Nowe działy w naszym forum

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Nowe działy w naszym forum

Post autor: liszek »

Oddajcie swój głos!!

Czy jesteście za działem "Lotnisko", czy moze wystarczą tylko odpowiednie tematy w dziale "Łódź". Tymczasem powstał dział "Kolej".
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Nowy dzial moze byc po to zeby nie mieszalo sie to z innymi. Ale nie liczcie na mnie bo to nie moja dziedzina Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Większosć za - Lotnisko zaraz będzie. Obrazek Ale pod nazwą "Lublinek i samoloty".
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Działy zostały połączone. Każdy z nich zawierał 3 wątki, więc tak będzie lepiej. A w związku z połączeniem naszego forum z serwisem komunikacja.home.pl ŁFK i tak się wydłużyło, więc tak będzie dłuższe forum, ale nie aż tak bardzo.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Zawartość działu "Region sieradzki" została przeniesiona do działu "Kraj". Oba działy zawierały niezbyt dużo wątków i postów na tle innych, więc tak będzie lepiej.

Równie dobrze można dyskutować w "Kraju". Oczywiście w dalszym ciągu zachęcam do pisania na tematy, poruszane do dziś w "Regionie sieradzkim".
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

jako że dyskusja w tytule jest o nowych działach, dlatego dołączę się tutaj. Wnoszę o utworzenie działu IMPREZY. Wszystkie wątki o naszych przejazdach, czy też ogłoszenia o nowych imprezach, powinny się znaleźć w jednym miejscu. W tej chwili na forum INNE wątki giną w gąszczu innych, na szczęście bieżące tematy są przypinane u góry strony, bo inaczej byłby jeszcze większy bałagan.

Osoba zainteresowana wycieczkami wchodzi sobie w dział IMPREZY, gdzie ma wątki tylko na ten temat i łatwo jest sobie w stanie wyszukać to co w danej chwili potrzeba.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Bardzo sensowna propozycja. W życie zostanie wcielona w piątek. Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Zgodnie z obietnicą, są Imprezy. Proszę o wrzucanie tam tematów zarówno dotyczących wycieczek, innych imprez, jak i akcji specjalnych.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

W "Biletach" nuda, może do innych ??
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Bilety trzeba skasować Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

..

Post autor: KMST197 »

wg mnie to dobry pomysł...Każdy dział będzie do innych rzeczy.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Od dzisiaj dział "Kraj" zmienia nazwę na "Kraj i świat".
Uprzejmie wszystkich proszę, by na początku nazwy tematu wpisywać w kwadratowe nawiasy miejscowość, którego dotyczy temat bądź hasło kraj, jeśli dotyczy całej Polski.
Dziękuję z góry!
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Przykro mi to stwierdzić, że na forum musiał pojawić się taki dział, jak śmietnik. Mam jednak nadzieję, że szybko stanie się niepotrzebny. Postarajmy się o to wszyscy w ramach noworocznego postanowienia.

Chyba wzajemne utarczki i puste dyskusje o tym kto, kogo i dlaczego nie są nam potrzebne. Ufam w Wasz zdrowy rozsądek.
ODPOWIEDZ