Awaria

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Awaria

Post autor: Marcin »

W związku z awarią serwera fora.pl mieliśmy poważne kłopoty z jakimkolwiek odzyskaniem forum. Udało się, ale - no właśnie - jest jedno ale. niestety straciliśmy ok. 450 postów. M.in. fantastyczny temat Alekseja o modernizacjach 805 Na by MPK. Jeśli jakiś temat jeszcze Wam sieprzypomni to sppróbujmy o trochę wspólnymisiłami odwtworzyć. No ale cóź. Stało się - trudno. Trzeba żyć dalej. Zatem zapraszam do postowania. Obrazek

A ja jutro wyjeżdżam do Kołobrzegu. ostatni raz na forum w związku z tym jestem dziś. Wracam 7 sierpnia. Jakby co to piszcie do liszka. Bądźcie grzeczni. Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Re: AWARIA - SUPERWAŻNE OGŁOSZENIE

Post autor: Michał »

Widze, że większości użytkowników (tak jak mi) po awarii nie chce sie pisać. Forum umarło Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Buuuuuu zżarło mi 100 postów ;( Michał ma racje forum umiera a szkoda bo już się nie źle rozkręciliśmy.

A co do przypominania sobie "zaginionych" postów, to nie będzię łatwe, bo większość już zapomniałem Obrazek Ale damy sobie rade Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Mnie zżarło taki cudowny post o M8S a miał juz prawie 4 strony ;( A i reszty szkoda. Normalnie od tej awarii nie chce mi się już zbytnio pisac Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Nie możemy tak podchodzić do sprawy. Awaria - stało się Lajf Is Brutal. Żyjemy dalej i piszmy dalej i wszytko powróci do normalności Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Z takim zapałem to forum na pewno umrze. Obrazek Gdybyście zmienili zdanie to wspólnymi siłami je uratujemy.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Jestem za rowijaniem forum:) pisze posty jednak mało osób na nie odpowiada Obrazek Wyraźnie brakuje Liszka, Szymona i Michała. Bez ich zaangażowania jest tu troche nudno ...
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Posty pisze jak zwykle. Wiecie jestem zdania, że lepiej mniej a lepiej.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Zgadzam się, jak już pisać to porządnie Obrazek
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Spoko już jestem, nie pisałem bo mnie wkurzało, że nie działa niestety, ciągle wchodze i nic.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
jan_defecto
Megagaduła
Posty: 2283
Rejestracja: wt 13:22, 16 cze 2009
Lokalizacja: Łódź-Retkinia

Post autor: jan_defecto »

Wczoraj ok 9:15 była awaria forum wyskakiwał błąd 503.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez jan_defecto, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ