Moderatorzy

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

SEC pisze:Ja widziałem tramwaj na awaryjnych przy Ikei
I co z tego? To nie było zatrzymanie, podałeś złą, niesprawdzoną informację.
przecież o żadnej imprezie m.in. mnie nie było wiadomo.
Załóżmy, że tak było. I co z tego? Jest jakiś obowiązek informowania o prywatnych, zamkniętych wynajmach?

Jak ŁKMK zrobi imprezę domową u swojego prezesa to też będą narzekania, że nie poinformowali? Wg informacji Artusa w tym roku był jeszcze jeden sylwester w tramwaju - skandal, ja nic nie wiedziałem! ;)
dziki
Sympatyk forum
Posty: 601
Rejestracja: czw 12:54, 21 lip 2005
Lokalizacja:

Post autor: dziki »

@SEC: Skoro widziałes tramwaj na awaryjnych to musiałeś tez widziec cofanie pod eskortą ze względu na przepuszczenie liniowego Pn.

Na gg napisałeś mi, że ja tak zarządziłem to SEC przestał być moderatorem. Uwierz mi-ja nie mam wpyłwu na Administratora gdyż go nie znam. Swoim postem chciałem zwrócić uwage na twoje zachowanie i skłonić Cię do przemyśleń ale jak widać i tak by to nie pomogło.

Do mnie nikt nie fikał-fakt. Ale wasza obraza na Ikei, wasze miny i chamskie odpowiedzi o niczym nie świadczyły. I chyba rzecz najwazniejsza-nie mam Cię w dowodzie i nie musze Cię ani informować o imprezach tak jak i nie muszę mieć ochoty Cię na nie zapraszać
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez dziki, łącznie zmieniany 1 raz.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Ja naprawdę nie mam pretensji, że ktoś mnie zaprosił, czy nie. Miałem swoje plany.

Nieprawdziwa informacja? No cóż, nie widzę, żeby nieprawdą było skasowane już z obserwacji "1830 na sywlestrze pod Ikeą". Prawdopodobnie to ciekawostka. Warte odnotowania, że ten wagon był na takim przejeździe. Za to zabrano mi dział - rotfl.

Nasze miny? Chyba Wasze. Obrażanie na Ikei? Nie przypominam sobie jakieś wymiany zdań na ten temat.


Afera o "zatrzymaniu". No proszę, a jakbym się pomylił? Z resztą nie mój dział (teraz już żaden), już większe nieścisłości przechodziły w niektórych tematach. Niektórzy natrętnie powtarzają swpje posty, robią bałagan, "delują" swoje wypowiedzi, ale to nic. Ważne, że ktoś miał czelność się postawić wielce zasłużonemu (jak sam chciał - zwykłemu użytkownikowi).
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 2 razy.
dziki
Sympatyk forum
Posty: 601
Rejestracja: czw 12:54, 21 lip 2005
Lokalizacja:

Post autor: dziki »

Po pierwsze: To Ty i M.C. uważacie się za Bogów a ja nawet nie musze byc uzytkownikiem forum.

Obrażeni nie byliście? Nawet na proste "cześć" nie odpowiedzieliście więc mam uważać, że to nie było chamskie? Żarty sobie stroisz. Ja rozumiem ale od Michała za wiele nie wymagam ale Ciebie miałem za tropchę bardziej kulturalnego. Twoja sprawa.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Nie powiedziałeś "cześć". Zaczęło się od "C*****, widzieliście coś tam?" i zaraz poszedłeś. I nie obrażaj kogoś, że nie jest bardziej kulturalny.


Dobra, sylwester sylwesterem. Co ma prywatna impreza do ograniczeń na forum?


Cała akcja z Tobą Dziki zaczęła sie dopiero tutaj na forum. Wcześniej na pewno ja do Ciebie nie miałem żadnych pretensji. Wyszedłeś z tramwaju, potem kiwnąłeś nam na rondzie i OK, to ma być to obrażanie?. A tu co - wchodzę na forum i Ty obrażony chcesz mi tu coś zabierać. O nie.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 5 razy.
dziki
Sympatyk forum
Posty: 601
Rejestracja: czw 12:54, 21 lip 2005
Lokalizacja:

Post autor: dziki »

Ja Ci nic nie chciałem zabierać-czep się tramwaju a nie motorniczego.

Chciałem dać Ci powód do przemyśleń ale teraz już wiem, że i tak w Twoim dumnym przypadku by nic ni pomogło.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Zaraz po Twojej interwencji straciłem funkcję. Co za przypadek. Nie mówię, że przyczyniłeś się do tego całościowo, ale w dużej części tak. Ja już do tego nie dojdę, ale sam zacząłeś. Ja o Tobie wtedy nie myślałem.

A powód do przemyśleń powinni mieć ci, co się uważają za kolegów.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Panowie, prywatne wiadomości.

A co do moderatora działu obserwacje, SECa zastąpi morton.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Chciałbym podziękować Marcinowi za propozycję. Postaram się Was nie zawieść. Obrazek
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Marcin pisze:Panowie, prywatne wiadomości.
Niektórzy w prywatnej rozmowie nie mają nic do powiedzenia, wolą się produkować przed publiką i siać popelinę. Pisanie o czyjejś kulturze i wymaganiach w takim miejscu też dobrze świadczy. Na szczęście nie wytknął tego żaden autorytet moralności, więc nie specjalnie jest się czym przejmować. To tyle w tym temacie. Przepraszam, że sam teraz spamuję, ale skoro tu zostałem wywołany do tablicy, to tu się będę bronił.

Marcin pisze:SEC od dzisiaj przestaje być moderatorem działu obserwacje.
I mimo tych wszystkich kontrowersji, które wzbudził, dziękuję za to, że dział obserwacje liniowe był starannie uporządkowany.
No i tu dochodzimy do sedna sprawy. A jakież to kontrowersje wzbudził, poza tą jedną? Czy w swoim dziale? Czy nie liczy się wiedza i dotychczasowy dorobek, (a tego odmówić mu nie wolno) żeby tak od razu wyrzucać go z funkcji? (rozumiem, gdyby notorycznie sprawiał jakieś kłopoty, a tak nie było). Mam nadzieję, że szybko przerwiemy tę szopkę i SEC wróci tam, gdzie jego miejsce - czyli do Obserwacji liniowych, jako moderator.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Kolejna zmiana w zakresie zespołu moderatorów działu Obserwacje liniowe.
Uprawnienia do moderowania tego działu będzie mieć grupa trzech użytkowników - jak dotąd: M.C. i morton oraz ponownie SEC. SEC wrócił, ponieważ w ostatnim czasie nie dopatrzyłem się nieodpowiedzialnych zachowań.

A zatem, za moderatorów forum, w pełnym tego słowa znaczeniu należy uznać krzyskupa i rkplodz.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Myślę, że utworzenie tej grupy z racji mojego powrotu nie było złą decyzją.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

... a ja obiecuję, że gdy tylko uporam się z ostatnim egzaminem - powrócę by Was męczyć swoimi nudnymi uwagami moderatorskimi Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dwie nowości:

1. Nowym moderatorem zostaje o3r. Jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników na tym forum, jego działalność jest zdecydowanie pozytywna (HBK Spektrum). Poza tym potrzebny jest ktoś, kto pomoże mi oraz krzyskupowi i rkplodz, którzy ostatnio mogą mniej czasu poświęcić na moderowanie forum.
Życzę powodzenia w ogarnianiu przejawów chaosu! Obrazek

2. Grupa użytkowników, nadzorujących dział Obserwacje liniowe, pomniejszyła się o M.C. Dziękuję za dotychczasową pomoc przy tym dziale.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Dziękuję za nominację, postaram się niczego nie popsuć. Może nie będzie lepiej, ale na pewno śmieszniej Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Skurczył nam się nieco skład moderatorów. Dziękuję za dotychczasową aktywność krzyskupowi i rkplodz.
Od dzisiaj zastąpi ich px33.

px33, jak wszyscy wiecie, jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników forum, a jednocześnie wypowiedzi px33 zawsze są bardzo merytoryczne.

Jak słusznie zauważył px33, forum nie wygląda na takie, które sprawiałoby jakieś większe problemy. Obrazek To prawda, co bardzo cieszy, a to dzięki Wam. Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Forum zbliża się do bariery 100.000 postów. Obrazek
Przekroczy je z nowym administratorem tego miejsca, którym będzie teraz Kuba.

Dziękuję wszystkim tym, którzy przez ostatnich aż 7 lat wspierali mnie w organizowaniu tego miejsca. Mam nadzieję, ba - jestem pewien, że Kuba również spotka się z Waszą życzliwością.

Powodzenia! Obrazek
ODPOWIEDZ