Impreza nocna 5N
Wpisując Wyszyńskiego przypomniała mi się kładka, ale OK jeśli nie będzie takich przerw. Po prostu póki nie przejdzie mi focenie na każdej imprezie to będe rzucał różne propozycje. Wybaczcie. A wracając do Kurczaków to po prostu chciałbym zrobić sobię tam zdjęcie z enką. Za to na Augustów trzeba zawrócić w kier. Lodowej, a Retkinia była zawsze.
o3r pisze:Cóż, przypomnę tylko, że tradycyjnie jak to u Tomka, impreza jest nastawiona nie tyle na focenie, co na dobrą zabawę.
Jakkolwiek by tego nie interpretować. W każdym razie za śpiewanie czy wnoszenie piwa nikt nikogo nie wykopie.
Dobra, wróćmy do formalności. U mnie na liście jest w tej chwili 12 osób.
Może zróbmy tak. W wątku ogólnym o imprezie zgłoszenia mogą zginąć w gąszczu pozostałych wypowiedzi, choćby na temat trasy. Dlatego prosiłbym zainteresowanych o potwierdzanie na PW. Na priva będę odsyłał także info o konkretnej godzinie startu imprezy i innych szczegółach.
-
- Gaduła
- Posty: 1568
- Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
- Kontakt:
No więc propozycje do wyboru są poniżej.
EDIT: zmiana trasy na prośbę Barta.
ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Dąbrowskiego - Rydza Smigłego - ŚLĄSKA - Rydza Smigłego - Kopcińskiego - Narutowicza - Konstytucyjna - SKLEP "KACUŚ" (dla uzupełnienia zapasów, jeśli ktoś potrzebuje) - Pomorska - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - WARSZAWSKA - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - Plac Wolności - Legionów - Włókniarzy - Limanowskiego - Aleksandrowska - CHOCHOŁA - Aleksandrowska - Limanowskiego - Włókniarzy - Bandurskiego - Bratysławska – WYSZYŃSKIEGO -> dalej wybór:
1) …Bratysławska – Bandurskiego - Kopernika – Żeromskiego – Politechniki – Pabianicka – CHOCIANOWICE (grill) – Pabianicka – Paderewskiego – Rzgowska – KURCZAKI – Rzgowska – Dąbrowskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.
2) …Bratysławska – Bandurskiego – Mickiewicza – Piłsudskiego – Rokicińska – AUGUSTÓW – Rokicińska – Puszkina – Przybyszewskiego – LODOWA (wjazd tyłem przez zwrotnicę zjazdową; grill) – Przybyszewskiego – Kilińskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.
Rezygnacja z: Gdańska - Kopernika na odcinku od Legionów do Włókniarzy dla zrekompensowania czasu poświęconego na odbicie na Warszawską.
EDIT: zmiana trasy na prośbę Barta.
ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Dąbrowskiego - Rydza Smigłego - ŚLĄSKA - Rydza Smigłego - Kopcińskiego - Narutowicza - Konstytucyjna - SKLEP "KACUŚ" (dla uzupełnienia zapasów, jeśli ktoś potrzebuje) - Pomorska - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - WARSZAWSKA - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - Plac Wolności - Legionów - Włókniarzy - Limanowskiego - Aleksandrowska - CHOCHOŁA - Aleksandrowska - Limanowskiego - Włókniarzy - Bandurskiego - Bratysławska – WYSZYŃSKIEGO -> dalej wybór:
1) …Bratysławska – Bandurskiego - Kopernika – Żeromskiego – Politechniki – Pabianicka – CHOCIANOWICE (grill) – Pabianicka – Paderewskiego – Rzgowska – KURCZAKI – Rzgowska – Dąbrowskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.
2) …Bratysławska – Bandurskiego – Mickiewicza – Piłsudskiego – Rokicińska – AUGUSTÓW – Rokicińska – Puszkina – Przybyszewskiego – LODOWA (wjazd tyłem przez zwrotnicę zjazdową; grill) – Przybyszewskiego – Kilińskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.
Rezygnacja z: Gdańska - Kopernika na odcinku od Legionów do Włókniarzy dla zrekompensowania czasu poświęconego na odbicie na Warszawską.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez mch, łącznie zmieniany 3 razy.
-
- Gaduła
- Posty: 1568
- Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
- Kontakt:
-
- Gaduła
- Posty: 1568
- Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
- Kontakt:
Zmiany, zmiany, zmiany...
Po pierwsze - za wcześnie do Kacusia. O tej porze wszyscy już będą zaopatrzeni, poza tym stając pod sklepem zablokujemy cały ruch zjazdowy w kierunku Telefonicznej. Inna sprawa, to grill, na który zejdzie a z godzinę czasu jak w mordę strzelił.
No więc trasa po modyfikacji wygląda tak:
ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - Warszawska - WYCIECZKOWA - Warszawska - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - PLAC WOLNOŚCI - Legionów - LEGIONÓW - Zielona - Narutowicza - Kilińskiego - Pomorska - KONSTYTUCYJNA (SKLEP KACUŚ) - Narutowicza - Kopcińskiego - Rydza-Śmigłego - Przybyszewskiego - LODOWA (GRILL około 1 godz.)
Jeśli czas pozwoli, to: Przybyszewskiego - Puszkina - Rokicińska - AUGUSTÓW - Rokicińska - Piłsudskiego - Mickiewicza - Włókniarzy - Limanowskiego - ŻABIENIEC - Limanowskiego - Włókniarzy - Zielona (dowóz do punktu przesiadkowego na linie nocne).
Jak widać zrezygnowaliśmy ze Śląskiej, która była konieczna przy początkowym projekcie, który zakładał z kolei, że Kacusia odwiedzimy na starcie. Dodatkowo odpadła pętla Chochoła oraz Wyszyńskiego. Powyższy plan (bez opcjonalnych wstawek) jest planem asekuracyjnym, czyli innymi słowy jest to plan minimum, na wypadek obsuwy czasowej.
Jednocześnie chciałbym poinformować, że z dniem dzisiejszym zamykamy listę na forum. Lista potencjalnych chętnych obejmuje już 27 osób (z czego 11 potwierdziło swoją obecność; czekamy nadal na resztę, która miała jeszcze potwierdzić do końca tygodnia). Zakładając, że nie wszyscy potwierdzą, mamy około 20 osób, co jest optymalna ilością w stosunku do pojemności enki i komfortu podróży. Informacje o godzinie startu zainteresowane osoby otrzymają na priv.
Po pierwsze - za wcześnie do Kacusia. O tej porze wszyscy już będą zaopatrzeni, poza tym stając pod sklepem zablokujemy cały ruch zjazdowy w kierunku Telefonicznej. Inna sprawa, to grill, na który zejdzie a z godzinę czasu jak w mordę strzelił.
No więc trasa po modyfikacji wygląda tak:
ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - Warszawska - WYCIECZKOWA - Warszawska - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - PLAC WOLNOŚCI - Legionów - LEGIONÓW - Zielona - Narutowicza - Kilińskiego - Pomorska - KONSTYTUCYJNA (SKLEP KACUŚ) - Narutowicza - Kopcińskiego - Rydza-Śmigłego - Przybyszewskiego - LODOWA (GRILL około 1 godz.)
Jeśli czas pozwoli, to: Przybyszewskiego - Puszkina - Rokicińska - AUGUSTÓW - Rokicińska - Piłsudskiego - Mickiewicza - Włókniarzy - Limanowskiego - ŻABIENIEC - Limanowskiego - Włókniarzy - Zielona (dowóz do punktu przesiadkowego na linie nocne).
Jak widać zrezygnowaliśmy ze Śląskiej, która była konieczna przy początkowym projekcie, który zakładał z kolei, że Kacusia odwiedzimy na starcie. Dodatkowo odpadła pętla Chochoła oraz Wyszyńskiego. Powyższy plan (bez opcjonalnych wstawek) jest planem asekuracyjnym, czyli innymi słowy jest to plan minimum, na wypadek obsuwy czasowej.
Jednocześnie chciałbym poinformować, że z dniem dzisiejszym zamykamy listę na forum. Lista potencjalnych chętnych obejmuje już 27 osób (z czego 11 potwierdziło swoją obecność; czekamy nadal na resztę, która miała jeszcze potwierdzić do końca tygodnia). Zakładając, że nie wszyscy potwierdzą, mamy około 20 osób, co jest optymalna ilością w stosunku do pojemności enki i komfortu podróży. Informacje o godzinie startu zainteresowane osoby otrzymają na priv.