Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Na każdy temat.
Kamil.2
Stały bywalec
Posty: 255
Rejestracja: wt 17:14, 10 paź 2017

Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Post autor: Kamil.2 »

Witam,
Zapraszam do wypełniania ankiety dotyczącej układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej. Są też pytania ogólne.
Będę wdzięczny za wszystkie nadesłane odpowiedzi.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... PtY0W_m6vA
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Re: Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Post autor: Kpc21 »

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie "Którymi liniami autobusowymi porusza się Pan/Pani najczęściej?", bo nie ma tam linii, którymi się poruszam... Wschodnia część aglomeracji łódzkiej to nie tylko MPK (i linie wchodzące w skład LTZ – zresztą nawet spośród nich nie wymieniono linii ŁKA i PR do Koluszek i dalej), o czym autor ankiety chyba zapomniał :)
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
Kamil.2
Stały bywalec
Posty: 255
Rejestracja: wt 17:14, 10 paź 2017

Re: Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Post autor: Kamil.2 »

Linie ŁKA są wymienione wszystkie, można wpisać inną trasę bo poprawiłem już. A o jakie linie ci chodzi?
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Re: Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Post autor: Kpc21 »

Na pierwszym ekranie jest obowiązek wyboru jakiejś linii MPK, dalej nie przeszedłem, bo tymi liniami rzadko się poruszam.

Nie wiem, czy kierunek Stryków/Głowno (przynajmniej drogowo, bo koleją jedzie się przez Zgierz, a to już bardziej zachód) zalicza się do wschodniej części aglomeracji, ale skoro 60 się pojawiło, to chyba tak. To są tu linie autobusowe niewchodzące w skład LTZ, podobnie do Brzezin, do Koluszek, do Borowej, są też tego typu linie w kierunku południowo-wschodnim.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
Kamil.2
Stały bywalec
Posty: 255
Rejestracja: wt 17:14, 10 paź 2017

Re: Ankieta dotycząca układu linii komunikacyjnych we wschodniej części Aglomeracji Łódzkiej

Post autor: Kamil.2 »

W ankiecie zawarłem tylko linie LTZ, busów nie zawarłem w sugerowanych odpowiedziach ale jest pole "inne" gdzie można wpisać inne linie.
ODPOWIEDZ