Moderatorzy

Rozmowy nt. Łódzkiego Forum Komunikacyjnego
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Moderatorzy

Post autor: Marcin »

Mamy nowy skład moderatorów.

Zamiast liszka i teufela forum moderować będzie prof_klos.

Nie zamierzam generalnie tłumaczyć bardzo tej decyzji. I bardzo dziękuję zarówno liszkowi jak i teufelowi za dotychczasowe moderowanie, ale chyba nadszedł czas na zmiany. Głębiej nie będę mówił dlaczego.

prof_klos jest bardzo lubianym użytkownikiem, dużo wnosi do forum, ostatnio parę razy został użytkownikiem miesiąca i nie mam wątpliwości, że to właśnie on powinien dbać o porządek.

Tym bardziej, że mam mniej czasu na przeglądanie forum.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

no, Profesorze, gratulujemy! Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Dzięki Obrazek
Za parę dni jadę koleją dookoła Polski - to zdam Wam - ciekawą myślę - relację Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

a jednak? się udało?Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Tak Obrazek
W 24 godziny przemieszczę się z gór nad morze, zahaczając o Warszawę a potem przez północne 'spalinowe i parowe' linie w kierunku Zachodnim Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

BTW w wakacje proponuję powtórkę z rozrywki Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Też tak myślę Obrazek
Za jedyne 60 złotych można 4 dni jeździć dowolnymi połączeniami - można będzie coś zorganizować tutaj z Forum.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A ja w sierpniu wybieram się do niemiec do miasta Kiel gdzie jeżdżą dwa nasze ex Łodzkie Merolki do dnia dzisiejszego Obrazek Poopowiadam też o historii komunikacji tramwajowej w tamtym mieści coprawda nieistniejącej już bo ostatni tramwaj zjechał do zajezdni w maju 1986 roku. Ale maja ciekawe muzeum kolejowo/tramwajowe ok 25 km od tego miasta nad samym morzem w którym jest ok 500 m toru potrójnego (1000mm/1435mm) z dwiema pętlami tylko jedna ze wzgledu na stan jest bardziej do wekslowania niż zawracania Obrazek Mają rownież pociągi parowe które jeżdżą w weekend na odcinku ok 6 km w jedną strone i spowrotem a raz na rok jadą na dworzec główny w mieście Kiel. Oczywiście cała linia jest zamknięta dla ruchu na tym odcinku i poza tymi parowymi nic tam nie dojeżdża. Co ciekawe złomiarze nie kradną szyn Obrazek To samo w muzeum wogóle nieogrodzone i też nikt nic nie kradnie:) Samo muzeum własciwie miało więcej torów tramwajowych ale komus zachciało się budowac osiedla domków jednorodzinnych no i soro ale to bardzo sporo torów poszło na złom Obrazek A mieli pokaźny teren do popisów. Teraz jak mówie dwie krańcówki z czego jedna zaroścnięta szczelnie drzewami więc fajne wrażenie sprawia Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Od dzisiaj moderatorem działu obserwacje liniowe, zostaje dodatkowo M.C..

Witamy ciepło! Obrazek
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Postaram się nie zawieść w nowej roli. Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Chyba tylko Ty jesteś takim specem od tego, co się na mieście dzieje Obrazek
Miłego porządkowania! Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Od dzisiaj mała rewolucja. Obrazek
Moderatorami głównych działów przestają być ukalo i prof_klos - podziękujcie im brawami! Obrazek Ukalo pozostanie jednak moderatorem działu dotyczącego galerii.

Natomiast zastępują ich, z wyłączeniem działu Obserwacje liniowe, rkplodz i krzyskup. Powitajcie ich miło i... miejcie się na baczności. Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB93 »

W związku z wynikłą sytuacją dziękuję w swoim imieniu ukalowi i prof_klosowi za moderowanie większości działów. I mam nadzieję, że krzyskup i rkplodz sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach (pod górę, pod wiatr i jeszcze gwoździe lecą Obrazek) i życzę miłej pracy na rzecz ŁFK.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez BB93, łącznie zmieniany 1 raz.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Witam wszystkich raz jeszcze, tym razem "z drugiej strony lustra". Cieszę się, że po czterech latach współtworzenia ŁFK jako autor mogę współpracę wprowadzić na zupełnie nowe... tory.

Będę starał się podpisywać pod moimi ingerencjami tak aby każdy z Was mógł dokładnie dowiedzieć się czemu tak a nie inaczej zadziałałem. W takich sytuacjach proszę o kontakt na PW lub w innej formie (wszystkie potrzebne dane znajdziecie bez problemu w sygnaturce i profilu).
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ja ze swojej strony gratuluję nowym moderatorom i życzę im dużo wytrwałości.
Mam nadzieję, że "nowym" starczy zapału na długi czas, a świeże spojrzenie poprawi jakość moderacji.

Jednocześnie dziękuję Marcinowi za zrozumienie mojej decyzji.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez ukalo, łącznie zmieniany 1 raz.
krzyskup
Bywalec
Posty: 195
Rejestracja: pt 19:41, 31 mar 2006
Lokalizacja: Retkinia
Kontakt:

Post autor: krzyskup »

A ja dziękuję za zaufanie i za życzenia Obrazek
dziki
Sympatyk forum
Posty: 601
Rejestracja: czw 12:54, 21 lip 2005
Lokalizacja:

Post autor: dziki »

A ja dziękuję SECowi za nierzetelność wbyciu moderatorem-mam z tego miejsca prośbę o niewykorzystywanie tego miejsca do prywatnych zagrywek MODERATORA SECa nie tylko wobec mej osoby i o takie uzytkowanie forum ktore nie zbeszcześci słowa MODERATOR pod nickiem.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

SEC od dzisiaj przestaje być moderatorem działu obserwacje.
I mimo tych wszystkich kontrowersji, które wzbudził, dziękuję za to, że dział obserwacje liniowe był starannie uporządkowany.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Również dziękuję Adrianowi za to, że odciążał nas od roboty, na której - wciąż tak sądzę - znał się lepiej od pozostałej części redakcji łącznie Obrazek

Mam nadzieję, że szybko zażegnamy "kryzys" i żaden z działów, także ten obserwacyjny, nie ucierpi za mocno na zawirowaniach. Pracujemy nad tym! Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Do ciebie dziki nikt nie fikał, więc nie zgrywaj poszkodowanego. Jak nie wyczułeś aluzji do kogo i co to twoja sprawa. I weź mi tutaj nie "capslookoj" pod nikiem, bo nie masz zadnego pojęcia co tu sie wyrabia. Jak sie kasuje po pare razy te same posty Łukasza to jestem rzetelny, jak dopisze cos od siebie to jestem fe i trzeba mnie usunąć. Proszę bardzo, zalatwiajcie mi bany na forum redakcyjnym, najłatwiej pozbyć się niewygodnego towarzystwa. Bezczeszczenie, k**** - wstydu oszczędź.

Pięknie, jest po myśli kogos kto robi burdel w obserwacjach, obraza sie i kasuje linki do forum.

Ale to nie koniec. Internet internetem...

k****, dziecka do wagona nie wpuściliście? I tak bym nie wsiadł. Dziki sie odezwał - od razu nagonka, usuwanie moderatora, bo co? Ja widziałem tramwaj na awaryjnych przy Ikei, przecież o żadnej imprezie m.in. mnie nie było wiadomo.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 5 razy.
ODPOWIEDZ