Tragiczny wypadek na Kilińskiego

Podforum o wypadkach komunikacyjnych oraz o awariach pojazdów KM.
ludek
Bywalec
Posty: 242
Rejestracja: ndz 18:07, 07 sie 2005
Lokalizacja: Łódź

Tragiczny wypadek na Kilińskiego

Post autor: ludek »

Dzisiaj na Kilińskiego ok. godz. 17:00 doszło do potrącenia młodej kobiety tramwajem lini 1. Miejmy nadzieje że ona z tego wyjdzie. Ale jak się idzie ulicą to się trzeba rozglądać a nie na tramwaje wpadać. ;(;(;(
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

...a motorniczy jest od tego aby się patrzył do przodu bo od niego zależy też bezpieczeństwo posażerów i pieszych.
ludek
Bywalec
Posty: 242
Rejestracja: ndz 18:07, 07 sie 2005
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ludek »

Tak tylko że ona wybiegła wprost pod nadjerzdzający tramwaj, tramwaj to nie jakiś exstra samochód tylko kilka ton i droga chamowania niejest tak krótka. A pozatym jak by zachamował najmocnniej jak się da to w wagonie ludzie by się poobijali a ty mówisz żeby dbać o bezpieczeństwo pasażerów i pieszych.
Podkreślam piesz wybiegła pod nadjerzdzający tramwaj.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

To świadczy o bezmyślności pieszej. A swoją drogą załadowany dwuskład 805-ek ma około 35 ton Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Tak, motorniczowie sąbardzo nieuważni. Np. wczoraj, gdy jechałem tramwajem P, to motorniczy przytrzasnął drzwiami starszą babcię. Choć ściśnięta, zdąrzyła sięcofnąć, tramwaj ruszył. Wcisnałem jej na pomoc guzik alarmowy, czy jak to się tam nazywa i stanął. Ale naprawdę są nieuważni. Jak wsiadałem do tego samego tramwaju, to drzwi zamknął jak ledwo wlazłem, 2 sekundy i też by mnie przytrzasnął. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

To jest problem kadr, które zatrudniają nieodpowiedzialnych ludzi ...
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Najgorzej jeśli motorniczy nie jest kierowcą i nie ma prawka na zwykły samochód i uważa się za króla szos i jedzie jak taran... Jak by jechał samochodem a jakiś drugi kolega motorniczy dałby mu popalić to bo zobaczył....
ODPOWIEDZ