Moderator potrzebny

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Moderator potrzebny

Post autor: Marcin »

Witam. Wchodzę na forum po krótkiej nieobecności i miłe zaskoczenie - bardzo dużo postów. Drugie zaskoczenie - trochę mniej miłe. Obrazek Mam dużo roboty jako moderator-administrator, a obecnie mam mało czasu. Obrazek

Dlatego na forum potrzebny jest moderator. Tutaj oczekuję zgłoszeń.

Czego oczekuję od kandydata? Regularnego przestrzegania reguklaminu dotychczas, aktywnej obecności na forum (aktywna obecność na forum wcale nie oznacza największej ilości postów) i najlepiej jakiegośdoświadczenia przy byciu moderatorem. Jak będą sensowne zgłoszenia najaktywniejszych userów, to ogłoszę decyzję.

Przedstawcie wszystkie swoje atuty. Obrazek

Niestety mam poważne problemy z dodaniem kogokolwiek jako moderatora (nie wiem czemu). Ale może przy nowej grafice forum, którą planuję wprowadzić problem zniknie, bo moderator jest bardzo potrzebny.


07 Lip 2005 08:10 am
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

HABEMUS MODERATOR!

Post autor: Marcin »

Uwaga! Uwaga! Jak zauważyliście na forum sporo zmian!

No więc wyobraźcie sobie teraz długo oczekiwany biały dym nad forumowym nagłówkiem. Obrazek Habemus Moderator - liszek. Obrazek

A dlaczego liszek?

Doskonale zna regulamin, pomagał przy moderowaniu forum, jest na forum osobą lubianą i cenioną. Nie popada w żadne konflikty i nie łąmie nawet najmniejszego punktu regulaminu. Jest dość aktywną osobą na forum, ale warto pamiętać, że przy wyborze moderatora nie tylko liczy sięjak kogo lubię i ilość postów. Bo na forum lubię wszystkich. Obrazek liszek wkróce przejdzie odpowiednie szkoelenie.

Na razie będzie moderatorem na okres próbny - na miesiąc. Jeśli sobie nie poradzi ponownie zwołam konklawe. Obrazek.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Jak na razie radzi sobie bardzo dobrze Obrazek Mysle ze jesli tylko zechce moze zostac na dłuzej Obrazek
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Zech i uzyska poparcie szefa.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

12 lipca liszek rozpoczął pełnienie tutaj funkcji moderatora na okres testowy jednego miesiąca.

I teraz po tym miesiącu już chyba nikt nie ma wątpliwości, że decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Liszek w roli moderatora forum sprawdził się i doskonale. Nie było na niego ani jednej skargi żadnego z użytkowników. Od momentu zostania moderatorem poprawił swój styl pisania postów, jest teraz godny moderatora.

Nikt, nawet ja (Obrazek) nei ma do liszka zastrzeżeń. Decyzja jest, wiec chyba oczywista, ale żeby nie było porozumień ogłąszam ją oficjalnie.

Liszek zostaje moderatorem forum od dziś na czas nieokreślony.
ODPOWIEDZ