Łódzkie Forum Komunikacyjne v. 2.0

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Łódzkie Forum Komunikacyjne v. 2.0

Post autor: Marcin »

Uwaga! Uwaga! Lejdis end dżentelmen! Obrazek

Niniejszym informuję, że właśnie wystartowała wersja 2.0 "Łódzkiego Forum Komunikacyjnego".

Mam w związku z tym kilka ogłoszeń.

Najważniejsze! W związku z tym, że forum było ręcznie przenoszone na nowy serwer wszyscy użytkownicy mają nowe hasła. Zostały (zostaną za chwilę) wysłane na podane przez Was przy rejestracji adresy email. Nowe hasła zaleca się zmienić najlepiej na poprzednie. Aby to zrobić należy wejść do pola "Profil" pod nagłókiem forum.

To pierwsza i najważniejsza zmiana.

Druga zmiana to nowa grafika na forum - Fi Subiece.

Trzecia zmiana - mamy moderatora - liszka - dlaczego właśnie on wyjaśniam w temacie o poszukiwaniu moderatora.

Czwarta zmiana to to, że forum będzie chodzić szybciej.

Piąta zmiana - posty z wersji 1.0 zostały ręcznie przeniesione. Autentyczna ich data widnieje pod postem małą czcionką.

Szósta zmiana - wkrótce będziemy mieli własne logo w miejsce loga 'phpbb".


Jeśli ktoś nie otrzymał hasła, proszę o podanie aktualnego adresu email i nicka, a ja niezwłocznie je wyślę.

Są jakieś pytania?
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Witam! Przepraszam, że piszę drugi post pod rząd, ale to dość istotne. Działa już adres www.lfk.er.pl i możecie z niego korzystać. Możecie też równie dobrze korzystać z adresu www.komunikacjalodz.fora.pl.

Uwaga: Zapraszam do komentowania ŁFK v. 2.0. Czemu nic nie piszecie? Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Mam wrazenie ze zniknely moje 2 moze 3 posty Obrazek nie wiem moze mi sie tylko wydaje Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Masz dobre wrażenie.

Zdarzało się, że w odstępie jednego dnia napisałęś dwa posty pod rząd, czego zabrania regulamin - z dwóch zlepiałem je wtedy w jeden i tym sposobem ubyły Ci chyba 3 posty. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Możliwe Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Czy może ktoś wykonać jakieś ładne logo dla forum?

Logo ma być na tym tle:

Obrazek

Na pewno musi się znaleźć w logu tekst "Łódzkie Forum Komunikacyjne" i dobrze byłoby, gdyby było www.lfk.er.pl.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

dlaczego robic nowe ?? to mi sie podoba Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

www.lfk.er.pl jest niewyraźne. No ale może tylko je przrobię. Obrazek Ale może ma ktośjakieś propozycje. Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Gdy przenosiłem forum dokłądnie tydzień temu - było ok. 415 postów. Teraz jest 665! To wzrost o 250 postów w ciągu zaledwie tygodnia. Nawet nie macie pojecia jak się cieszę z powodu sukcesu wersji 2.0. forum. Obrazek A to wszystko dzięki Wam. Obrazek Powiem krótko: oby tak dalej. Obrazek Ten wynik jest nieziemski. Obrazek
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Dziś wieczorem jadę na urlop będe w niedzielę w nocy albo wcześniej może już będzie 1000 postow Obrazek Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Raczej wątpię. Obrazek To chyba tylko chwilowy urodzaj - na pewno będzie lepiej, niż kiedyś, ale już raczej nie tak dobrze -część forumowiczów wyjeżdża. Obrazek A samych forumowiczów jest mało. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Liszek jak wyjedziesz to ciezko bedzie zrobic nawet 800 Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ostrzeżenia zostały zlikwidowane!

Co kogoś ostrzegłem, to od razu byłem zasypywany całą litanią PW ze stwierdzeniami o niewinności, "on zaczął pierwszy", że to ja jestem 'be' i że ktoś żąda zdjęcia. Na początku byliście za, ale jak przyszło co do czego to prawda wyszła na jaw.

Nie chcecie, to nie - i nie komentujcie tej decyzji.
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

I to jest słuszna decyzja.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
ODPOWIEDZ