Karambol na Przybyszewskiego

Podforum o wypadkach komunikacyjnych oraz o awariach pojazdów KM.
gothmucha
Sympatyk forum
Posty: 697
Rejestracja: czw 01:20, 07 gru 2006
Lokalizacja: Niższa/Śląska
Kontakt:

Karambol na Przybyszewskiego

Post autor: gothmucha »

Dziś o 14 na ul. Przybyszewskiego w Łodzi zaczęły tworzyć się ogromne korki. - Na jednym z pasów stoi autobus komunikacji miejskiej, który blokuje ruch - pisze na Alert24 Maciek. - Ruch na ul. Przybyszewskiego w stronę centrum został zamknięty przez policję. Zablokowany jest także wjazd na Przybyszewskiego z ul. Niciarnianej, na której tworzą się gigantyczne korki. Rucha tramwajowy w tym miejscu został wstrzymany - dodaje Maciek.

Obrazek
Fot. Maciuś
Autobus, który brał udział w karambolu na ul. Przybyszewskiego w Łodzi
- W autobusie powybijane były przednie szyby. Nie wiem z czym zderzył się autobus, ale wypadek wygląda na groźny, ponieważ na miejscu jest pełno policji. Ruch tramwajowy także został wstrzymany, prawdopodobnie coś blokuje tory - mówi Maciek, który nadesłał informację na Alert24.

Źródło: Alert24.pl

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,4938564.html
Piotr
Czasem wpada
Posty: 84
Rejestracja: pn 22:23, 05 lis 2007

Post autor: Piotr »

Autobusy linii 96 i 55 są/były kierowane objazdem przez Niciarnianą (info M. Kaźmierczak).
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Gazeta Wyborcza pisze:Przed godziną 14 u zbiegu ulic Przybyszewskiego i Zapadłej bezpłatny autobus Tesco potrącił kobietę. Następnie - starając się uniknąć zderzenia z innym pojazdem - wpadł na jadącego obok busa, który potem uderzył w autobus komunikacji miejskiej.
Jak podaje Marcin Małek z łódzkiego MPK w zdarzeniu ucierpiały dwie osoby: - To kobieta potrącona przez autobus Tesco i pasażerka autobusu komunikacji miejskiej.

Ruch na ulicy Przybyszewskiego był zablokowany. Po dwóch godzinach został przywrócony na obydwu pasach. Przyczyny karambolu bada łódzka drogówka.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Bursiak ostatnio ma naprawdę pecha Obrazek Nieźle teskacz narobił zamieszania...
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przed godziną 14 u zbiegu ulic Przybyszewskiego i Zapadłej bezpłatny autobus Tesco potrącił kobietę i spowodował karambol z udziałem busa i autobusu komunikacji miejskiej.

Kierowca autobusu starał się uniknąć potrącenia kobiety, która gwałtownie wbiegła na pasy. Zjechał więc na drugi pas jezdni i uderzył w jadącego nim busa. Bus wpadł wtedy na stojący na przystanku autobus linii Z9.

Jak podaje Marcin Małek z łódzkiego MPK w zdarzeniu lekko ucierpiały dwie osoby: - Piesza potrącona przez autobus Tesco i pasażerka autobusu Z9. Obie kobiety po opatrzeniu zostały zwolnione do domu.

Ruch na ulicy Przybyszewskiego zablokowany był przez dwie godziny na obu pasach jezdni.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź
Coś mi godzina wypadku nie pasuje... Ja jechałem Przybyszewskiego linią 96 ok. 14.35-14.45 i prawdę mówiąc nic nie dostrzegłem. Jechałem w stronę centrum normalnie, bez objazdów.

---
EDIT:
Widział ktoś ten wypadek, albo ma dokładniejsze informacje nt. który to był Teskacz konkretnie :?:
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Kuba, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Chandler
Stały bywalec
Posty: 329
Rejestracja: sob 18:48, 13 sty 2007
Lokalizacja: Olechów

Post autor: Chandler »

No ja jechałem przed 14 i zaliczyłem spacer do Tatrzańskiej. Tyle że żadnego busa nie zauważyłem. No ale nie przyglądałem się zbytnio bo spieszyłem się na uczelnie. Aparatu też ze sobą nie miałem... jak zwykle jak dzieje się coś "ciekawego".
Niestety nr rej teskacza nie pamiętam.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

mig pisze:Bursiak ostatnio ma naprawdę pecha :(
Współczuje Bursiakowi :? .
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Ktoś wie co to za bus był?
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Najprędzej mógł to być ELW 36AK lub ELW 38AK, ale głowy nie daje Obrazek .
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No akurat tutaj nie napisałeś nic specjalnego, bo te dwa wozy są przydzielone na linię Dąbrowa... Chodzi o to, że może ktoś widział konkretnie.

Mi nawet wystarczy jak ktoś mi powie czy miał np. z tyłu reklamę naklejoną (bo może ktoś nie zwrócił uwagi na nr rej, ale pamięta reklamę z tyłu). Jak tak to powinien to być ELW 38AK, a jak nie - to ten drugi.
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Najprawdopodobniej autobusem Tesco uszkodzonym w wypadku jest ELW 36AK. Widać ostatnio ciemne chmury nad nim wisiały i dały znać o sobie już w sobotę, skoro dwa razy wówczas pojazd defektował. Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
ODPOWIEDZ