Adekpabianice

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Piszesz grzecznie o opłaty za wykorzystanie zdjęć, a jeśli nie zapłaci - kierujesz sprawę do sądu. Autorstwo powinno być dość łatwe do udowodnienia Obrazek

A, dodam bo być może nie wszyscy znają: Lipton = MKM z Warszawy, specjalista od wykolejeń i stłuczek. Jego foty są m.in. na TWB.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

ukalo pisze:Piszesz grzecznie o opłaty za wykorzystanie zdjęć, a jeśli nie zapłaci - kierujesz sprawę do sądu. Autorstwo powinno być dość łatwe do udowodnienia ;)

Tylko trzeba chyba znac jakies personalia oskarzonego ...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Myślałem że wszyscy znają Obrazek
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jakoś wcześniej ten topic nie rzucił mi się w oczy, ale widze, ze mnie sporo ominęło. Szkoda, że wcześniej nie zaglądałem na forum Obrazek

Co do personaliów to trochę już znasz: http://adekpabianice.extrafotka.pl/. Wiesz ile ma lat, jak ma na imię i gdzie mieszka. Poza tym - sąd na pewno (przy użyciu swoich środków) dowiedział się personaliów i by go znalazł.

Ale myślę, że na poczatek możnaby mu wysłać mejla do extrafotki.pl z informacją, że prosi się autora zdjęć (czyli adkapabianice) o usunięcie zdjęć z portalu extrafotka.pl, bo to są nie jego zdjęcia i zamiescił je bez pozwolenia. Ja sam miałem podobny problem. Dostałem powiadomienie, że autor logo stacji radiowej, które było na mojej stronie (lub przedstawiciel rozgłosni) poinformował Republikę o tym fakcie i nakali mi usunięcie logo z mojej strony w ciągu 7 dni. Jeżeli nie zrobiłbym tego tego pozwą mnie do sądu (i tu padły jakieś paragrafy).

Myślę więc, że na adka podziała takie ostrzeżenie. Tylko trzeba powiedzieć o tym autorom extrafotki.pl - może złamał jakiś punkt ich regulaminu?
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Kuba pisze:Tylko trzeba powiedzieć o tym autorom extrafotki.pl - może złamał jakiś punkt ich regulaminu?

Pewnie, ze złamał. Napisałem już do admina i czekam na odpowiedz.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Personalia to ja mam szczegółowe. Dokładny adres i numer telefonu.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Ma ktoś maila do adka, bo obsluga tego pozalsieboze serwisu jakos nie kwapi sie zeby usunąć te foty i zbanować tego głąba Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Dzieki Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

A fotki wciąż wiszą...

Co odpisał adek?
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

nic nie odpisal Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

W takim razie ktoś z redakcji Łódzkiego Serwisu Komunikacyjnego zainterweniuje w Extrafotce.
derete
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20:06, 17 wrz 2006

Post autor: derete »

witam
ukalo wie gdzie mieszkam sie jeszcze niepochfalił .sprawdził w książce telefonicznej kiedyś podałem imie i nazwisko na byłej stronie km1.za.pl ale juz niema .
ja niezapłace gotówką jestem niepełnoletni i niemam konta głupole.
marcin grożił sądem o i jeszcze ukalo i morton do dziś niema listu!!!!!!!!!

kuba:
Myślę więc, że na adka podziała takie ostrzeżenie. Tylko trzeba powiedzieć o tym autorom extrafotki.pl - może złamał jakiś punkt ich regulaminu?

jakie ostrzeżenie?
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Ktos rozumie poprzedni post?
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bros »

kuba:
Myślę więc, że na adka podziała takie ostrzeżenie. Tylko trzeba powiedzieć o tym autorom extrafotki.pl - może złamał jakiś punkt ich regulaminu?
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Mój Boże... Obrazek adekpabianice pisze w pierwszej części listu jako on a w drugiej już jako nie on. Obrazek Może zamiast grozić mu sądem lepiej porozmawiać z jego rodzicami, żeby odcięli mu internet? Napewno nie wiedzą co synek wyczynia.
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

derete pisze:na byłej stronie km1.za.pl ale juz niema .

Widziałem już rózne strony z podkładem dzwiękowym, ale niema strona to chyba norma, nie?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Derete to jest Adek, używa proxy aby przełamać bana. Proponuję zablokować i to IP i po kłopocie. Czy warto na głupiego dzieciaka tracić nerwy i dzwonić do rodziców? Nie wiem czy jest sens i czy to w ogóle coś da - skoro go nie pilnują albo im nie przeszkadza to co robi. A jeśli odwali coś, za co naprawdę będzie mógł zdrowo odpowiedzieć, to zawsze wiemy gdzie mieszka.

I na koniec jeszcze jedno zdanie do Adka: Masz rację, póki jesteś dzieckiem i nie masz pieniędzy, nic Ci nie grozi. Wszelkie roszczenia uznane przez sąd pokryją za Ciebie rodzice. A skoro macie komputer, to już wiadomo, że komornik będzie miał co zająć.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Myślę, że nie ma co sobie głowy zawracać Adkiem na forum. A zdjęć w Extrafotce już nie widzę...
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
derete
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20:06, 17 wrz 2006

Post autor: derete »

ukalo pisze:Derete to jest Adek, używa proxy aby przełamać bana. Proponuję zablokować i to IP i po kłopocie. Czy warto na głupiego dzieciaka tracić nerwy i dzwonić do rodziców? Nie wiem czy jest sens i czy to w ogóle coś da - skoro go nie pilnują albo im nie przeszkadza to co robi. A jeśli odwali coś, za co naprawdę będzie mógł zdrowo odpowiedzieć, to zawsze wiemy gdzie mieszka.

I na koniec jeszcze jedno zdanie do Adka: Masz rację, póki jesteś dzieckiem i nie masz pieniędzy, nic Ci nie grozi. Wszelkie roszczenia uznane przez sąd pokryją za Ciebie rodzice. A skoro macie komputer, to już wiadomo, że komornik będzie miał co zająć.

bezsensu adresów proxy mam dużo i bezsensu ciągle blokować IP

niemasz na co rodzicom powiedzieć bo niemasz za co niegdzie nic już "waszego" niema

kuba:
Myślę, że nie ma co sobie głowy zawracać Adkiem na forum. A zdjęć w Extrafotce już nie widzę...
1. bo na poczte już niewchodze
2. jak weszłem na forum to odrazu skasoałem fotki mortona
ODPOWIEDZ