mzka pabianice

Rozmowy na temat innych miejsc w sieci, poświęconych komunikacji i nie tylko.
Gość

mzka pabianice

Post autor: Gość »

zapraszam na moją strone poświęcona MZKAPABIANICE szczegóły są na stronce zapraszam Obrazek
www.mzkapabianice.blox.pl
ps do admina poprosze żebym niedostał ostrzeżenia oraz nielikwidacji mojego postu z gór dziękuje
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Re: mzka pabianice

Post autor: Michał »

O mój Boże następny troll... Człowieku wiesz co to jest słownik? Wypadałoby tam zajrzeć...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

swoją drogą - kiedyś też tworzyłem stronki o fikcyjnej komunikacji, głównei kolejowej. Pisanie fikcyjnych rozkładów KM i kolei to sedno mojej pasji więc - w tym przynajmniej - Adku - cię rozumiem doskonale Obrazek Niestety zabrakło czasu na robienie tego dalej w formie www.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

www.mzkapabianice.blox.pl pisze:SPIS LIŃ TRAMWAJOWYCH

:lol: :mega rotfl: :D


Co do samego pomysłu to tez mi sie podoba. Sam kiedys chcialem takie cos zrobic ale jestem juz chyba za stary i nie mam tak duzo wolnego czasu :(
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

morton pisze:
www.mzkapabianice.blox.pl pisze:SPIS LIŃ TRAMWAJOWYCH

:lol: :mega rotfl: :D

to jest lepsze:
www.mzkapabianice.blox.pl pisze: z tym już otworzyłem strone PRZEZ TYMI DNIAMI www dlaczego blog?? niemam czasu zakładać stron www i kupowania serwerów więc będzie tutaj
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Chyba mi się słabo zrobiło... Obrazek
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

NARAZIE JEST SPIS LIŃ AUTOBUSOWYCH I SCHEMAT LIŃ TRAMWAJOWYCH
narazie tyle robie spis liń tramwajowych rozkłady będą może za rok! bo co dopiero wystartowała stronka. moge teraz powiedzieć co i z jaką częstlotliwością jeżdzą linie autobusowe i tramwajowe oto one
linie autobusowe
no raptem linie od 50 do 99 oprócz z literą "A" to linie główne jak się zrobi schemat liń autobusowych(ale to dopiero we wakacje)to zobaczycie jak jest mało jeżdzą po godz sztytu i przez sztytem co 7,8,9,10 minut a w godzinach sztytu po 2,3,4 minuty w dni wolne po 10,12,14,16 minut
linie tramwajowe to niemówie kursują narazie co 15,20,30 minut bo jest za dużo liń ale jest taka jedna linia na której jeżdze tabor to rower Obrazek jeżdze co 4min w dni wolne oraz pon i piątki trase niestety niepodam bo to prywatna
zapraszam do dalszego odwiedzania stronki bo ona się rozwija Obrazek Obrazek

PROJEKT MZKA PABIANICE :
ZROBIENIE TRAMWAJÓW W KSAWEROWIE
ZROBIENIE LIŃ AUTOBUSOWYCH W LODZ/GÓRNA
ZROBIENIE LIŃ AUTOBUSOWYCH W RZGOWIE
SZYBKI TRAMWAJ MZKA PABIANICE :
ŁASKA(ZDROWIE)-JANA PAWŁAII(STOKI-ŚW.MAKSY.MARIA.KOLBE)
PODMIEJSKA/ŁASKA-LODZ CHOCIANOWICE
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez adekpabianice1, łącznie zmieniany 1 raz.
PLacuś

Post autor: PLacuś »

adekpabianice1 zgadzam się z tobą w 100%.Aha i ,żeby kursowały częsciej te nasze Autobusy.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

o, jestem w linkach Obrazek
Adek popracuj nad ortografią i będzie nieźle, wiem z doświadczenia że robienie swojej sieci, rozkładów to jest superzabawa.

Nie mówię ze stronka wygląda super (bo nie) i że jest czytelna (też nie), ale pracuj nad nią.
Aha, i taka rada też z doświadczenia. Nie pisz rozkładów z miejsc gdzie nie byłeś, nie przejechałeś się w dzień roboczy w różnych godzinach (do 9, do 12, do 16, do 18, później), w sobotę (do 9, do 14, do 20, później), w niedziele (do 10, do 16, później) bo bzdury wychodzą. Jak sie zjeździ to można zrobić naprawdę fajny, optymalny rozkład - bo nie sztuka zrobić rozkładu gdzie wszystko jeździ co 4 minuty, sztuka to zrobić taki, który jest kompromisemem między chęcią puszczenia wszystkiego często a potrzebami ludzi i mozliwościami realnymi. Jak masz fajny rozkład to potem można go nawet przedstawić jako propozycję do władz.

Do innych, z Adka na razie można się śmiac bo robi błąd na błędzie i pisze czasem od rzeczy ale może coś z niego będzie i dlatego ja zamierzam mu w sumie doradzać co zmienić na stronie i starać się odpisywac rzeczowo na posty itp. bo ja chyba zaczynałem z porównywalnym poziomem moich wymysłów rozkładowych itp. (no, pisałem poprawnie ortograficznie - że nieskromnie powiem Obrazek ) a chyba wyszedłem na ludzi.
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

ale do rozkładów to muwie tylko przykładowo
linki wstawiam za odwiedzanie stronki Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

to weź jeszcze je podlinkuj Obrazek Kod do linkowania w html:
<A href="tutaj_adres_linka">tu tekst który będziw wyświetlany </a>,
np.
<a href="http://www.zemuny.prv.pl">www.zemuny.prv.pl</a> daje efekt
www.zemuny.prv.pl
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

UWAGA MZKA PABIANICE ZAPRASZA NA GLOSOWANIE NAD KUPIENIEM OSTATNICH NOWOCZESNYCH TRAMWJÓW TATRA MAJĄ ZOSTAĆ ZAKUPIONE 4 RODZAJE PO 80 SZTUK OTO LISTA:


Obrazek Tatra KT4D, Farbgebung

Obrazek Tatra KT4D, modernisierte

Obrazek GT6S der Braunschweiger

Obrazek CVAG

Obrazek MGT6D, neuste

Obrazek 6 achsiger
przetarg został wstrzymany

ps.wiem że napisałem drugi post pod rząd
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez adekpabianice1, łącznie zmieniany 1 raz.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Tatra nie istnieje uż.
adekpabianice1
Coś mówi
Posty: 48
Rejestracja: czw 14:52, 18 maja 2006
Lokalizacja: pabianice MZKA PABIANICE ;)
Kontakt:

Post autor: adekpabianice1 »

rkplodz pisze:Tatra nie istnieje uż.
ale mzka pabianice chce wykupić tramwaje z poszczególnych zakładów z zagranicy i je odrementować jak mzka pabianice wykupił tramwaje z konstal 105n,803n,803na,102n,102na i je przerobił i tak chce też zrobić z tatrą
przetarg został wstrzymany

ps.w szczecinie właśnie testują tatra i chcą wykupić jak mzkapabianice
Obrazek
Kolejarz

Post autor: Kolejarz »

Po Pierwsze nie mzka pabianice.A MZK PABIANICE!!!a po drugie zajrzyj do słownika.
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

MZKA Pabianice - nazwa jest usprawiedliwiona, bo to fikcyjny twór. A słownik to swoją drogą (o przepraszam, DROGOM)
ODPOWIEDZ