Łódzka Galeria Transportowa

Forum poświęcone fotografii, a także archiwalne sprawy gtlodz.eu.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Nie mam pojęcia Obrazek

Musisz dodać stronę do zaufanych - w przeciwnym razie Norton wycina informacje z jakiej strony pobierany jest obrazek i działa zabezpieczenie przed linkowaniem zdjęć.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

OK, zniknął problem z niepokazaniem się zdjęcia pojawił się następny. Zabezpieczenie przed hotlinkowaniem... Nie moge obejrzeć żadnego zdjęcia...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dodałeś stronę do zaufanych czy jak to się w tym nortonie całym zwie?
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Tak, zostało tylko to blokowanie hotlinkowania.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

No zaraz, jeśli dodałeś, to powinny się wyświetlać już zwykłe foty.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Gdy nie dodałem miałem to niewyświetlanie obrazka, teraz wyświetla się ale z tą "cenzurą" Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Zacząłem oceniać zdjęcia z poprzedniej galerii. W związku ze zwróceniem mi uwagi przez jednego z członków, że moje oceny różnią się od tych z poprzedniej galerii, śpieszę donieść, że:

- przede wszystkim nie pamiętam tamtych ocen,

- niektóre zdjęcia już stały się historyczne itp.,

- inne straciły "premię za pierwszeństwo",

- ja mogłem zmienić zdanie.
Jednocześnie nie uzasadniam "starych" dwój, bo bym oceniał do końca życia. Komentarze co jest źle będę pisał tylko pod nowymi zdjęciami.

Jednocześnie poprawiam to i owo w opisach (ulice, błędy i inne takie). Na razie przejrzałem i ewentualnie poprawiłem kategorie Vero, 280, 260, M11, 120M, Mex oraz Cityrunner (w tej ostatniej nie poprawiłem jeszcze ulic na aleje). Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy zastrzeżenia - niech pisze. Obrazek
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Ciekawa jest nazwa nowej galerii (a dokładniej jej skrót) - mnie kojarzy się ona z Duewagami, ale przede wszystkim z wyścigami samochodowymi. Chyba badziej pasowało kmlodz. Ale to tylko moja opinia
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

gtlodz - jak Galeria Transportowa Łodzi, albo Łódzka Galeria Transportowa. KM sugerowało Komunikację Miejską, co nie do końca oddaje sprawę. Zresztą domena kmlodz.eu jest zajęta, więc nie ma o czym dywagować.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Takie cuś zabawne mi wyskakuje Obrazek

Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ja mam to samo. Ale sama galeria na szczęście działa Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

No galeria funkcjonuje bez zarzutu.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ale jesteście czujni Obrazek
Zgodnie z napisem debug, były to informacje testowe, potrzebne mi przy poprawkach skryptu. A że nie napisałem innego skryptu, który by to przed Wami ukrywał, to mogliście to zobaczyć Obrazek
zbieracz_tablic
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: sob 23:23, 07 kwie 2007

Re: Łódzka Galeria Transportowa

Post autor: zbieracz_tablic »

ukalo pisze:Jak już niektórym wspominałem, postanowiłem jeszcze raz "zaryzykować" i uruchomić nową galerię (szczegóły wkrótce). Zanim jednak zacznie być ona dostępna, chciałbym Was jeszcze raz poprosić o małą dyskusję nt. oceniania. Jedno jest pewne - ocenianie musi być, bo to coś co kręci (prawie) wszystkich. Tylko dla kogo i na jakich zasadach ma być?
Osobiście skłaniam się ku temu, by jednak każdy mógł głosować, ale w konsekwencji tego oceny będą tylko pomocą dla adminów i blokerów, a nie jedynym wyznacznikiem "być albo nie być" dla zdjęć. Czyli oceny traktujemy trochę z przymrużeniem oka.

PS. Do nowej galerii przenoszę bazę z kmlodz - czyli zdjęcia, komentarze (może nie wszystkie), użytkowników i ich hasła. Jeśli ktoś ma coś przeciwko, to proszę o sygnał. I jeszcze jedno - to nowa galeria, zapominam o wszystkich winach ;) każdy może do niej wrócić, niezależnie od dawnych waśni.


czyli moje winy też mi wybaczasz Łukasz prawda ? Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Jakbyś nie zauważył, to była wiadomość sprzed prawie miesiąca - i właśnie wtedy, podobnie jak kilku innych użytkowników, zostałeś odblokowany. Następnie zdążyłeś sobie zasłużyć na blokadę, którą najwyraźniej niepotrzebnie zniosłem, bo w tej chwili ostro pracujesz na kolejną.

EDIT: pisałem to zanim zajrzałem na galerię...
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Hmm.. Ktoś usunął komentarze spod wszystkich zdjęć, czy tylko ja tak mam?
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wyłączyłem komentarze i oceny do momentu gdy wszyscy ochłoną. Mimo braku sawika sytuacja powoli stawała się nieznośnie podobna, a ja za nerwowy jestem. Wrócą.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

dobra, ja ze swojej strony przepraszam za wczorajszego offtopa. Postaram sie z nikim nie żreć ani nikomu nie docinać na łamach gtlodz. I mortona tez przepraszam za docinki niepotrzebne.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Dziękuję bardzo Obrazek
Dla "rozwiązania" problemów z ocenami planuję wkrótce wprowadzić możliwość wyłączenia ocen pod swoimi zdjęciami na poziomie użytkownika. Ale jak ktoś zdecyduje się wystawić na ocenianie, to już reklamacji żadnych nie przyjmuję. Znamy się na tyle, że wiemy kto na jakie oceny może od kogo liczyć i za co, więc nie rozumiem zdziwienia.
Pozostaje jeszcze kwestia osób uprawnionych do głosowania - wątek umarł, ale rozruszam go ankietą - może to coś da.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

rkplodz pisze:I mortona tez przepraszam za docinki niepotrzebne.
Ja sie nie gniewam.
ukalo pisze:Znamy się na tyle, że wiemy kto na jakie oceny może od kogo liczyć i za co,

Idac tym tropem: po co nam te oceny? Mnie osobiscie juz te "rozmowy" mecza, ocenianie z reszta tez, bo sporo czasu zajmuje.
ODPOWIEDZ