Kolejna Imprezka made by SZAUTER :)

Forum wycieczkowe.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Parowozik? E tam! Tam stoi - do dziś zresztą - lokomotywa spalinowa (bodaj Wls40). Zresztą są podobno dwie - tylko, że druga gdzieś 'schowana' głębiej na terenie.
Cegielnia jeszcze parę lat temu eksploatowała kolejkę. Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Widze że tu ostre konwersacje na temat Kruszowa. Jutro niestety wyjeżdżam na parenaście dni ale dziś od bodajże Bogdana lub Barta dostałem pomysł żeby skontaktować się z dyrekcją szpitala w Tuszynie o ewentualne zwiedzanie kolejki węglowej tej słynnej do kotłownie Michała Ch w której lubował popalać sobie Obrazek Po powrocie będe się starał to wszystko załatwić i jak tylko będe miał odpowiedź dam znać. A narazie znikam aż do dnia 12.08.2007 kiedy to wracam popołudniu i będe przez noc w domu po czym 13.08.2007 znikam znów do 15.08.2007 Obrazek Więc niemartwcie się moim brakiem odpowiedzi przez ten okres choć 12.08 będe starał się odpowiedzieć na pytania Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Miłego wypoczynku.
Trzymam/jmy kciuki za pozytywną odpowiedź Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Hehe dzieki. Ja tez mam nadzieje na pozytywną odpowiedź. Bo w takim kształcie była by to kosmiczna imprezka. Byśmy chyba już wszystko co możliwe zjeździli. Może jeszcze jakiś bunkier się znajdzie? Albo na Hel pojedziemy tam są fajne i duże hehe.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Nie fantazjuj. A tak na poważne, to może coś jeszcze się uda zaliczyć. Lokomotywa w cegielni niestety stoi tuż za płotem. Wydaje mi się, że i tam trzeba będzie się uprosić o wpuszczenie Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Spoko pokombinuje coś Obrazek Może da się ją odpalić Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Odpalić? Wątpię. Po tym co zobaczyłem... Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale warto próbować bić się o pozwolenia. Najlepiej tym w Tuszynie powiedzieć, że staramy się też o pozwolenie w Kruszowie, a w Kruszowie, że staramy się o pozwolenie w Tuszynie Obrazek To zwiększy naszą wiarygodność.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Przypomniało mi się, że w Ptaku jest KFC i chyba z "McDrivem".
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Proponuję by nie robić bałaganu znaleźć taki fast food, gdzie na pewno będzie można podjechać na drive autobusem.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Mnie 25 wstępnie pasuje. Co do kolejki szpitalnej, to obsługuje to zewnętrzna spółka, więc nie wiem czy władze szpitala mają tu coś do gadania. Równie dobrze można próbować wbić się na żywioł. I prędzej załatwi się coś z pracownikami niż oficjalnymi drogami, bo zaraz zacznie się "a bo nie wolno", "bo przepisy bhp", "bo mi tam jeszcze powpadacie gdzieś".
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Wiesz, dwie-trzy osoby można niepostrzeżenie oprowadzić i nic się nie stanie. Ale jak podjedziemy wielkim autobusem, i to do tego miejskim, wypadnie 20 czy 30 osób z browarami i aparatami, to nikt normalny by czegoś takiego nie wpuścił. Na żywioł nie da rady - za dużo nas, za odważny plan i zbyt to wszystko widowiskowe.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Po 15 będe starał się załatwić wszystko. Zobaczymy co to będzie Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Już tydzień do imprezy Obrazek

Czy znasz już oststeczną cenę?
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Gratis? Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Cena będzie 20 zł ze względu na to iż mamy dosyć długa i bogatą trase Obrazek A nie chce zbytnio jej obcinać.

PS. Dodatkowo zaczynam zapisy na wycieczke aby się rozeznać w ilości uczestników więc prosze zgłaszać się pomału na maila [url=mailto:lukasz_111@gazeta.pl]lukasz_111@gazeta.pl[/url] oraz gg 4672293 (dla osobó spoza listy niewidoczny).
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Skoro będą fotostopy w Łodzi, to może będziesz potrzebował jakichś Łódzkich tablic? Obrazek I co z McDrivem?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No na pewno przyda się linia 42, wszystkie z Rudzkiej tzn Popioły, Rodzinna. Tablice z MZK tzn linie T itd załatwie we własnym zakresie.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Będę mógł przynieść z bocznych 18, a z kwadratów 1 i 26. Filmowe cię chyba nie interesują Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Filmówki nie choc jak masz to można ostatecznie wrzucić za szybe. A teraz najważniejsze informacje. Jestem po telefonicznych rozmowach ze szpitalem w Tuszynie i Cegielnią w Kruszowie i o to co się dowiedziałem. W szpitalu Pani kierownik bardzo mile podeszła do sprawy i bez zastanawiania się odpowiedziała że możemy wejść. O naszej wizycie zostanie uprzedzona ochrona i na wejściu mam tylko wspomniec żeby przedzwonili do niej że dotarliśmy. Najprawdopodobniej uda się obejrzeć wnętrze kotłowni jak i całą kolejke węglową. Co do cegielni w kruszowie tez się zgodzili tyle że torów tramwajowych na ich terenie nie ma ale mają za to wąskotorowa lokomotywe tylko nie jestem pewien czy z torowiskiem czy bez. Co do wagi tramwajowej w Tuszynie istnieje ryzyko że już nieistnieje ale to będe wiedział dopiero jutro Obrazek
ODPOWIEDZ