Rozjezdzanie tematów na forum

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Rozjezdzanie tematów na forum

Post autor: teufel »

Mam prośbę do userów o pilnowanie tematów, bo niestety ostatnio zauważyłem trend rozjezdzania tematówObrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez teufel, łącznie zmieniany 1 raz.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

REGULAMIN FORUM pisze:1. Zasady pisania postów:
m) zakładając nowy temat nazwę należy dobrać odpowiednio do zawartości;
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Może byc :>??
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

ROTFL, teraz temat jest uroczy. A gdzie się temat rozjechał? Może trzeba krótsze pisać Obrazek
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

A co je miało rozjezdzać? Chyba najbardziej walec, ale żadnego ostatnio tu nie widziałem Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Off-topicow jest duzo, bo moderatorzy na nie nie reagują lub robia to zbyt pozno.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ja jeśli widzę rażący mnie off-top to reaguję.

Jeśli gdzieś nie zareagowałem to są dwie możliwości: albo nie widziałem, albo uznałem że ot jest nieszkodliwy lub wręcz mi się podoba.

Zresztą zrozumiałbym taki apel w wykonaniu zwykłego usera, ale Teufel ma moderatora - czemu zatem nie reaguje na miejscu off-topa, tylko rzuca ogólniki w innym miejscu?
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

To jeszcze taka mała refleksja, a właściwie zapytanie do admina w temacie rozjeżdżania:
Czy kategoria "Inne" z założenia ma służyć do dyskusji o dupie marynii i majteczkach w kropeczki, czy jednak chodziło o tematy jednak jakoś związane z komunikacją, tylko nie mieszczące się w pozostałych kategoriach Obrazek
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

Przepraszam bardzo, ale ten temat się równiez rozjeżdża. Skandal!
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

@Ventlan: chyba taka tragedia się nie dzieje że ktoś czasami jakiegoś offtopa walnie w Innych. Nie samą komunikacją człowiek żyje - i np. dla mnie to jest fajne że na forum, na które zaglądam najczęściej ze wszystkich - średnio ze 2 razy dziennie, z którego znam ponad połowę osób realnie - czasem napisze się coś innego niż komentarze do zmian układu i takie tam. Jak kogoś to nie interesuje - nie musi przecież czytać, a kategoria Inne nie jest najpopularniejszą z tego forum....
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ventlan pisze:To jeszcze taka mała refleksja, a właściwie zapytanie do admina w temacie rozjeżdżania:
Czy kategoria "Inne" z założenia ma służyć do dyskusji o dupie marynii i majteczkach w kropeczki, czy jednak chodziło o tematy jednak jakoś związane z komunikacją, tylko nie mieszczące się w pozostałych kategoriach :?:

W kategorii Inne można rozmawiać o wszystkim.
ODPOWIEDZ