Znowu paranoja

Na każdy temat.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

cholera, a ile ten Tomaszewski tam przejadł? Uważasz, że prezydent powinien siedzieć na tyłku w swoim mieście i zarabiać 1500zł? Bo ja uważam, że to co robi obecna władza miasta w kwestii promocji zagranicznej jest bardzo dobre, potrzebne i przyniesie długofalowe efekty inwestycyjne. [choć nie są z mojej opcji politycznej].
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Prezydent Kropiwnicki rozpędził się mówiąc, że da po 500tys. za awans (przepisy nie dają takiej możliwości budżetom), niedawno mówił o pieniądzach na promocję miasta. Ot, kwestia odpowiedniego zaksięgowania. A tak właściwie to co władzy po klubie piłkarskim, tylko wydatki na policję, malowanie murów i wstawianie nowych szyb w autobusach...
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Otóż mecze zapewniają dużej liczbie ludzi rozrywkę i nie można im tego zabierać. Zresztą przed i po meczu dużo zarabiają przystadionowe sklepiki.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Moją jedyną partią której ufałem i chciałem w niej byc była Polska Partia Przyjacioł Piwa ale nie zdążyłem sie zapisac bo był jej koniec, ale piwko dalej sobie sączę. O v-ce prezydencie nie wypowiem się więcej bo jesli tak jak piszesz jest to nie ma co sie rozpisywać się .
smugler1990
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw 18:34, 25 maja 2006

Post autor: smugler1990 »

moim zdanie Pan Kropiwnicki jest troche lepszy od komuchów ale to co robi w naszym miescie to i tak za malo.Wystarczy porownac sobie nasze miasto i Wroclaw - kwestia promocji miasta w moim mniemaniu jest zbyt wychwalana i wogole-lepiej by pomyslec jak naprawde wypromowac nasze miasto-kolejne festiwale,byc moze rekalmy na bilbordach itp. Władze powinny tez zadbac o centrum -okolice fabrycznego i inne nieciekawe miejsca w ktorych szansa na jatke rowna jest 90 %
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Ładne miasto, piękne zabytki architektury i techniki, zasłużone kluby piłkarskie, tylko dużo dziadostwa na ulicach oraz głupiego uporu w ludziach i urzędach. Jeden Kropiwnicki tego nie zmieni, za to zbiera wszystkie cięgi. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale jest lepiej niż 4 lata temu, gdy przestali rządzić postkomuniści
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Ja tam lubię moje miasto i dostrzegam, że się rozwija. BTW Smugler, znasz jakieś inne miasto do porównywania się z nim niż Wroceq? Ja wiem że to super miasto, uwielbiam je, ale ono miało dużo lepszy start w 1989. Łódź jest budowana - przynajmniej gospodarczo - praktycznie od nowa. CHyba nie ten kierunek porównania Obrazek
ODPOWIEDZ