Piotr Radziszewski

Na każdy temat.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Piotr Radziszewski

Post autor: Marcin »

A teraz mała ciekawostka. Piotr Radziszewski - członek zarządu TVN24 jest miłośnikiem komunikacji miejskiej. Obrazek jego żona - Iwona Radziszewska do 31 sierpnia 2003 prowadziła główne wydania Faktów w weekendy. Dziś jest szefową TVN Style. Ma tam swój program (uważam go za bardzo ciekawy czasami) - Świat według... Takie jakby wywiady ze znanymi kobietami. Obrazek Gościła m.in. Jolantę Pieńkowską, Kazimierę Szczukę, Edytę Górniak i innych. Obrazek To taka mała ciekawostka Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

hmmm moze skabinowal by jakis program o KM Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Pisałem o tym do niego, żeby do TVN Turbo coś skombinował. Obrazek Ale w TVN Turbo i tak jest dużo KM, więc dobrze będzie jak nie ubędzie. Obrazek I może to jego zasługa. Obrazek W kilku programach TV Turbo mówili o ogórkach, prawie w każdym Karambolu pokazująwypadki tramwajó, czy autobusów i w Wadze Ciężkiej też często są autobusy, zapowiedziano już tramwaje. Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

http://www.tvn.tivi.pl/ - no i było, ale się skończyło. Obrazek Odchodzi z TVN24 do TVP. Obrazek A jak pisałem do niego maila to życzyłem mu dalszych powodzeń w zarządzie TVN24 - co za gafa! Obrazek News mojego autorstwa Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Hehe teraz powstanie kanał tematyczny TVP Turbo Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Uhahahaha! Obrazek A może TVP24 Obrazek A tak na poważnie to nei ma się co oszukiwać. Kanały tematyczne TVP i Polsatu są na żenujaco niskim poziomie. TVP Kultura - dno totalne. TVP3 ma być z założenia telewizją informacyjną - śmiechu warte. Kilka razy dziennie Kurier z bezandziejnego pastelowego studia i pogoda. Jak był zamachy w Londynie to Ci sejm emitowali. Nieco lepiej Polsat - Polsat Sport, Polsat Zdrowie i Uroda, Polsat 2, TV4, TV Puls i wkróce wystartuje Polsat Sport 2. A TVN to chyba najlepiej: TVN7, TVN24, iTVN, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style. Za miesiąc wystartuje TVN Gra z teleturniejami, a w 2006 roku TVN Sport.

A teraz mała ciekawostka. Pierwotnie z założenia nie miało być TVN Turbo, a... MotoPolsat. Jednak Cyfrowy Polsat zlecił realizację kanału motoryzacyjnego TVNowi - im kanały tematyczne wychodzą bowiem najlepiej. Dziś TVN Turbo dociera do co trzeciego domu i ma miliony wiernych widzów. Kanał okazał się strzałem w dziesiątkę i jest jednym z najchętniej oglaanych kanałów tematycznych. Z kanałów tematycznych TVN Turbo wyprzedzają tylko pod wzgledem oglądalności TVN24, Discovery i Eurosport. TVN Turbo w tyle zostawia: Animal Planet, TVN Meteo, Vivę, czy MTV. Dane: AGB Polska.

Kolejna ciekawostka: TVN Meteo nie jest kanałem tematycznym TVN, a... TVN24. Tak, jest. TVN Meteo to kanał TVN24. Pierwotnie miał się nazywać TVN24Pogoda. Z kolei TVN24 miało się pierwotnie nazywać TVN24News. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Programy tematyczne TVN sa lepsze co do tego nie ma watpiliwosci. Kanaly tematyczne Polsatu nie sa dostepny dla wszystkich Obrazek a szkoda bo czasem obejrzalbym sobie meczyk na PolsacieSport. Ciesze sie ze nie dlugo bedzie TVN Sport, mam nadzieje ze bedzie tak profesjonalny jak TVN Turbo lub 24 Obrazek
ODPOWIEDZ