Pochwały i ostrzeżnia

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Pochwały i ostrzeżnia

Post autor: Marcin »

Z dużą niechęcią spotkały się ostrzeżenia. Ale wracają. Tak jak poprzednio 5 ostrzeżeń oznaczało będzie bana. Będą przyznawane za najpoważniejsze złamania regulaminu. Myślę jednak, że nikt z obecnych forumowiczów nie musi się niczego obawiać.
Dodam, że będą także pochwały. Będzie je mógł przyznawać każdy zarejestrowany użytkownik. Jeśli ktoś będzie miał ostrzeżenie, a dostanie pochwałę, to ostrzeżenie zostanie skasowane i pochwała również, tak więc będzie zasada redukcji. Ostrzeżenia przyznawać będą mogli tylko moderatorzy. Tylko oni będą mogli też zdejmować nieuzasadnione pochwały.
Już wkróce.

Każda pochwała i ostrzeżenie musi być uzasadniona w tym wątku, w przeciwnym wypadku będzie zdejmowana. I pochwały i ostrzeżenia przyznawać będziemy jedynie za coś wyjątkowego.

Jeszcze krókie zasady pochwał:
- wszystkie osoby zarejestrowane (admini i moderatorzy też) mogą dodawać pochwały
- admini i moderatorzy mogą dodatkowo usuwać pochwały
- pochwały daje się za wybrany post - gdzieś w poście pojawia się informacja, że post został już "pochwalony"
- za jedną wypowiedź można dostać tylko jedną pochwałę - niezależnie od ilości osób chwalących. Ograniczy to ilość spamu (spamerom nie pomoże rejestracja nowego użytkownika)
- nie można dać pochwały samemu sobie
- po usunięciu pochwały przez admina lub moda nie znika informacja, że wypowiedź X była już chwalona - dzięki temu nie będzie można pochwalić kogoś drugi raz za to samo, po usunięciu pochwały przez admina
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dziś wracają ostrzeżenia, zgodnie z zapowiedzią wkrótce pojawią się również pochwały.

W tym temacie argumentowane będzie każde ostrzeżenie. Będzie ono zdejmowane tylko w wyjątkowych sytucjach.

I dziś pierwsze.

Marcinek - za dublowanie wątków o MZK Pabianice; zachowanie, obniżające poziom forum oraz za obrażanie innych użytkowników.

5 ostrzeżeń = automatyczny ban.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

2 ostrzeżenia dla adkapabianice1:

Za obniżanie poziomu forum, pisanie wypowiedzi niezrozumiałych, nic nie wnoszących do tematu i wreszcie za ponowną rejestrację po banicji.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

1 ostrzeżenie dla adkapabianice1 za tragiczne błędy ortograficzne
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez teufel, łącznie zmieniany 1 raz.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dorzuć jeszcze ze 2 z tego samego powodu. A za PW to już w ogóle granda. Może ja dowalę za GG?
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Dajcie sobie spokój z PW. Przecież za pomoca PW forum nie zaśmieca (co najwyżej dobija nerwowo "szczęśliwego" adresata). Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dopóki wiadomości PW nie są spamem, rzeczywiście ostrzeżeń za nie być nie powinno. Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Mam pewien pomysł - co o nim myślicie:

Oczywiście można znowu na starcie zabanować Adka i czekać kiedy wróci (a wróci). Można też próbować poprawiać go i tłumaczyć mu jego błędy - ta metoda jest o tyle lepsza, że jest nikła nadzieja na poprawę. Od banowania niczego się nie nauczy...
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Jeśli będzie się starał i mi nie podpadnie, to banicji nie będzie, bo zarejestruje się 3 raz. A IP zbanować nie mogłem, bo ostatnio np. przy okazji Szymonowi Klembie zablokowałem możliwość wejścia na ŁFK.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Sprawa została nieco omówiona wśród redakcji. A jakie są postanowienia?

Ostrzeżenie, przyznane przez teufla zostało anulowane, post mortona, w którym wytykał błędy adka został usunięty, a adka uprzejmie się prosi o zwracanie na przyszłość uwagi na ortografię i poziom merytoryczny wypowiedzi. Obrazek

I wszystko będzie w porządku. Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Mamy obawiac się władzy na forum? Obrazek Czy mam poprawić wszystkie swoje literówki typu c/ć a/ą itd. pod groźbą ostrzeżenia? Co prawda do szybkiego pisania studiego jeszcze mi brakuje, ale tez się zdarzają. No bo tak wyszło, że się trochę czepiacie detali (tu uwaga np. do teufla - ostrzeżenia za błędy). Podobno nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Czy mam poprawić wszystkie swoje literówki typu c/ć a/ą itd. pod groźbą ostrzeżenia?

Nie. :D
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Co do STUDIego to nawet Adkowi idzie lepiej Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Niestety, ale do adka musi powędrować kolejne ostrzeżenie - za pisanie nonsensownych postów, posty off-topicowe, pisanie 2 postów pod rząd w krótkim czasie, posty nic nie wnoszące do danego tematu - jednym słowem za robienie z forum małego - przepraszam - burdelu.

Może ten warn coś da... Obrazek
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

a może niech marcin mnie wyrzuci z forum i po kłopocie
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

A może zaczniesz stosować się do panujących tu zasad - wtedy też będzie po kłopocie! Obrazek Człowieku zobacz sobie temat o czaterii i MZKA Pabianice. Obraz nędzy i rozpaczy! Obrazek
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

Marcin pisze:Człowieku zobacz sobie temat o czaterii i MZKA Pabianice. Obraz nędzy i rozpaczy! :twisted:
wiem o tym doskonale że jest przycisk edytuj i wiem że pisze post pod postem ale wczoraj wieczorem ukalo zaproponował że jakiś będzie błąd to mi napisze i zmienie na poście http://www.km-forum.com.pl/index.htm jeżeli zrobie jakiś błąd ortograficzny to mo pokazuje to na czerwono a tu uciebie niema takiego warjantu i byś mugł to zrobić i by był pismo ortograficzne po kłopocie i poprosze żeby te jedno ostrzeżenie obniżono teraz dotarło do marcina czy jeszcze nie ObrazekObrazekObrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ale tutaj nie chodzi tylko o ortografię! Zrozum to wreszcie! A poziom merytoryczny?!

Jeżeli masz problemy z ortografią, to pisz w Wordzie, tam popraw błędy i dopiero wklejaj na forum. Obrazek
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

adekpabianice1 pisze:a może niech marcin mnie wyrzuci z forum i po kłopocie
Niestety niektorzy maja jeszcze troche cierpliwosci do Ciebie (ukalo chyba znalazl sobie dobra wprawke przed wlasnym dzieckiem :)), wiec zamiast marudzic moglbys wziac sobie do serca wszelkie uslyszane tu uwagi i zaczac sie do nich stosowac, bo niektorzy maja juz dosc tych dennych postow (jak dla mnie obydwa wymienione tu watki sa do kasacji calkowitej lub prawie). Jakos mi sie wydaje ze Twoja powyszcza prosba zostanie kiedys wysluchana, mam tylko nadzieje ze jak najszybiej.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ciekaw jestem co pierwsze się skończy. Cierpliwość czy limit ostrzeżeń Obrazek
ODPOWIEDZ