Łódzka Fotogaleria Komunikacyjna

Forum poświęcone fotografii, a także archiwalne sprawy gtlodz.eu.
polska
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: ndz 15:10, 01 paź 2006

Post autor: polska »

No tak masz rację Ukalo ale przecież wiadomo że możecie ustalić kto za co ma odpowiadać, i np. osoba zajmująca się komentarzami nie robiła nic z fotkami itd. A co do opłat to myśle że jakąś zrzutke można zrobić i każdy dobrowolnie ile bedzie chciał to wpłaci . Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Jak już wspomniałem - raczej nie zdecyduję się na "fundusz dobrowolnych składek". Co do samej galerii to prawie już działa jak dawniej.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dodam jeszcze że póki co głosować nie może nikt - innymi słowy nikomu nie odebrałem karnie tej możliwości, jeśli ktoś się martwił.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

BTW możnaby przejrzeć oferty pod kątem znalezienia czegoś bez limitu transferu Obrazek

A co do domeny to na szczęcie można liczyć na to, że ceny będą systematycznie spadać, jeszcze niedawno za .pl płaciłem ca 200 zł/rok Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ofert przekopałem całą masę i nie sądzę, by dało się coś znaleźć. A transfer sięga obecnie 15GB miesięcznie i silnie wzrasta. Do tego musi być dostępna baza MySQL, PHP i na obecne potrzeby 500MB pojemności na pliki.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Ukalo zachowałeś sie troche dziecinnie kasując moje konto, ale używanie "***" zamiast mojego nicka jest zabawne. Gratuluję poczucia humoru Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wiesz, nie wiem czemu tak Cię to boli - przecież serwis i tak jest do bani, zdjęć nie masz zamiaru wrzucać... A gwiazdki dałem bo w przeciwnym razie pewnie jęczał byś o to że się czepiam. Zastanawiam się tylko po co Ci nowe konto skoro tak Ci się u nas nie podoba.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

morton pisze: Do malkontentów (...)
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

ukalo pisze:Zastanawiam się tylko po co Ci nowe konto skoro tak Ci się u nas nie podoba.

Bo stare skasowałeś, proste? A to czy mi się podoba czy nie to moja sprawa.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ależ oczywiście, że Twoja sprawa.

A skasowałem z prostej przyczyny - i będę tak robił w stosunku do każdego użytkownika - jeśli ktoś 3 razy się obraża i kasuje wszystkie zdjęcia, to nie widzę sensu.

Skoro musisz mieć konto w "kmlodz.pl sucks" to proszę Cię bardzo, nie przeszkadza mi to.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

ukalo pisze:jeśli ktoś 3 razy się obraża i kasuje wszystkie zdjęcia, to nie widzę sensu.

Ja tez nie widzialem sensu dlatego je skasowałem. Ale nie powiem, zebym sie obrazil.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

OK, niech Ci będzie, że się nie obraziłeś. Natomiast mnie jako adminowi nie podoba się takie zachowanie - i stąd taka decyzja. Rozumiem wycofać część zdjęć, wymienić na nowsze, lepsze - tak robi część użytkowników. Ale nie takie akcje, zwłaszcza że to nie pierwszy raz.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Moja recydywa jest niepodważalna Obrazek Ale moze jednak odblokujesz mi mozliwosc dodawania komentarzy?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Pomyślę, ale obawiam się, że mogłoby to niekorzystnie wpłynąć na moje nerwy.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

morton pisze:Moja recydywa jest niepodważalna :) Ale moze jednak odblokujesz mi mozliwosc dodawania komentarzy?

Ja jestem na NIE!
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

A czemu Tojfelku?
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Dlaczego znowu nie mogę oceniać Obrazek Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Może dlatego, że nikt nie może? Czytaj no trochę.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

W galerii są nowe zdjęcia i są pod nimi oceny.Niepotrzebne jest ciągłe mieszanie w galerii, coraz mniej osób panuje nad serialem.Trzeba wprowadzić coś przemyślanego a nie tak jak teraz że zmiany są codziennie.Raz nie można dodawać zdjęć i oceniać, następnego dnia nie ma w ogóle galerii, dzisiaj jeszcze co innego i tak cały czas w kółko Obrazek.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Oceniać mogą administratorzy, bo im nie można odebrać uprawnień, bez zabierania funkcji. A co Ty zrobiłeś dla serwisu, że tak narzekasz? Właśnie dlatego mam coraz mniejszą ochotę na prowadzenie go.
Co do ocen to wrócą, ale na pewno nie do wszystkich. Pokaż swoje zdjęcia, zanim zaczniesz oceniać innych.
Zablokowany