikować to trzeba być na poziomie nizszym niz kraweznik. Autor i korekta powinni dostac ostro po dupie ...
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Na pytanie, czy była testowana nowa
linia, czy talko nowy wagon, nie potrafię odpowiedzieć. Polecam
kontakt z autorką – Justyną Kowalewską – tel. (42) 637-72-41

:lol: :lol: :lol: :lol:
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Nikt nie zatrudnia dziennikarzy specjalnie od KM, czy chociaż transportu. Facet wypisuje takie same bzdury w dziale Sport, Kraj, Gospodarka czy Dom. Kto powiedział, że musi być rzetelny? ważne by się go dobrze oglądało/czytało i reklamy między artykułami były odpowiednio drogie. Nie czytajcie gazet, ograniczcie TV, będziecie zdrowsi.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

A swoją drogą to widzieliście artykuł w EI o PIRATACH Z MPK Obrazek? Zarzucają na przykład kierowcą, że wjeżdzają na czerwonym świetle na rondzie Solidarności. Pewnie sytucja wygląda tak, że kierowcy stojący w korach poprostu nie chcą czekać na kolejne zielone i wjeżdzają na żółtym. Zanim przegub przejedzie to wiadomo - robi się czerwone.

Jeżeli chodzi o gwałtowne skręty i bujanie autobusem to pewnie znowu jakiś moher naczytał się takiego EI i zaczął wymyślać na MPK, jakby to ono było powodem dziur w jezdni i małych skrzyżowań.

Teraz uważajcie na kierowców, gdy będziecie focić. Po takim artykule i ewentualnymi uwagami do nich mogą być niezadowoleni z focących miłośników KM.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Taaa, zaraz napiszą ,że się autobusy spóźniają i stoją bez sensu na światłach...
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Naprawdę godne podziwu' Pojazd przyjechał z Freinburga... kierownik Miejskiej Komunikacji Tramwajowej.... . Nic dodać nic ująć .
ODPOWIEDZ