Złamany słup trakcyjny w Ksawerowie

Podforum o wypadkach komunikacyjnych oraz o awariach pojazdów KM.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Złamany słup trakcyjny w Ksawerowie

Post autor: SZAUTER »

Dzis koło godziny 16 w ksawerowie jakieś 200 m w strone Pabianic złamał się słup trakcyjny (najprawdopodobniej skosił go samochód). Kom. zastępcza za tramwaje pozostawiała wiele do życzenia. poniewaz stanowiły ją 1 jelcz nr.2508 i mercedes citaro (więcej autobusów nie widziałem). Jak wiadomo oba wozy są krótkie i jak by to ująć pomieścic ludzi z tramwaju to troche trudno w tym Obrazek Szczególnie w Pabianicach ciasno było. Normalny ruch został przywrócony po godzinie 20. Co moge powiedzieć. MPK nie dba zbyt o wygode pasażerów. MOże póxniej się coś zmieniło bo nie obserwowałem więc nie wiem Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Czy w Pabianicach kursowały tramwaje (na odcinku DS-Wiejska?)
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Nie. Na całej trasie był odłączony prąd. Bo tam chyba nie ma jak wydzielić odcinka Pabianickiego.

A nie przepraszam zapomniałem że jest izolattor sekcyjny na dużym skręcie ale on raczej pełni funkcje punktu zasilania niż izolacji. Jeżeli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi Obrazek

Od moderatora Liszek: Szauter nie pisz 2 postów na raz w ten sam dzien jak chcesz cos dodać to dopisz do swojego poprzedniego posta
scyzoryk

Post autor: scyzoryk »

szalter twoje informacje sa troche nie prawdziwe.ta awaria tego slupa zostala zakonczona o 22.00. Bzlem tam i wyslalem artykol do peStKi
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Tak to po godzinie 20 jechałem tramwajem widmo i wydawało mi się że nim jade Obrazek Aha i te ekipy co naprawiały ok godziny 18-19 jak jechałem samochodem tam to też były zwidy Obrazek
ODPOWIEDZ