Posty z informacją jaki autobus na jakiej linii

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Beznadzieja...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

dobrze jest. Jak będzie jakaś megaciekawostka to się założy nowy temat w taborze np. o PKS na miejskich.

Chociaż ja i tak w dużej mierze ignoruję oba działy, więc może nie powinienem się wypowiadać?...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Jasne, założono podforum na "nieciekawostki" w którym mamy wątek o ciekawostkach. Logiczne.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Generalnie wydawało mi się, że to podforum jest specjalnie po to, żeby tam w ogóle nie zaglądać (poza kilkoma osobami, które mają takie specyficzne upodobania). Jeśli tam mają być "prawdziwe ciekawostki" to już lepiej, żeby ich w ogóle nie było.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ajć jakie określenia - "forum żeby nie zaglądać", "specyficzne upodobania"... aż chyba z przekory zacznę te ikarusy spisywać Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ależ spisuj, póki nie świecą niepotrzebnie całym taborem to jest to zupełnie nieszkodliwe Obrazek
Możliwość ignorowania wątków byłaby lepsza, ale - nie da się Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Konsensus. Obrazek "Prawdziwe" ciekawostki powędrowały do działu tabor, a w obserwacjach jest odnośnik. Skoro większość jednak dziko tego pragnie, to proszę bardzo.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dzięki wielkie Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Bo ja nie jestem potworem. Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Poczekajmy, aż trzeba będzie każdego pouczać po napisaniu przez niego ciekawostki, że powinien ją podać w tym, a nie w tym dziale. Jeszcze większy bałagan będzie.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Zasada prawdziwych ciekawostek jest jasna. :> Coś, co się zdarza pierwszy raz.
W obserwacjach liniowych jest odnośnik do prawdziwych ciekawostek i problemu "działów" być nie powinno.

Jeśli okaże się, że faktycznie jest bałagan - wracamy do stanu poprzedniego - jednego wątku - ciekawostki taborowe.

Na razie to tylko próba.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Załóżmy, że na linii '75' pojawi się Volvo B10LA (duża ciekawostka). Jednak kiedyś z pół roku temu był już taki przypadek. Moje pytanie: Gdzie to wpisać?

Dla porównania to tak jakby już drugi raz na 'D' pojawiło się Vero. Pierwszy wpis - do prawdziwych ciekawostek, a drugi?
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wpisz gdzie uważasz, najwyżej dostaniesz opr i skasujemy ci posta Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

To, że komuś się nie chcę czytac jednego tematu więcej nie oznacza, że trzeba wprowadzać niewiadomo jak wielkie zmiany. Powstał dział "Obserwacje liniowe", gdzie wszystko zostało rozdzielone. Jak widać to za mało...
Niepotrzebne komplikacje, nie wiem w czym to pomoże, może najwyżej wprowadzi bałagan.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dla porównania to tak jakby już drugi raz na 'D' pojawiło się Vero.

Na D nigdy Vero nie było i jestem święcie przekonany, że nigdy nie będzie. :D

W razie wątpliwości, można wpisać w "Prawdziwych", nikogo nie będę z tego powodu banował.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Ventlan pisze:podforum jest specjalnie po to, żeby tam w ogóle nie zaglądać (poza kilkoma osobami, które mają takie specyficzne upodobania). .

Nie przesadzaj z tymi specyficznymi upodobaniami, bo niedługo wśród miłośników zaczną się podziały w stylu: "O, ten jest nienormalny bo zbiera bilety. Jak można zbierać bilety?? Nie lepiej robić fotki?" itp.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2575958
Specyficzny nie znaczy nienormalny!
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Ja nie mówiłem, że znaczy.

Chodzi tylko o to, że kolega Ventlan usilnie próbuje dać innym do zrozumienia jak bardzo przeszkadza mu nasze spisywanie.
Oczywiście, niektóre wątki można ignorować (sam też tak robię), ale nie trzeba się z tym aż tak afiszować.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Ależ mi nie przeszkadza wasze spisywanie i rozumiem, że są różne rodzaje miłośnikowania. Natomiast przeszkadzało mi, kiedy wątki z normalną dyskusją były poprzetykane wpisami do ignorowania, to wszystko.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

No to powstał nowy dział. Czy jeszcze ciekawostki muszą być rozdzielane na super i nie-super?
ODPOWIEDZ