Miejsca (potencjalnie) niebezpieczne

Podforum o wypadkach komunikacyjnych oraz o awariach pojazdów KM.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Miejsca (potencjalnie) niebezpieczne

Post autor: Kazik »

Witam po mojej dłuższej nieobecności na Forum i od razu pozwolę sobie na odrobinę (a nawet całkiem sporo) prywaty.

Otóż, rad byłbym, gdybyście byli chętni podzielić się wiedzą, gdzie w Łodzi są miejsca, gdzie często dochodzi lub może dochodzić do kolizji i wypadków z udziałem tramwajów i autobusów. Chodzi mi nie tylko o miejsca, gdzie już doszło do zdarzeń, ale również takie, które są w Waszej opinii niebezpieczne, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność, gdzie trzeba się rozejrzeć, gdzie często słychać klakson lub dzwonek.

Przyznam, że zależy mi szczególnie na informacjach od forumowych kierowców i motorniczych, opinia członków organizacji pozarządowych Obrazek także mile widziana.

Dodam, że dotychczasowa lektura Forum i przegląd Galerii już były pomocne Obrazek

Myślę, że warto się takimi spostrzeżeniami podzielić publicznie, ale informacje na priv także mile widziane.

Ot, taka praca domowa studenta Obrazek
Dagma
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: śr 14:06, 18 sty 2012
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dagma »

Dąbrowskiego-Gojawiczyńskiej
Dąbrowskiego-Kilińskiego
Dąbrowskiego-Rzgowska
Rzgowska-Pl.Niepodległości
rzgowska-Przybyszewskiego
Rondo Lotników Lwowskich
Warszawska-Łagiewnicka
Łagiewnicka-Inflancka/Julianowska
Łagiewnicka-Dolna
Łagiewnicka-Woj.Polskiego
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

Obawiam się, że po takim czasie za bardzo autorowi wątku nie pomożesz Obrazek

Co do miejsc - nie każde miejsce bez sygnalizacji świetlnej od razu musi być niebezpieczne. W badaniach kilka lat temu wyszło, że równorzędne skrzyżowanie Dąbrowskiego-Kilińskiego jest jednym z najbardziej bezpiecznych w mieście.
ODPOWIEDZ