Awarie 14-ek

Podforum o wypadkach komunikacyjnych oraz o awariach pojazdów KM.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Awarie 14-ek

Post autor: morton »

Zakładam ten temat, ponieważ życie zmusiło mnie do korzystania z tej linii a dzieją się na niej bardzo ciekawe rzeczy Obrazek

W zeszły czwartek (9.03) Czekałem sobie grzecznie na tramwaj (14 ofkors Obrazek ) na Dąbrowskiego przy Rydza-Śmigłego. Kurs nie został zrealizowany, co prawda jakiś skład z Dąbrowskiego przyjechał ale był bez tablic i pojechał prosto w kierunku zajezdni:/ no coż 10 minut w plecy Obrazek

We wtorek (14.03) rankiem czyli okolo 7:25 zepsuła się bulwa 2507+2508 tuż za skrzyżowaniem Dąbrowskiego - Rydza-Śmigłego Obrazek Czekała nas wysiadka, no ale coż wybaczyłem i poszedłem na przystanek (50 metrów to nie szmat drogi Obrazek ) najsmutniejszy był widok, który ujrzałem po około dwóch minutach, otóż zepsuta i nienadająca się do jazdy (wg. motorowego) czternastka beztrosko pojechałą dalej Obrazek Obrazek


A teraz ciekawostka Obrazek Dzis wyswietlacz w 2508 raczył mnie informacja o trasie linii 14 w nastepujacy sposob: Wysznskiego - Bratysławska - Mickiewicza - Kościuszki - Piotrkowska - Przybyszewskiego - Rydza - Śmigłego - Dąbrowskiego - Dąbrowa.
Jakie było zdziwienie, gdy 14 nie skręciła w Kościuszki Obrazek

Ze szkoły też wracałem tym składem, na szczeście do domu dotarłem bez wiekszych przeszkod Obrazek

Dzisiaj na przystanek Bratysławska-Wileńska przyjechał tramwaj widmo Obrazek czyli 2240 z niedziałajacymi tablicami Obrazek droga dedukcji doszedłem do tego, ze to 14 (12 już pojechała a 10 jechała z tyłu) Obrazek Jak wsiadłem nie działały też kasowniki, przez co pasażerowie troche się wkurzyłi, na szczescie koło Centralu zaczęły działać Obrazek

Takie atrakcje czekają Was w 14, więc zapraszam do korzystania Obrazek

PS: Gdyby jeszcze coś ciekawego mnie spotkało w 14 na pewno to tu opisze Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Co do awarii któregoś dnia na objeździe w bulwie w czasie jazdy bezpieczniki wysokiego napięcia się popaliły w 2 wagonie. Jaki był cudowny efekt po tym. Wagon stanoł momentalnie a ja razem z ludźmi poleciałem do przodu Obrazek Ale motorowy na szczęście miał reklamówke bezpieczników i szybko usunoł awarie Obrazek Normalnie tylko zszokowało mnie to że ktoś wozi ze sobą torbe bezpieczników Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Szauter, używałbyś alt+a zamiast o w końcówkach wyrazów Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Heh, czy mi sie wydaje czy zniknął mój post ? Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

a fakt, gdzieś go wtło Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Heh, jakis modek (bez komentarza) zlaczyl moj wczorajszy post z postem z przed miesiaca Obrazek A na dodatek je wymieszał Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Mikser się załączył Obrazek
ODPOWIEDZ