Pochwały i ostrzeżnia

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

adekpabianice z tego co się orientuje ma bana na stałe IP.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Adek ma stałe IP, ale obchodzi je za pomocą proxy. Dodatkowo to nie jest jego publiczne IP, tylko rutera.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Zdecydowanie nie jestem za tym, że tylko osoby posiadające konto mogą coś napisać. Może być tak, że stracimy kilku ważnych informatorów, np.: kierowców. Chcą być anonimowi to nie mają konta i piszą jako goście.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Adrian ma rację. Śmieci jest na tyle mało że ich wywalenie chyba nie jest zbyt problematyczne?
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

]michal-pab - 2 punkty - za publiczne obrażanie osób i brak cywilnej odwagi do przeprosin. Chamstwo będzie tutaj tępione.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ja uważam że słusznie powiedział. Mnie też by to wkurzyło. Dziwie się że tylko tak napisał. Pozdro for all:)

To poparcie dla własnej wypowiedzi.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Hmmm ciekawy sposób znajdowania bądź też stwarzania pozoru że ktoś popiera ObrazekObrazek
smugler1990
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw 18:34, 25 maja 2006

Post autor: smugler1990 »

trzeba sądzić obiektywnie-z początku myślałem że Marcin uwziął sie na Michala-Pab ale
dochodze do wniosku że popieranie swoich postów jest troche nieinteligentne.Co do Marcina - reakcja może troche gwałtowna-ale da sie to zrozumieć.Ja dostałem niesłusznego warna to mi go cofnął -wiec moge powiedziec że jest w miare obiektywny[czasami reaguje nieco nerwowo-ale wiadomo,fucha admina jest trudna Obrazek].
Co do Michala-radze nie nazywać innych od idiotów -bo forum o swego rodzaju miejsce publiczne-gdzie łatwo kogoś obrazić.Za samego ,,idiote'' Marcin by nie banował [dałby tylko ostrzeżenie],ale popieranie samego siebie jest komiczne, nieinteligentne-co oznacza że osoba czyniąca coś takiego nie ma społecznego poparcia innych userów
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ależ po tym, jak nazwał mnie idiotą nic nie zrobiłem. Warna dostał dopiero później, bo myślałem że się trochę zastanowił nad słowami, jednak ciągnął swoje w zaparte. I nie ważne kogo by tak nazwał, to jest zdecydowany powód do ostrzeżenia, bo chamstwa na forum być nie może.
smugler1990
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw 18:34, 25 maja 2006

Post autor: smugler1990 »

To jest prawda-słowo idiota jest niezbyt dobre na jakiekolwiek fora,a chamstwo trzeba tępić
Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

dgx - 1 punkt - za zakładanie tematu w nieodpowiednim miejscu i pisanie niezgodne z zasadami języka polskiego. Naprawdę polecam słownik!
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Maniek - 1 pkt za notoryczne pisanie postów jeden pod drugim.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

A ja myślę, że to można wybaczyć. Wkońcu chyba nie robi tego specjalnie, a dzięki nowym postom wiemy, o czym jeszcze chciał poinformować, najczęściej nie o tym samym :>.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Posty można edytować i cytować i uważam, że powinnien, z tego korzystać, a jedno ostrzeżenie nieskazuje go na niepisanie, tylko zwraca uwagę.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Maniek po raz drugi za nieumiejętne korzystanie z forum. Zaczytował swoją wypowiedź bez żadnego komentarza.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Pabianek za liczne błędy ortograficzne. Przeglądarka Firefox ma funkcję podkreslania błędów ortograficznych - POLECAM
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

3 punkty - kosin
Uparcie moderatorzy i ja powtarzaliśmy: proszę nie pisać kilku postów pod rząd w ciągu paru chwil, jest funkcja edytuj. kosin pisze, że doskonale widzi funkcję edytuj, ale dalej robi, to co robił. Takie świadome postępowanie jest niedopuszczalne.
Nie możemy na forum tolerować też zachowania pt. "regulamin generalnie mnie nie obchodzi". Te zasady, które tutaj obowiązują, nie są przypadkowym moim wymysłem.
Razi również to, co ma do powiedzenia kosin. Bo wiele spośród napisanych postów to irracjonalna dyskusja z kimś, kto zwraca uwagę na łamanie regulaminu.
Uczestnicząc w dyskusjach, trzeba znać zasady, a przede wszystkim trzeba się do nich stosować. Jeżeli mimo bardzo licznych uwag, forumowicz ma je gdzieś, to takie coś musi się zmienić albo się żegnamy. Liczę jednak, że się zmieni. Funkcja "edytuj" nie gryzie, a w język czasem też się można ugryźć.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Pabianek za słowo chodziarz co miało znaczyć chociaż. Po raz kolejny proponuję słownik.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Staszku, na forum zwracamy się do siebie słowami cenzuralnymi. :}
Staszek
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz 11:30, 01 kwie 2007

Post autor: Staszek »

Marcin pisze:Staszku, na forum zwracamy się do siebie słowami cenzuralnymi. :}

mam to w dupie
ODPOWIEDZ