Impreza nocna 5N

Forum wycieczkowe.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Cóż, przypomnę tylko, że tradycyjnie jak to u Tomka, impreza jest nastawiona nie tyle na focenie, co na dobrą zabawę.

@SEC: chodź, będzie fajnie. Ostatnio u Tomka ci się podobało Obrazek A o fotki się nie martw - sam ostatnio mówiłeś, że udało ci się zrobić raptem kilka.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Tych przerw na focenie i tak nie będzie strasznie wiele.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Przede wszystkim pętle. Mimo że to noc, to jednak życie pokazuje, że na trasie raczej się nie zatrzymujemy na środku ulicy. Po prostu czas nas goni, jeśli chcemy przedłużyć inne postoje na fotki, sikanie, śpiewanie, spożywanie nie w ruchu (niepotrzebne skreślić). Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

No bo po co mają być? Od focenia są imprezy klubowe.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Wpisując Wyszyńskiego przypomniała mi się kładka, ale OK jeśli nie będzie takich przerw. Po prostu póki nie przejdzie mi focenie na każdej imprezie to będe rzucał różne propozycje. Wybaczcie. A wracając do Kurczaków to po prostu chciałbym zrobić sobię tam zdjęcie z enką. Za to na Augustów trzeba zawrócić w kier. Lodowej, a Retkinia była zawsze.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Retkinia zawsze? No raczej nie bardzo. Ostatnio często ją omijaliśmy na nockach, ale jakby co można skrócić do Bratysławskiej i dać więcej czasu na ciąg dalszy trasy.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Retkinia w sensie Bratysławska albo Wyszyńskiego. Przeważnie jechało się gdzieś za kaliski Obrazek.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

o3r pisze:Cóż, przypomnę tylko, że tradycyjnie jak to u Tomka, impreza jest nastawiona nie tyle na focenie, co na dobrą zabawę.


Jakkolwiek by tego nie interpretować. W każdym razie za śpiewanie czy wnoszenie piwa nikt nikogo nie wykopie. :)

Dobra, wróćmy do formalności. U mnie na liście jest w tej chwili 12 osób.

Może zróbmy tak. W wątku ogólnym o imprezie zgłoszenia mogą zginąć w gąszczu pozostałych wypowiedzi, choćby na temat trasy. Dlatego prosiłbym zainteresowanych o potwierdzanie na PW. Na priva będę odsyłał także info o konkretnej godzinie startu imprezy i innych szczegółach.
Awatar użytkownika
1888
Czasem wpada
Posty: 86
Rejestracja: czw 12:07, 21 gru 2006
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Post autor: 1888 »

Michale-zgodnie z rozmową telefoniczną w sobotnie popołudnie, wstępnie jadę. Zobaczę jeszcze jak rozwiąże pewne sprawy osobiste, o których Ci mówiłem. Będziemy w kontakcie. Pozdro dla Wszystkich!
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ja niestety muszę potwierdzić, że mnie nie będzie Obrazek
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

A u mnie dopiero się okaże choć narazie jest bardziej na nie niż na tak.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

No więc propozycje do wyboru są poniżej.

EDIT: zmiana trasy na prośbę Barta.

ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Dąbrowskiego - Rydza Smigłego - ŚLĄSKA - Rydza Smigłego - Kopcińskiego - Narutowicza - Konstytucyjna - SKLEP "KACUŚ" (dla uzupełnienia zapasów, jeśli ktoś potrzebuje) - Pomorska - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - WARSZAWSKA - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - Plac Wolności - Legionów - Włókniarzy - Limanowskiego - Aleksandrowska - CHOCHOŁA - Aleksandrowska - Limanowskiego - Włókniarzy - Bandurskiego - Bratysławska – WYSZYŃSKIEGO -> dalej wybór:

1) …Bratysławska – Bandurskiego - Kopernika – Żeromskiego – Politechniki – Pabianicka – CHOCIANOWICE (grill) – Pabianicka – Paderewskiego – Rzgowska – KURCZAKI – Rzgowska – Dąbrowskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.

2) …Bratysławska – Bandurskiego – Mickiewicza – Piłsudskiego – Rokicińska – AUGUSTÓW – Rokicińska – Puszkina – Przybyszewskiego – LODOWA (wjazd tyłem przez zwrotnicę zjazdową; grill) – Przybyszewskiego – Kilińskiego – ZAJ. DĄBROWSKIEGO.

Rezygnacja z: Gdańska - Kopernika na odcinku od Legionów do Włókniarzy dla zrekompensowania czasu poświęconego na odbicie na Warszawską.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez mch, łącznie zmieniany 3 razy.
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

Jeszcze nie wiem czy będę ale wariant nr. 2 z grillem na Lodowej wydaje mi się o niebo lepszy.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Wariant 2 wydaje się ciekawszy, ale wiesz jak to ze zwrotnicami zjazdowymi bywa. Może nie dać się wjechać.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Podczas ostatniej zimy techniczny pług tam wjechał. Niedawno też kilkakrotnie widziałem torowców jak konserwowali tam zwrotnice.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale czy zjazdową? Wiesz, tam iglice lubią być powyginane. Przy zjeżdżaniu z czegoś takiego to nie robi większej różnicy, ale wjazd może skończyć się wykolejeniem.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Tak jest, przez zjazdową, dokładnie tak jak chcecie wjechać tak i ten pług tam wjechał. Obrazek
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

W razie czego można jechać Piłsudskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego na Lodową.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Skoro wjechał to dobrze. W razie czego włoży się gumę.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Zmiany, zmiany, zmiany...

Po pierwsze - za wcześnie do Kacusia. O tej porze wszyscy już będą zaopatrzeni, poza tym stając pod sklepem zablokujemy cały ruch zjazdowy w kierunku Telefonicznej. Inna sprawa, to grill, na który zejdzie a z godzinę czasu jak w mordę strzelił.

No więc trasa po modyfikacji wygląda tak:

ZAJ. DĄBROWSKIEGO - Kilińskiego - Franciszkańska - Wojska Polskiego - Zgierska - Dolna - Łagiewnicka - Warszawska - WYCIECZKOWA - Warszawska - Łagiewnicka - Dolna - Zgierska - Nowomiejska - PLAC WOLNOŚCI - Legionów - LEGIONÓW - Zielona - Narutowicza - Kilińskiego - Pomorska - KONSTYTUCYJNA (SKLEP KACUŚ) - Narutowicza - Kopcińskiego - Rydza-Śmigłego - Przybyszewskiego - LODOWA (GRILL około 1 godz.)

Jeśli czas pozwoli, to: Przybyszewskiego - Puszkina - Rokicińska - AUGUSTÓW - Rokicińska - Piłsudskiego - Mickiewicza - Włókniarzy - Limanowskiego - ŻABIENIEC - Limanowskiego - Włókniarzy - Zielona (dowóz do punktu przesiadkowego na linie nocne).

Jak widać zrezygnowaliśmy ze Śląskiej, która była konieczna przy początkowym projekcie, który zakładał z kolei, że Kacusia odwiedzimy na starcie. Dodatkowo odpadła pętla Chochoła oraz Wyszyńskiego. Powyższy plan (bez opcjonalnych wstawek) jest planem asekuracyjnym, czyli innymi słowy jest to plan minimum, na wypadek obsuwy czasowej.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że z dniem dzisiejszym zamykamy listę na forum. Lista potencjalnych chętnych obejmuje już 27 osób (z czego 11 potwierdziło swoją obecność; czekamy nadal na resztę, która miała jeszcze potwierdzić do końca tygodnia). Zakładając, że nie wszyscy potwierdzą, mamy około 20 osób, co jest optymalna ilością w stosunku do pojemności enki i komfortu podróży. Informacje o godzinie startu zainteresowane osoby otrzymają na priv.
ODPOWIEDZ