Znowu paranoja

Na każdy temat.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Znowu paranoja

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

I znowu Władze Łodzi wyszły na kłamców. Jeszcze na grubo przed końcem 2 ligi obiecywano ,że każda z druzyn łódzkich dostanie kasę w przypadku awansu do ORANGE EKSTRAKLASA. I gdy Widzew i ŁKS ten awans osiągnęły to już tylko jedna z druzyn /dziś/ nie wiadomo która otrzyma jakieś tam ochłapy na budowę podgrzewanej płyty. A takowa płyta to jeden z wymogów otrzymania licencji . I w ten sposób p.Kropiwnicki i jego pseudo urzędnicy dali plamę i rozpoczeli wojne w łódzkim środowisku piłkarskim. NIc dodać nic ująć.
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

no i?
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

No i to, zeby najpierw pomyslec a potem glosowac Obrazek
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Jak to krzyczeliśmy na meczu: "A wybory tuż tuż"
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

nooo, bo to akurat coś zmieni
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Trochę kibiców Widzewa w Łodzi jest więc...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

no cóż, ja cały czas się łudzę że wybory coś zmienią. Ale to wymagałoby "wejścia" "mojej" partii Obrazek
polska

Post autor: polska »

Na meczu krzyczano równiez " Kropiwnicki Ch*j Ci W Cycki " no i oczywiście jak pisaliście " A wybory tuż tuż" Obrazek
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Mam nadzieję, że kasa zostanie przyznana Widzewowi bo to jedyny słuszny klub w Łodzi.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Kropa bedzie miał dylemat - z jednej strony kibice Widzewa z drugiej zaś ostro ładuje kase w ŁKS - hala, chcą postawić bramki z kołowrotkami i boisko ze sztuczną murawą. I niestety wybierze wariant nr 2 czyli kasa dla ŁKS, bo to jedyne słuszne miejsce na stadion. Ale mnie tam nie ujrzycie (chyba ze na derbach i bede w ramach kibiców gości)
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

znowu ...

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Ja jestem Widzewiakiem z krwi i kości ale jesli obiecali 2 klubom kasę to się powinni wywiązać.łKS mnie kompletnie nie interesuje i nawet jak oni tylko dostaną kasę co jest bardzo możliwe to i tak tylko tam pójdę na derby.Nie wiem czy wiecie ,że Lech Poznań za każde sprzedane piwo dostawał dziesięć groszy i uzbierało sie tego przez 3 miesiące 30 tys.zł. Może Widzew by dogadał sie z Harnasiem i byłaby kasa w przypadku gdyby miasto nie dało.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Jestes pewien, ze tylko 30tys?? Przecie to jest tylko 100tys piw/m-c
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

znowu

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Ja tylko to przeczytałem na str.OFICJALNEJ WIDZEWA .Nie wiem może ten co pisał to to cos pokręcił.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

teufel pisze:Jestes pewien, ze tylko 30tys?? Przecie to jest tylko 100tys piw/m-c

Moze tylko w samym Poznaniu ;)
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Zakladajac ze Poznań ma 600tys mieszkańców, to co szósty mieszkaniec tego miasta RAZ w miesiacu kupiłby Lecha, sorry, ale NIE wierzę w to. Poznań to od dawna miasto znane z picia piwa i solidności jeśli chodzi o sponsorów Lecha Poznań.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

teufel pisze:Trochę kibiców Widzewa w Łodzi jest więc...
hmmm ełkaesiaków to niby nie ma w Łodzi??
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Nie 30, a 300 tys., akcja obejmowała tylko Poznań i okolice, i nie chodzi o Lecha "zielonego" tylko o Lech Pils (złoty, mało spotykany poza Wielkopolską)
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

liszek pisze:
teufel pisze:Trochę kibiców Widzewa w Łodzi jest więc...
hmmm ełkaesiaków to niby nie ma w Łodzi??

Mniej niż widzewiaków to raz, a dwa zgadnij na kogo zagłosują jak Kropa da im podgrzewaną murawę??
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

widzew.pl pisze:
Miasto zapewni środki na budowę podgrzewa-nej murawy na stadionach Widzewa i ŁKS. "Każdy z klubów dostanie na ten cel dofinan-sowanie w wysokości 500 tysięcy złotych. Z dniem dzisiejszym prześlemy do Rady Miasta projekt uchwały, z propozycją zmian w budżecie, które pozwolą wygospodarować te środki" - powiedziała Maria Maciaszczyk, wiceprezydent Łodzi.

Ta kwota to jednak za mało na zainstalowanie takiej płyty. Koszt tej inwestycji to od 2,5 do 4 milionów złotych. "Spokojnie. Na pozostałą część kosztów miasto pomoże pozyskać sponsorów oraz środki z budżetu centralnego. Mamy już pewne deklaracje pomocy i zapewniam, że całą tą kwotę zgromadzimy. Najpóźniej 28 lutego płyty na obu stadionach muszą być gotowe" - uspokaja prezy-dent Jerzy Kropiwnicki.

Dofinansowanie budowy podgrzewanych boisk na obu stadionach ma też jeszcze jedną konsekwencję. "Wspólnego stadionu miejskiego nie będzie. Zamiast jednego obiektu spełniającego wymogi europejskie, będą dwa ledwo wypełniające wymogi licencyjne. Dałem się namówić na inicjatywę stworzenia reprezentacyjnego obiektu i nawet miałem dla tego pomysłu poparcie obu klubów. Ale po zmasowanym ataku mediów te deklaracje zostały wycofane. W takim razie dla mnie ten temat jest zamknięty i nie mam zamiaru do niego wracać. Będziecie płakać, jak Polsce zostanie przyznana organizacja Mistrzostw Europy, a w Łodzi będą mogły się odbywać najwyżej treningi" - stwierdził Kropiwnicki.

Prezydent miasta wyraźnie powiedział również, że nie ma zamiaru wypłacać klubom premii w wysokości miliona złotych za awans. "Dajcie już spokój z tym milionem. Niczego takiego nie obie-cywałem, ani ja, ani żaden z moich współpracowników. Ten kto wpadł na taki pomysł, chyba przespał ostatnie 20 lat. Teraz zmieniły się czasy i nie można już publicznych pieniędzy roz-dawać według własnego uznania, a już na pewno nie można ich dawać jako premię dla pracowników prywatnych spółek" - tłumaczył prezydent.

Jego zdaniem, pomoc miasta dla klubów jest i tak bardzo duża. "W tym roku na sport miasto wyda 2,8 miliona złotych. Proszę mi pokazać budżet z ostatnich lat, w którym na sport prze-znaczono więcej" - podkreślał - "Oba kluby dostały po 500 tysięcy z funduszy na promocję oraz dodatkowo po 500 tysięcy na podgrzewane płyty. Tą ostatnią kwotę i tak można było przekazać tylko i wyłącznie dlatego, że oba obiekty są własnością miasta" - dodał.

Autor: Tomasz Andrzejewski

Więc przyśpiewki pomogły :D
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

znowu paranoja

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Miasta nie stać na dawanie ale żeby pan wu-ce prezydent Tomaszewski rozbijał sie po Australiach to jest kasa.
ODPOWIEDZ