Osoby niezalogowane

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Osoby niezalogowane

Post autor: Marcin »

Bardzo proszę, by nie pisać jako gość wtedy, gdy ma ktoś tutaj konto. Bo teoretycznie każdy może napisać ....-niezalogowany. A nie chcemy tutaj, żeby ktoś się pod kogoś podszywał. Rejestracja własnego konta na ŁFK czemuś służy i proszę o tym pamiętać. Logowanie nie trwa długo...
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Wiele osób tak robiło i dopiero jak ja się nie lognąłem to ten temat powstał. Ciekawe czy jakieś kary tez proponujesz Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Nie proponuję kar, tylko grzecznie proszę, by pisać jako osoba zalogowana, jeśli ktoś posiada konto tutaj na ŁFK.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Czy mam do regulaminu dodać punkt, mówiący o tym, ze osoby zarejestrowane na Łódzkim Forum Komunikacyjne nie powinny pisać jako gość? Bo wcale niezmieniłem zdania na ten temat, Wasze konta czemuś mają służyć.
Funkcja pisania jako niezalogowany jest przeznaczona dla tych, którzy nie mają tutaj swojego konta (np. kierowca).
Proszę jeszcze raz zatem - jeśli macie konto, to nie piszcie jako gość. No chyba, że przypadkowo wyślecie takiego posta, ale starajcie się tego unikać.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

OMG, przepraszam, śpieszyłem się do wyjścia, a chciałem odpowiedzieć jak najszybciej. Od twojej poprzedniej uwagi był to pierwszy raz.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Porponuję, by Ci, którym to nie przeszkadza ustawili sobie funkcję automatycznego logowania, to ułatwia sprawę. Obrazek Zawsze jak się wchodzi na forum, to jest się zalogowanym.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Gorzej jak ktoś siedzi przy kompie pare godzin dziennie i za każdym razem wywala TMP i cookies.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Czemu?
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Pan Adrian dzisiaj mnie nieco zdenerwował.
Powtórzę po raz kolejny i po raz ostatni do czego służy opcja logowania i nielogowania.
Otóż osoby, które mają konto na ŁFK mają pisać jako zalogowane. Jeśli zdarzy się, że bedą niezalogowane, a zauważą to w trakcie pisania postów, to niech skopiuję jego treść, zalogują się i wówczas dodadzą.
Posty nielogowane przeznaczone są dla tych, którzy konta nie mają i generalnie są na forum gośćmi.
Pisałem to już dziesiątki razy, ale gdy zdarzy się jeszcze raz, że którakolwiek z osób, mających tutaj konto będzie pisała jako gość, to zostanie wyłączona możliwość pisania postów dla osób niezalogowanych.
Widząc post "Adrian-niezalogowany" wcale nie mam pewności kto jest jego autorem.
Wszyscy musimy dbać o porządek na forum. Goście to goście, a zarejestrowani userzy to nie goście. I tego się trzymajmy.
Z góry informuję, że nie jestem wrażliwy na żadne mniejsze lub większe fochy.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Zacznij dawać ostrzeżenia, moze poskutkuje.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Ja najbardziej, choć wysoki limit ostrzeżeń (do pięciu razy sztuka...) przy jednoczesnej oszczedności ich używania przez adminów nie sprzyja dyscyplinie Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Treść postu mogę skopiować tylko, co z linkiem do odpowiedniego tematu? Nie loguje się, jak mam mało czasu. Ostatecznie mogę się szybko zalogować, tyle że muszę od nowa przeszukiwać działy. Jak wiadomo po zalogowaniu wyrzuca mnie na stronę główną Obrazek. Może da się tak zrobić, że po zalogowaniu zostać w tym samym temacie? Albo wprowadzić coś takiego, jak szybkie logowanie w każdym temacie oczywiście bez wyrzucania na główną.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Zaznacz sobie autologowanie, chyba, że dzielisz komputer z kilkoma osobami...
ODPOWIEDZ