Kolejna Imprezka made by SZAUTER :)

Forum wycieczkowe.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Popatrzę w okolicach Placu Niepodległości. Byłoby super, gdyby ktoś sprawdził Pabianice. W najgorszym wypadku stanie się za ogranicznikami i ktoś wyskoczy do okienka i złoży zamówienie. Oczywiście z aparatem na szyji, który będzie wszystko nagrywał. Będzie jeszcze można jednego takiego agenta wpuścić do środka, by zjadł burgera na miejscu i pod tą przykrywką nagrywał chaos i reakcje ludzi wewnątrz restauracji.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Akcja niczym z 'W11' z tymi kamerami.

Ale nie w tym rzecz. Pomyślałem sobie, że grilla śmiało można zrobić przecież w Kruszowie nad jedną z glinianek Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Jeśli miejsce będzie odpowiednie to zobaczę jak to wygląda na Rzgowskiej. Prawie mamy po drodze. Przy 3 Maja wyjeżdzamy już na Pabianicką.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Wszystko się pomyśli. Grill może być w Kruszowie. Jeszcze oblukam konkrety Obrazek

Wprowadziłem również małe ulepszenia do trasy. Oczywiście przewiduje się tak jak ostatnio podjazd na Choćki po Admina aby po Ikarusie mieć fotostop tym razem z Jelczem;)
Zajezdnia MZK (8:15) – Lutomierska – Partyzancka – Łódzka – Ksawerów – Pabianicka – (9.00)Plac Dąbrowskiego (parking przed Teatrem Wielkim) – (9.30) Plac Niepodległości (przystanek PKS) – Piotrkowska – Pabianicka – Rudzka – Popioły – Rudzka – Skrajna – Gadka Stara – Rzgów (krańcówka linii 42bis „C.H.Ptak”) – DK1 – Tuszyn ( Rzgowska – Łowicka – Wschodnia (krańcówka linii 42 w Tuszynie)) – powrót na DK1 i przejazd do Kruszowa do Cegielni i zarazem końca bocznicy towarowej na linii do Tuszyna. – następnie powrót DK1 do Tuszyna do miejsca pierwotnej krańcówka linii T - MZK Pabianice – przejazd do CH Ptak na spotkanie z liniowymi autobusami linii T i 70. Następnie przejazd do Woli Zaradzyńskiej i fotostop jako linia Tw – przejazd do Pabianic na Duży Skręt po czym kurs na Plac Niepodległości i powrót do Pabianic do zajezdni MZK.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Zaznacz wjazd w ul. Rodzinną na dawną krańcówkę tramwajową Popioły. Jest jeden szkopuł. Mianowicie chodzi o fotostopy w okolicy tej pętli. Jeden powinien być na ul. Rodzinnej, a drugi na Rudzkiej na przystanku 50, lecz bardziej w miejscu torów (przy okazji nie zablokujemy ruchu). Problem może być z wjazdem bądź wyjazdem z Rodzinnej (w zależności od której strony chcemy mieć przód pojazdu) oraz zawrócenie do Rzgowa na Rudzkiej z przystanku 50 przy Popiołach w kier. centrum.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Spokojnie poradzimy sobie. Dziś miałem już potwierdzenie od kierownika z MZK że postarają się aby autobus był sprawny i na chodzie. Tak więc imprezka jest już na 99,9% Obrazek

A na przedsmak wycieczki moja radosna twórczość na Volvie: http://gtlodz.eu/details.php?image_id=5983
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Super z powodu PLD, ale nie uwzględniłeś McDonalda Obrazek
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Post autor: SzK »

o3r pisze:A jakiś McD na pewno miniemy, choćby w Pabianicach.
Może się coś zmieniło, ale z tego co wiem w Pabianicach
nie ma Wc Donalda ;)
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

W Pabianicach jedynie KFC.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Post autor: SzK »

A już się zacząłem obawiać, że przegapiłem tak straszny dzień
w historii miasta Obrazek

Nie, dla mnie Mc itp. to ostateczność. Sałata i inne warzywa mają za mało życia wewnętrznego, natomiast mięso wykazuje nadmierną żywotność.

P.S. Jelcz PR jeździ teraz na siódemce.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Dobra wróćmy do tematu. Dziś się dowiedziałem że na odcinku Rzgów Kera Koll Tuszyn Las postoimy sobie w korku conajmniej 40-60 min (przynajmniej tak teraz się dzieje bo dziś rozmawiałem z kiermanem z Limanki który tam mieszka)Obrazek Więc szykujcie aparaty bo będzie długi fotostop Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale to w sobotę około południa taki tłok będzie? Wszak wtedy ludzie śpią do południa po całym tygodniu pracy.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

A mówiłem, że tam są korki niesamowite obecnie... Dlatego większość ruchu na Piotrków idzie przez Wadlew Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A nas niestety prowadza tory i ominąc korka niemożemy Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

W takim razie słabo nas te tory prowadzą Obrazek Można zrobić przejazd specjaly - jechać starotorzem.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Jeżeli nikt dokładnie nie zna miejsca, gdzie była ta odnoga do Kruszowa to można sobie tą miejscowość odpuścić.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Kruszów to właśnie "gwuść" programu Obrazek Wszak to miejsce unikalne, a nawet jeśli nie wiadomo jak biegły tory, w co wątpię, to koniec linii jest znany, a więc warto go odwiedzić.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

o3r pisze:W takim razie słabo nas te tory prowadzą Razz Można zrobić przejazd specjalny - jechać starotorzem

Pod prąd...?
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

SEC pisze:Jeżeli nikt dokładnie nie zna miejsca, gdzie była ta odnoga do Kruszowa to można sobie tą miejscowość odpuścić.

Tak jak Prof-klos napisał. Przegieg torów jest mniejwięcej znany do tego znamy 100% koniec torów :twisted:
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

A w Kruszowie podobno do niedawna stał parowozik na tor 600mm jako pomnik po zlikwidowanej kolejce. Niestety nic więcej nie wiem.
ODPOWIEDZ