Łódzkie Forum Komunikacyjne

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Łódzkie Forum Komunikacyjne

Post autor: Marcin »

W lipcu założyłem blog "Wirtualny Tramwaj". Mimo wielkich obaw wydaje mi się, że pomysł wypalił. Postanowiłem ponownie zrobić coś pożytecznego. Nie łódźny się, że fora "komunikacja" i "komunikacja miejska w łódzkiem" teufela w portalu gazeta.pl nie są forami dyskusyjnymi z prawdziwego zdarzenia. Szerokopojęta komunikacja jest tak szerokim i jak widać popularnym, więc zasługują na naprawdę fajne miejsce w sieci. Postanowiłem więc założyć naprawdę ładne i profesjonalne forum dyskusyjne o komunikacji w regionie łódzkim (i nie tylko). Adres forum to www.lfk.er.pl Na razie włączone jest maskowanie, gdyż adres ten jest aliasem to workus.blaster.pl/forumwola. Adres oryginalny wkrótce ulegnie zmianie na workus.blster.pl/lfk, dlatego dopiero wtedy wyłączę maskowanie, żeby nie przyzwyczajać się do adresu forumwola. Nie przejmujcie się też bannerem strony Wola Zaradzyńska online na forum, gdyż forum zostało przerobione z byłego forum tej strony.
Wiem, że ciężko będzie rozkręcić forum, ale mam nadzieję, że jego wygląd i profesjonalizm pomogą w tym. Liczę też na Wasze posty, bo w tym wypadku to właśnie też jest najważniejsze. Nadszedł czas przenieść się naprawdę w porządne miejsce w sieci.

Gorąco zapraszam!

A co wy sądzicie o pomyśle założenia Łódzkiego Forum Komunikacyjnego?


22 Gru 2004 07:42 pm
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
w.o.d.z.i.r.e.j
Coś mówi
Posty: 28
Rejestracja: pn 20:45, 11 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Bałuty Stare

Dobrze, że powstało..

Post autor: w.o.d.z.i.r.e.j »

Dobrze, że powstało to forum.
Wszyscy korzystamy z komunikacji miejskiej.
Wszystkim nam zależy by działała ona jak dobrze naoliwiony mechanizm.
By było w niej mało zgrzytów i zacięć.
Czy Łódź na prawdę zasługuje na stary tabor, powykrzywiane tory i brudne przystanki? Nie. Zmieniajmy to, dyskutujmy o tym, wywierajmy naciski na tzw. "włodarzy miasta".
Korzystając z okazji pragnę wszystkim forumowiczom złożyć serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.
Zapomnijmy choć na chwilę o udrękach i wadach współczesnej komunikacji publicznej w Łodzi. Oby w przyszłym 2005 roku łódzkie MPK wyszło na prostą, a władze Łodzi więcej uwagi poświęciły tej jakże ważnej dziedzinie transportu jaką jest komunikacja publiczna. Czego sobie i wszystkim życzę.

23 Gru 2004 09:23 am
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Również życzę wszystkim forumowiczom ŁFK wszystkiego najlepszego, szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, a przede wszystkim niech nadchodzący, 2005 rok będzie dobry dla stanu lokalnej komunikacji miejskiej Obrazek

PS. Dzięki za rejestrację i postowanie. Stałych bywalców fkm.er.pl jest potwornie ciężko przekonać do postowania na ŁFK Obrazek Ahoj Obrazek


23 Gru 2004 11:50 am
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Miło mi oświadczy, że ten post jest 3000 na naszym forum.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
ODPOWIEDZ