[www] Drogi Żelazne Polski

Rozmowy na temat innych miejsc w sieci, poświęconych komunikacji i nie tylko.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

[www] Drogi Żelazne Polski

Post autor: rkplodz »

Witam,

Wreszcie zaczynają się materializować plany stworzenia własnej strony o komunikacji. Po wielu różnych próbach rozpocząłem prace nad projektem, który, jak mam nadzieję, będzie rozbudowywany przez długi okres, ma bardzo rozwojową i otwartą formę.

Strona Drogi Żelazne Polski to fotogaleria kolejowa i tramwajowa. Zdjęcia uszeregowane będą jednak w niecodzienny sposób - nie według typów taboru, a według linii. Zdjęcia też będą raczej prezentować linie, a nie wagony czy lokomotywy.

Na razie na stronie jest niewiele (piszę więc raczej po to by ewentualna oglądalność mobilizowała mnie do pracy Obrazek ), dziś w nocy opracowałem szablon, z którego jestem zadowolony, na wypełnianie treścią zabrakło trochę sił - ale już jest coś interesującego (mam nadzieję) - sporo zdjęć z Rogowa, w większości wcześniej niepublikowanych. W ciągu najbliższych dni aktualizacje będą na pewno bardzo częste.

Zapraszam - www.dzpl.prv.plObrazek
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Post autor: SzK »

Życzę powodzenia przy tworzeniu strony!
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Fajne, super. Gratuluję pomysłu i życzę wytrwałości - tego będziesz potrzebował. Oj, jak ja bym chciał posiąść wreszcie tajniki html...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Zapraszam ponownie do obejrzenia nowej wersji serwisu. Teraz strona wystartowała już chyba (wreszcie) na dobre. Zapraszam na www.dzpl.prv.pl i do przesyłania wszelkich uwag.
ODPOWIEDZ