Kris-Tour

Rozmowy na temat innych miejsc w sieci, poświęconych komunikacji i nie tylko.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Kris-Tour

Post autor: Kuba »

Od kilku dni w Internecie dostępna jest nowa strona www firmy Kris-Tour pod adresem: http://www.kris-tour.com.pl
Przede wszystkim zmieniono design. Jeszcze trochę nie wszystkie informacje są, ale zapewne pojawią się: o przewozach turystycznych, liniach podmiejskich, liniach bezpłatnych oraz są już jakieś ogólne oferty sprzedaży pojazdów. Są też zdjęcia i nowe/stare logo (piszę nowe jako nowe na stronie, ale w rzeczywistości chyba już kilka razy widziałem na pojazdach).


Może nie pisał bym o tym jakoś specjalnie gdyby nie informacja (jak dla mnie ciekawostka) - otóż te zielone stworki zwane "Tramwajami Manufaktury" zapewne należą do Kris-Toura, bo chwali się tym na swej stronie. Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Czy oni maja coś wspólnego z WAMADem? Bo w dziale sprzedaż autobusów jest wamadowska O405tka.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Raczej bawią się w pośrednictwo. Zauważ, że na tym samym zdjęciu w tle widać coś jakby KOROwski merc Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ten z tyłu raczej też jest WAMADu, oni mieli jednego w tej kolorystyce.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na marginesie mam pytanie: jakie dokładnie wozy (modele) aktualnie w swojej flocie ma Kris-Tour, którymi obsługuje frikobusy? Ostatnio kupiono MB O407, jest też ten jeden O345 a co z O405 czy choćby z Neoplanem? Pytam, bo w zasadzie do tej pory Kris-Tour najmniej mnie interesował i mogę mieć braki w informacji...
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na w/w stronie Kris-Toura są od jakiegoś czasu rozkłady jazdy linii bezpłatnych i podmiejskich.
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

WAMAD juz nie istnieje, a pewnie Kris za grosze kupilo ich autobusy, w internecie mozna zobaczyc oferty sprzedazy wszystkich ex Wamadowskich, co ciekawe czesci na numerach ELW xxxx
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

I znów jest kolejna wersja strony Kris-Toura [www.kris-tour.com.pl]. W nagłówku strony widać dwa turystyki, w tym najnowszy wiśniowy Tourismo Obrazek

Na chwilę obecną (jeśli chodzi o podstronę z rozkładami centrów handlowych) to rozkłady są nieaktualne. Po prostu firma tworząca stronę wrzuciła te stare e.leclercki z poprzedniej wersji strony, ale redakcja "Frikobusów" czuwa nad tym by były one poprawione Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
ODPOWIEDZ