XVI FINAŁ WOŚP

Forum wycieczkowe.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Słuchajcie, potrzebuję 2 osób do otwierania drzwi w ence MPK. Poszukuję kandydatów rozgarniętych, odpowiedzialnych, w wieku blizej 18 lat, choć wiadomo jak jest Obrazek I żeby mieli trochę krzepy, bo zmiana trwa cały dzień, a drzwi wcale tak łatwo nie chodzą Obrazek

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Nie na maila i gg!
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

o3r pisze:Poszukuję kandydatów rozgarniętych, odpowiedzialnych, (...)


Musisz szukać gdzie indziej. :lol:


Żartowałem. Jest okazja, żeby załapać się do ekipy wagonowej. To kto tam chciał cały dzień z nami jeździć? :)
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

No cóż, była dyskusja o aktywności, były wielkie słowa, była wola działania. A rzeczywistość pokazała swoje. Z przykrością stwierdzam, że nikt nie odezwał się w sprawie obsługi drzwi, nie mówiąc o konkretnych propozycjach. W czym był problem? W rozgarnięciu? Odpowiedzialności? Krzepą? (Rozumiem dziewczyny, ale gimnazjalista już sobie spokojnie poradzi.) Bardzo mi przykro, że z tylu forumowiczów nie znalazły się nawet 2 osoby.

Zapraszamy w niedzielę na przejażdżkę. I zbierajcie kasę na wrzucanie do puchy. Przymujemy tylko banknoty ObrazekObrazek

PS. I proszę nie pisać postów typu "chciałem, ale nie mogłem, bo...", gdyż nie ma się czym chwalić.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Kolejny udany finał. Mimo, że nie podsumowaliśmy jeszcze wszystkich klubowych puszek, już teraz wiemy, że przekroczyliśmy ubiegłoroczny wynik. Przy okazji - byliśmy ostatnimi osobami, jakie męczyły w dniu wczorajszym kasjerki o. Banku Pekao przy Kościuszki 43. Pozdrawiamy sympatyczną obsługę, szczególnie cierpliwą w stosunku do mojej puszki, która zawierała znaczną ilość drobnego "złomu" metali kolorowych, sygnowanego przez niejaki Narodowy Bank Polski. Obrazek Chodzą słuchy, że na skutek zamknięcia systemu zawartość liczona była ręcznie... Obrazek

No ale żeby nie było tak różowo teraz łyżka dziegciu. Sawik wie za co dostał ode mnie wczoraj opieprz. Dla pozostałych informacja na przyszłość: osoba niebędąca w składzie wolontariuszy kwestujących lub pomocy technicznej nie powinna stać w drzwiach i blokować przejścia pasażerom oraz obsłudze. Takie wybryki znosiłem przez kilka przystanków, ale w końcu nerwy mi puściły. Nie ma jeżdżenia "na drzwiach"! Wyjątek zrobiliśmy dla studiego, który mimo że nie był oficjalnie zapisany na listę, to całkiem skutecznie i przy tym efektownie naganiał ludzi do tramwaju WOŚP.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez mch, łącznie zmieniany 1 raz.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Co do sawika, to również w całości podpisuję się pod słowami Mch. U mnie było to samo, mimo wielu słownych upomnień. Konieczne było użycie siły - małej, ale zawsze.
Sądzę, że w przyszłości takie osoby będą usuwane z wagonu - przynajmniej przeze mnie.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A u mnie Pan Sawik nie zawitał Obrazek Przynajmniej nie rzucił mi sie w oczy Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Był tylko na obu enkach, ZTCW. Zresztą, w autobusie by nie otwierał Obrazek
M. Kaźmierczak
Sympatyk forum
Posty: 954
Rejestracja: wt 17:13, 21 sie 2007
Lokalizacja: Aleksandrów Ł./Łódź
Kontakt:

Post autor: M. Kaźmierczak »

Tablice całe? Czy ubyło pare? Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Był zainteresowany "wycieczką" z enki 154, która tymczasowo leżała na tylnym pulpicie. W sumie nie sprawdziłem, czy na koniec imprezy nadal tam była, ale skoro Tomek się nie skarży, to znaczy, że wciąż tam leży. Obrazek
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

A jakby nie było to Tomek ma przecież swoje sposoby, żeby Sawik się przyznał do tego zniknięcia tablicy Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Tablice zjechały do zajezdni w komplecie.

Natomiast bardzo mu się spodobały ekspozytroy z enki, które są dziełem miom i tram.woja Obrazek Są to 2 zwykłe kasetki z doczepionymi zaczepami enkowymi (domowej roboty zresztą), zrobione na takie okazje jak WOŚP, by nie trzeba było się martwić o tablice. Niestety ciężko to było sawikowi wytłumaczyć. Tak samo jak fakt, że są tylko 2 i nie mam zbędnego, że są moje i nie dam Obrazek Ech...
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Apropos o3r co to za ulica Kopicińskiego Obrazek ??
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

Dziekuję wszystkim którzy zorganizowali 4 z kolei z naszym udzialem a ogolem XVI Final Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy. Dzieki Waszemu zaangazowniu wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik. To dzieki tym osobom na łódzkie ulice wyjechały 4 pojazdy specjalnej linii XVI.

Szczegolnie dziekuje Tomkowi za udostepnienie własnego wagonu "enki" #154,
Zarządowi MPK-Łódź Sp. z o.o. za udostępnienie wagonu "enki" #337+#644 i autobusu Volvo #3701, Zarządowi Tramwajów Podmiejskich za udostepnienie wagonu 803N #2,
Pizzerii Gruby Benek za zapewnienie posiłku dla wolontariuszy XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Panom motorniczym Marianowi Dobrowolskiemu, Włodzimierzowi Dąbrowskiemu, Piotrowi Hibnerowi oraz kierowcom Mirosławowi Rybarczykowi i Jarosławowi Michalskiemu, ekipie filmowej Piotrowi Wernerowi i Marcinowi Kaźmierczakowi, którzy z własnej nie przymuszonej woli i z czystego serca poprowadzili pojazdy dołączając się do tak szczytnej akcji jak pomoc najmłodszym,którzy chcą funkcjonować jak zdrowi rówieśnicy lecz choroba im na to nie pozwala.

Wielkie dzieki Kubie za przygotowanie tablic, Rafałowi i Łukaszowi za plakaty, Rafałowi za przygotowanie identyfikatorów dla motorniczych oraz pomocy technicznej Tomkowi , Patrykowi, Marcinowi, którzy dzielnie pomagali przy utrzymaniu porzadku.

Dzieki tym osobom wszystko doszło do skutku. Jeszcze raz wielkie dzieki i do zobaczenia w trakcie XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Bogdan28, łącznie zmieniany 5 razy.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

teufel pisze:Apropos o3r co to za ulica Kopicińskiego ;) ??

To jest efekt zbyt późnego poinfromowania mnie o konieczności dorobienia tablic, a zarazem konieczności pracy grubo po północy :D

Dziękuję wszystkim za współpracę :)

Podejmuję się socjalistycznego zobowiązania przygotowania otablicowania na XVII Finał w przyszłym roku!
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

Szanowni Panowie uwieczniający na fotografii XVI Finał Obrazek zwracam sie do Was z uprzejmą prośbą związana z uzupełnieniem galerii WOSP. Czy mozecie przesłać do mnie zdjęcia brygad do zamieszczenia na stronie fundacji.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bogusław
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Bogdan28, łącznie zmieniany 2 razy.
M. Kaźmierczak
Sympatyk forum
Posty: 954
Rejestracja: wt 17:13, 21 sie 2007
Lokalizacja: Aleksandrów Ł./Łódź
Kontakt:

Post autor: M. Kaźmierczak »

Jaka ma być roździelczość fotek? Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez M. Kaźmierczak, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

Ponawiam prosbe o fotki i filmiki z XVI finalu. Jak ma to wygladac sami zobaczcie;)

http://debesty.wosp.org.pl/media/fotos

http://debesty.wosp.org.pl/

Warto pokazac co sie u nas dzialo
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

Ponawuiam prosbe o zdjecia i filmiki z WOSP
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

Szanowni Panstwo konkurs trwa do 8.03 wiec nie wiele czasu pozostalo prosze glosowac na http://debesty.wosp.org.pl/media/foto/id/214 ocena 10 najwyzsza prosze o to w imieniu klubu gdyZ do wygrania jest kamera cyfrowa :

Dziekuje z gory na razie jestesmy na 5 miejscu Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

No i jak wam idzie oddawanie głosów? Ja już oddałem, a wy?
ODPOWIEDZ