Kolejna Imprezka made by SZAUTER :)

Forum wycieczkowe.
Lucas_H
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: śr 20:12, 29 sie 2007
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Lucas_H »

Byłem pierwszy raz na takiej imprezie i było fajnie,dziekuje za miłą atomosfere i moze wybiore sie na następna taką impreze
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

...a zamiast "być może" dajemy "z pewnością" Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Z pewnością Obrazek
To kiedy następna?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Już kombinuje jak by tu objechać tramwajem linie nocne z lat 80-tych Obrazek No bo dla odmiany musi byc troche znów tramwajem Obrazek Tylko jeden problem. Czym pojedziemy bo kusi mnie troszke Lilpop tylko czy MPK dało by mi go Obrazek No chyba że powiem że to miłośnicy jadą Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Przecież Lilpop II nie ma wnętrza!
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Tym lepiej Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No to weźmieta swoje krzesełka Obrazek Zresztą chyba na stałe tego wnętrza nie stracił? A po drugie to jak zwykle i tak większość ludzi stoi więc co to za różnica Obrazek A nasz stały skład czyli ok 30 osób powinien się zmieścić do niego Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Z tego co słyszałem, to Lilpop ma coś z wózkiem, popękana rama czy coś, i nie przeszedł przez to przeglądu - ale nie wiem, na ile to prawda. Zresztą sądzę, że koszty byłyby potworne.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Osobiście chciałbym jeszcze raz imprezę nocną z 803N.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

W sumie Obrazek Nie byłem, to chętnie zobaczyłbył, ajk było Obrazek
Jakby były potrzebne tablice - piszcie, to zaprojektuję.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

o3r pisze:Z tego co słyszałem, to Lilpop ma coś z wózkiem, popękana rama czy coś, i nie przeszedł przez to przeglądu - ale nie wiem, na ile to prawda. Zresztą sądzę, że koszty byłyby potworne.

Nie zdziwiłbym się gdyby obok Herbranda stał się kolejnym eksponatem "zimnym" muzeum komunikacji. Kiedyś były na chodzie, teraz trafią na stałą wystawę, jak dziesiątki parowozów w różnych skansenach PKP...
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Herbi stoi z powodu wąskich obręczy. Ale mam nadzieję, że jak już wymienią stare torowiska, to znów go zobaczymy na ulicach. Swoją drogą przydałoby się go odświeżyć, bo już z niego farba odpada i drewno widać... Natomiast jeżeli z LPII to prawda, to remont będzie bardzo kosztowny i długo będziemy na niego czekać. A w kolejce LPIII...
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Pierwsza w kolejce to stoi jeszcze enka do skończenia na Telefonicznej. A Lilpop to już działka typowo dla MPK - zbyt cenny wagon żeby oddać go w ręce osób, które dopiero poznają tajniki sztuki konserwatorskiej.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ja właśnie myślę o tym, co MPK ma zrobić. 4092 stoi przecież cały rozbabrazy, 1234 wymaga dokończenia ZTCW. No i jeszcze przyszła historyczna osiemsetpiątka Obrazek
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

O LpII to tylko jedna osoba mówiła o tej ramie i nie uważam jej za pewne źródło informacji.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Mówię, co słyszałem. A jak jest, to chyba tylko w MPK wiedzą. Ale problem z wózkiem wcale nie jest taki nieprawdopodobny w tym wieku.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Arturro 70 pisze:O LpII to tylko jedna osoba mówiła o tej ramie i nie uważam jej za pewne źródło informacji.

Może i racja że 48 nie jest uszkodzony. Pytałem się dziś mechaników to powiedzieli że jest cały czas na chodzie tylko kwestia bieżącego obejrzenia i nasmarowania. Jutro się koordynatora jeszcze dopytam czy aby na 100% Lilpop jest sprawny. Herbi stoi tak jak wspomniane było czyli wąskie obręcze no i coś z hamulcami dodatkowo wyszło. Ogólnie nadaje się do porządnej naprawy bieżącej :twisted:
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale imprezy w LPII bym nie ryzykował. Raz, że koszty mogą być potwornie wysokie, a dwa, że jak coś nie daj Boże się zepsuje... No i jak ich zmusić, by mu wnętrze oddali?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wnętrze jest dla mięczaków Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

ukalo pisze:Wnętrze jest dla mięczaków
W sumie jakby wstawić stoły i krzesła, no i barek oczwiście, to mogłoby zostać :D
ODPOWIEDZ