Kolejna Imprezka made by SZAUTER :)

Forum wycieczkowe.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Spoko. Rozkłąd jazdy jest tylko do zebrania uczestników. Dalej to już pełna amerykanka będzie Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

No jeżeli mamy jeździć DK1, to jak utkniemy w tych wszystkich korkach, to możemy połowy miejsc nie odwiedzić Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Nie przesadzaj.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale sądzę, że coś wypadnie, pewnie miejsce najdalej oddalone od Pabianic, bo tam się najdłużej jedzie. Postoje się pewnie skrócą.
Mam super koncepcję. Każdy uczestnik zabierze ze sobą dodatkowo po 2 złote i podjedziemy na McDrive i zamówimy cheeseburgery. Za jednym razem mogą zrobić tylko 8, a Drive ma priorytet, więc się tam skichają Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

o3r pisze:No jeżeli mamy jeździć DK1, to jak utkniemy w tych wszystkich korkach, to możemy połowy miejsc nie odwiedzić :(

Spokojnie. Korki są ale nie aż tak tragiczne. Zresztą po części zjeżdżamy z DK, pozatym alternatywy nie ma żadnej szczególnie do Kruszowa bo sprawdzałem.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

W to, że nie ma alternatywy, to nie wątpię. Nikt normalny by się z własnej woli w korki nie pchał. Ale i tak będzie niezły widok Obrazek
Awatar użytkownika
1888
Czasem wpada
Posty: 86
Rejestracja: czw 12:07, 21 gru 2006
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Jadę !!

Post autor: 1888 »

Jadę, jadę - super koncepcja z tym 42 i 42bis - tym bardziej, że miałem 6 lat jak likwidowali tramwaj do Tuszyna a jak likwidowali tramwaj do Rzgowa to jeszcze tak bardzo mocno KM się nie interesowałem - a bardzo żałuję bo 42 do Rzgowa to tak naprawdę miałem szansę zaliczyć "w wieku świadomym" - kurde jakbym porobił wtedy jakieś foty to byłby czad Obrazek
Strasznie mało jest zdjęć dotyczących 42 i 42bis Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ja się wstępnie piszę, ale jako że termin jest dość odległy, a ja mam wakacje, potwierdzę później.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

o3r pisze:W to, że nie ma alternatywy, to nie wątpię. Nikt normalny by się z własnej woli w korki nie pchał. Ale i tak będzie niezły widok :)
W korek ładujemy się tylko na odcinku Światła przy Kera Koll do świateł w Tuszyn Las. Dalej to jeździmy bocznymi alternatywnymi drogami.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

To super. Co z moją propozycją podjechania na McDrive? Zobaczyć miny obsługi: bezcenne Obrazek
Tyż się na nią piszę, tę imprezę Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Popieram pomysł z McDrive Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Oj nie kuscie mnie bo podjedziemy na Retkinie na frytki Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Wyobraźcie sobie: podjeżdżamy autobusem, muza gra, kierowca przez okno do obsługi: 30 cheeseburgerów na wynos i mała kawa Obrazek Ponieważ zamówienie będzie duże, odeślą nas na parking, byśmy zaczekali, a parking ze względów oczywistych zajmiemy cały Obrazek Ktoś to będzie musiał nagrywać Obrazek))
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Oczywiście kawa+frytki dla opiekuna GRATIS Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ożesz chiałbym to zobaczyć Obrazek Musze wybadać donaldy czy na któryś da sie wjechac Obrazek Ale watpie.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

I dla kierowcy. Damy mu odliczoną kwotę i on złoży zamówienie Obrazek Jak będę w czwartek w robocie, to spiszę menu i ceny. A jakiś McD na pewno miniemy, choćby w Pabianicach. Mówię, to jest świetny pomysł, a 1 cheeseburger kosztuje raptem 2zł, więc koszt kawału jest niski na jedą osobę.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Ja jestem za. Obrazek 2 zł nie majątek, a co się pośmiejemy to nasze Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

o3r pisze:Wyobraźcie sobie: podjeżdżamy autobusem, muza gra, kierowca przez okno do obsługi: 30 cheeseburgerów na wynos i mała kawa :) Ponieważ zamówienie będzie duże, odeślą nas na parking, byśmy zaczekali, a parking ze względów oczywistych zajmiemy cały :) Ktoś to będzie musiał nagrywać :)))
Można zrobić tak, że gdy zamówi kierowca i odjedzie parę metrów to następne zamówienia będą się odbywały przez kolejne okna w autobusie. Tak kilka razy ;). No co - można.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

hahah Obrazek No nie mogę!
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Tylko niech ktoś sprawdzi wcześniej, czy gdzieś da się autobusem podjechać na McDrive - np. na Pabianickej róg JP2 wisi deska ograniczająca wysokość - i nie ma szans by zmieścić tam peerkę.
ODPOWIEDZ