Łódzka Fotogaleria Komunikacyjna

Forum poświęcone fotografii, a także archiwalne sprawy gtlodz.eu.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Łódzka Fotogaleria Komunikacyjna

Post autor: ukalo »

Rozpoczynam testy fotogalerii. W tej chwili wybrani zarejestrowani użytkownicy (zarejestrowani w serwisie, nie na forum!) mogą dodawać zdjęcia w dwóch kategoriach - 805Na i Ikarus 280. Uprawnienia dałem już Szauterowi, bo wiem że sporo foci i mam nadzieję, że będzie chciał czasem coś wrzucić Obrazek

Pozostałych chętnych do dorzucania proszę o kontakt bezpośrednio ze mną (PW, GG - nr 3058, lub mail [url=mailto:ukalo@kmlodz.pl]ukalo@kmlodz.pl[/url]).

Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w serwisie, a jest zainteresowany wysyłaniem zdjęć do galerii również proszę o kontakt, gdyż automatyczna rejestracja została wyłączona.

Kolejne potrzebne typy taboru (kategorie) będę dodawał sukcesywnie w miarę pomyślności testów.

U osób, które mają uprawnienia do dorzucania zdjęć, na dolnym pasku na stronie głównej galerii (na pozostałych stronach - u góry) pojawi się link user system - tam kryje się panel do wrzucania zdjęć (druga opcja: compute thumbcodes służy... hm, do niczego Obrazek ). Mam nadzieję że wszystko będzie jasne i proste, ale w razie czego służę pomocą. Nie przejmujcie się także jeśli coś Wam nie pójdzie i będzie trzeba po Was poprawiać - w końcu to testy, a ja będę trzymał rękę na pulsie.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do współtworzenia serwisu!

Tym bardziej, że niedoścignione TWB ma nieokreśloną przerwę Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

O dzięki za taki zaszczyt Obrazek Chwilowo troche zawiesiłem zajmowanie się zdjęciami ponieważ pogoda troche była nieciekawa i sesja niestety też była na głowie Obrazek Ale już niedługo rusze w miasto i jak będe miał coś ciekawego to zamieszcze Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ależ to wcale nie muszą być nowe foty - ja obecnie też niewiele robię. Ważne, żeby trzymały się istniejących kategorii (zresztą wkrótce dodam resztę typów taboru).
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Chyba że tak. To poprzebieram troche fotek np z czasu jak 11 jeździła latem Czerwona i Wróblewskiego, a jak będzie więcej kategorii różnego typu to inne zdjęcia poumieszczam które się teraz nie zakwalfikują Obrazek
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

KOMUNIKAT

Post autor: teufel »

Gdy wrzucamy jakieś zdjecie w nazwie musi znajdować się nr taborowy, a nie nazwa pliku - trzeba ODZNACZYĆ ptaszka Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No wcześnie mówisz ja już zdąrzyłem dodać zdjęcie i chyba wydaje mi się że popełniłem ten błąd. Ale pewien nie jestem Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wszystko jest OK. Dzięki za wrzutę - witamy w galerii Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Aha już się bałem że coś zepsułem Obrazek Mam tylko pytanie. Czy ilość zdjęć na 1 strone galerii jest automatycznie ustawiana czy ja musze coś zaznaczyć żeby np następne zdjęcie było już na 2 stronie?
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

ukalo pisze:Wszystko jest OK. Dzięki za wrzutę - witamy w galerii :)

Bo ja szybko poprawiłem:P
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ale w nazwie obrazka wpisałem nr taborowy to tylko chyba kwestia tego odznaczenia Obrazek Ale będe pamiętał Obrazek
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Trzeba odznaczyć bez tego wpisuje nazwę pliku:( Nie martw się ja też popełniałem te błędy Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No dodałem kolejne zdjęcie tym razem Z1 na Dużym skręcie i wydaje mi się że wszystko już jest OK Obrazek Tylko nie wiem czy coś nie mieszam z ilością zdjęc na 1 stronie. Bo nie wiem czy to automatycznie jest roździelane czy coś musze ewentualnie zaznaczyć?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Jest OK.

O ilość zdjęć na 1 stronie to chodzi Ci przy ładowaniu? Tam wybierasz tylko ile chcesz załadować zdjęć w danej sesji - nie ma różnicy czy wrzucisz 5 fot na raz, czy 5 razy po 1 zdjęciu.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Aha spoko:) To chyba już umiem Obrazek Teraz wrzuciłem w 805-tkach ładny "trójskład" z Dużego Skrętu Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Widziałem. Naprawdę fajne foty Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Ten trójskład na 'pipce' wygląda świetnie. Bardzo dajne fotki w ogóle.Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dla porządku napiszę, że możliwość wrzucania fotek, jeśli tylko chce, ma także rkplodz.

Pozostałych focących gorąco zachęcam do kontaktu ze mną - każdy chętny dostanie taką możliwość.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No już niedługo będe miał najświeższe fotki Obrazek A do galerii przydało by się jak by były jeszcze Volvo bo coś by się znalazło u mnie do dodania Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Cierpliwości, sukcesywnie będę dodawał Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ohoho, a czym to ja się tak przysłużyłem?Obrazek
Jak znajdę chwilę to jeszcze dziś wypróbuję.

[edit] Czy na łfk też są takie normy jakościowe jak na TWB? Postaram się, oczywiście, wrzucać smakowite kąski, ale lepiej spytać.
Zablokowany