Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie

Forum wycieczkowe.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Może i się zahaczy o to co po drodze jest Obrazek A różnica w km niewielka ale mnie chodzi o sam fakt kopalni żeby czegoś mi tam nie odpieprzyłObrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

No rozumiem - lepiej nie brać poniżej 18 lat, chyba że osoby sprawdzone, którym tam brakuje np miesiąca Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No proszę państwa proszę się zgłaszać bo wycieczka się nie odbędzie jak nie będę miał listy. Kopalnia niestety chce przewidywaną ilość osób +/- kilkanaście. A autobus to będzie Ikarus z PKS-u lub z Tramwajów Podmiejskich bodajże MAN który może zabrać do 100 osób Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

A czemu nie Ikarus z KORO? Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

To się zapytam jeszcze. Czym chcecie jechać? Ikar PKS-u, Ikar KORO czy coś z TP? Obrazek Przy czym ten z Koro chyba tacho nie ma Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Jak KORO albo PKS. Byle manual Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

To będzie Ikar z PKS-u jak się uda jak nie to będę coś innego szukał zbliżonego Obrazek Tylko błagam odezwijcie się kto chce jechać bo w końcu wycieczka upadnie w fazie pomysłu!!! Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Ja jadę na 90%...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Jest inna koncepcja dojazdu Obrazek Nic nie wynajmuje ale opanowujemy Kibla do Kutna przez Kłodawę Obrazek W takim wypadku jedzie kto chce i na własna odpowiedzialność no i znacząco spadają koszta bo bilet za wynajęty autobus byłby droższy niż codzienny liniowy pociąg Obrazek A rozkład jest taki:
6.52 odjazd z Kaliskiej i przyjazd do Kłodawy na 8.44 cena biletu: 15,50 normalny ale idzie to zredukować bo są różnego typu promocje na PKP i jak będzie się jechało grupowo to będzie taniej. Dla porównania wynajem autobusu i przejazd nim to było by ok 20-30 zł od osoby + bilet w kopalni więc wydaje mi się lepsza taka taryfa no i oczywiści jazda zwykłym Kiblem a nie jakimś wynalazkiem z tachografem Obrazek Trzeba by tylko ustalić konkretny dzień i wycieczka może jechać. Choć tutaj to już nie mam żadnych wymogów ze względu na to iż nic nie wynajmuje (każdy dodatkowo jedzie na własna odpowiedzialność oprócz Sawika którego nikt nie wpuści;)) tylko trzeba zaklepać termin Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Widze że mój plan wycieczki nie wzbudza entuzjazmu Obrazek Nikt nie chce jechać Kiblem z przesiadka na autobus i kibel znów i dodatkowo zwiedzanie Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

nie no, jak będzie konkretna data to się odniosę - dla mnie taki dojazd jest wręcz fajniejszy Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Możemy jechać w piątek 26 września. Tylko trzeba się najpierw u mnie zgłosić na maila bo muszę zapowiedzieć wycieczkę bo inaczej nas nie wpuszcząObrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

uu no to jeszcze muszę czekać na newsy z uniwerku kiedy muszę tam być. Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ale jak tak dalej pójdzie to w ogóle nie mam co dzwonić do kopalni bo nikt nie jest póki co chętny poza 2 czy 3 osobami Obrazek A tam jak dzwonić i umawiać wejście wycieczki to konkretnie trzeba Obrazek
ODPOWIEDZ