Pytanie odnośnie limitu

Forum poświęcone fotografii, a także archiwalne sprawy gtlodz.eu.
Sergi
Niemowa
Posty: 4
Rejestracja: sob 10:03, 04 lis 2006
Lokalizacja: Łódź

Pytanie odnośnie limitu

Post autor: Sergi »

Otóż mam napisane coś takiego:
Twój limit:
0 zdj./12 godz.

Czy to znaczy, że nie mogę wrzucać zdjeć? Bo jak próbowałem, to wyświetliła się informacja, że mogę wrzucić następne za 12 godz.

A jeśli mam zablokowane dodawanie i chodzi o ten incydent z kluczowymi, to przykro mi z powodu tej niepotrzebnej dyskusji.
Ukalo, mam nadzięję, że nie uważasz, iż cię ignorowałem wtedy. Po prostu przeglądałem kolejne zdjęcia i nie patrzyłem czy ktoś tam coś jeszcze pisze. Także nie miało to być złośliwe.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Nie wiem czy było złośliwe czy nie, ale takie czepialstwo bywa irytujące.
Nawet u osób które są w galerii od początku i mają po kilkaset zdjęć, a co dopiero u "świeżaka" ze zdjęciami - co by nie mówić - nie rzucającymi na kolana.

Ale ponieważ uważam, że każdy ma prawo do kolejnej szansy, to znowu możesz wrzucać zdjęcia.
Sergi
Niemowa
Posty: 4
Rejestracja: sob 10:03, 04 lis 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sergi »

Dziękuję i obiecuję poprawę Obrazek Wkrótce wrzucę nowe fotki Obrazek
brukarz
Niemowa
Posty: 4
Rejestracja: pt 09:00, 30 lip 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: brukarz »

Od kiedy jestem zarejestrowany dostałem limit 1 zdj. na 2 godziny, który zresztą do dzisiaj świeci się u mnie w profilu. Jednak od dłuższego czasu faktycznie mogłem dodawać 1 zdj. na 24 godziny, troche mnie to zdziwiło, ale ok , natomiast teraz 3 dzień nie chce mnie się odnowić limit: następne zdjęcie możesz dodać za 23 godziny, 20 ,12, 6 , za 20 minut i potem znowu,że za 24 godziny i tak trzeci dzień, o co chodzi, co jest nie tak...???
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 1996
Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karol »

Daj komentarz pod którymś zdjęciem. Szybciej dostaniesz odpowiedź.
Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

brukarz pisze:Od kiedy jestem zarejestrowany dostałem limit 1 zdj. na 2 godziny, który zresztą do dzisiaj świeci się u mnie w profilu. Jednak od dłuższego czasu faktycznie mogłem dodawać 1 zdj. na 24 godziny, troche mnie to zdziwiło, ale ok , natomiast teraz 3 dzień nie chce mnie się odnowić limit: następne zdjęcie możesz dodać za 23 godziny, 20 ,12, 6 , za 20 minut i potem znowu,że za 24 godziny i tak trzeci dzień, o co chodzi, co jest nie tak...???

Widocznie wrzuciłeś jakieś zdjęcie a administrator nie zaakceptował go ani nie odrzucił.
ODPOWIEDZ