Dziś

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Dziś

Post autor: Marcin »

Na początek przypomnę, że zawsze to forum cechowało się przyjazną atmosferą.

Niestety, ale niektórzy koniecznie chcą przełamać tę sytuację. Dla nieuważnych obserwatorów przypomnę, że dzisiaj na forum wybuchają jakieś chore kłótnie, w których już chyba niewielu pamięta o co w ogóle chodzi.

Jeden palnął coś mniej lub bardziej poważnie, drugi się zdenerwował, trzeci zaczął wysuwać chore groźby. Czego mądrego mogliśmy się dziś dowiedzieć?

A to on zaczął! To wszystko przez niego! Obrażam się! Uciekam stąd!

Nie tak załatwia się sprawy, a jeśli są prywatne kłótnie, to proponuję by załatwić je prywatnie, a nie publicznie.

Widziałem też oczywiście pewną wypowiedź jednego z użytkowników. Ale nie chcę już dalej tego ciągnąć, bo autor już zmienił treść.

I nie chodzi żeby z tego co napisałem wynikłą kolejna kłótnia. Dlatego zablokuję zaraz ten temat. Proszę tylko o stonowanie emocji, poszukanie wewnętrznego spokoju i ewentualny chwilowy chociaż odpoczynek. Miejmy też trochę dystansu do siebie i nie obrażajmy się nawzajem, bo to nie o to chodzi. Chodzi o rzeczową dyskusję, tudzież o ustalanie konsensusu w niektórych kwestiach, np. w sprawie wycieczki. Powtórzę: proszę.
Zablokowany