Wspomnienie lat 90-tych na Rogowskiej KD

Forum wycieczkowe.
raddrum
Czasem wpada
Posty: 87
Rejestracja: śr 19:08, 21 lut 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wspomnienie lat 90-tych na Rogowskiej KD

Post autor: raddrum »

Zapraszamy na imprezę "Wspomnienie lat 90-tych na Rogowskiej KD", w ramach której cały szlak przemierzymy typowym składem ówczesnych, schyłkowych czasów działalności kolei pod szyldem PKP. Wielu z nas pamięta te czasy, teraz chcemy je przypomnieć a niektórym zapewne dopiero pokazać. Także taki relatywnie „młody” skład potrafi zachwycić komponując się z pięknie kwitnącymi o tej porze wiosennymi sadami, których nie brakuje na szlaku. Oczywiście gwarantujemy liczne fotostopy!
Termin: 24 kwietnia 2010 roku (sobota)
Godzina wyjazdu 9.15 Rogów Osobowy, orientacyjna godz. powrotu 18.00
(czekamy na pociąg regio z Koluszek przyjazd do Rogowa 9:06)
Tabor: Lxd2 + 2 wagony rumuńskie Bxhpi + brankard.
Trasa: Rogów - Rawa Mazowiecka - Biała Rawska (i z powrotem).
Imprezę prowadzi kol. Radosław Michalak [url=mailto:brok22@o2.pl]brok22@o2.pl[/url]
Składka na uruchomienie pociągu: 35 złotych.
Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji, po uprzednim zgłoszeniu mailowym na adres [url=mailto:brok22@o2.pl]brok22@o2.pl[/url] do 18 kwietnia 2010 roku.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje data wpłaty. W dniu imprezy istnieje możliwość nabycia biletu jedynie w miarę wolnych miejsc w cenie 45 złotych.
Całość ewentualnego zysku zostanie przeznaczona na renowację taboru zgromadzonego w Rogowie.
Uwaga: na imprezie obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu i palenia, nie są planowane postoje na wizyty w sklepach ani przerwy na ognisko – prosimy o zabranie własnego prowiantu na cały dzień. Na imprezie obowiązuje regulamin FPKW (będzie dostępny w pociągu).

Dane do wpłaty:
Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych
ul. Dworcowa 37, 95-063 Rogów
Nr konta: 60 1240 1053 1111 0010 2944 1375
tytuł wpłaty: Impreza - imię i nazwisko uczestnika

Dojazd:

Z Łodzi Fabrycznej :

godzina 6:22 bezpośrednio do Rogowa pociągiem regio (przyjazd do Rogowa 7:06)
godzina 7:34 pociągiem IR do Koluszek i dalej regio (przyjazd do Rogowa 9:06)

Z Warszawy Centralnej:
Godzina 7:22 pociąg TLK do Skierniewic i dalej regio (przyjazd do Rogowa 8:43)

Z Katowic (z kierunku Śląska)
Godzina 1:30 pociąg TLK do Koluszek i dalej regio (przyjazd do Rogowa 6:06)
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Jak już mówiłem - ja jade na 90%
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Bardzo "istotna" informacja. Masz podany kontakt do organizatora i nie spamuj. Chcesz podbić licznik postów, czy pochwalić się, że na 90% idziesz?
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

Nie, chce poinformować innych forumowiczów, że jedzie. Albo ostrzec, nie wiem Obrazek
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Wyobrażasz sobie, żeby teraz każdy miał w ten sposób informować, czy na 73,13% jedzie, a na 26,87% nie jedzie? Obrazek
Co innego, gdyby organizator zażyczył sobie w tym wątku listę obecności (a i wówczas info na 90% byłoby nic nie warte), a tak nie jest.

Proponuję EOT, bo najważniejsza informacja zginie w masie głupot.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Sawik, to 17.04 do Rogowa też jedziesz na impreze KPinfo?
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ja tam jestem ciekaw kto od nas pojedzie.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Wiecie, propozycja wydaje mi się ciekawa, jak ją na forum 750mm dojrzałem, uznałem że trzeba się w końcu wybrać.
Może zbierzemy się w jakąś kupę i razem pojedziemy, co?
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

prof_klos pisze:Wiecie, propozycja wydaje mi się ciekawa, jak ją na forum 750mm dojrzałem, uznałem że trzeba się w końcu wybrać.
Może zbierzemy się w jakąś kupę i razem pojedziemy, co?

yhy, dobrze prawi
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

MNK pisze:Sawik, to 17.04 do Rogowa też jedziesz na impreze KPinfo?

W Rogowie od października nie byłem, a na obie imprezy pewno pojadę :)
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

o3r pisze:Ja tam jestem ciekaw, kto od nas pojedzie.
Tych, którzy cię ciekawią, możesz spytać przez PW. Mnie ciekawi, co kto na 88% jadł na śniadanie...
Jest pomysł grupowego wyjazdu - OK, można zrobić na bieżąco moderowaną listę "pewniaków" (rozwiązanie już sprawdzone na tym forum) i już. Po co robić niepotrzebny śmietnik?
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez M.C., łącznie zmieniany 1 raz.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Pewnie Cię to zdziwi, ale jedzenie śniadania nie jest związane z tematyką forum i nikt o to nie pyta. Swoją drogą zawsze myślałem, że fora są po to, żeby się na nich wypowiadać.

A tak na marginesie - po raz trzeci napisałeś to samo. To nie jest według Ciebie spamowanie?
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

Dokładnie, po to założony został ten temat na forum, by było gdzie "porozmawiać" o planowanej imprezie, zebrać ekipę. Sorry, ale moim zdaniem pomysł pisania o tym na PW jest absurdalny, bo równie dobrze każdy mógłby pisać innym smsem czy jedzie czy nie albo też o zatrzymaniach tramwajów, objazdach, zmianach tras itd. Właśnie po to pisze się to tu, by zobaczyli wszyscy, a nie po kolei informować każdego. I nie nazwałbym takiego wątku "śmietnikiem".
Pomysł z listą bdb. EOT.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

o3r pisze:Pewnie Cię to zdziwi, ale jedzenie śniadania nie jest związane z tematyką forum i nikt o to nie pyta. Swoją drogą zawsze myślałem, że fora są po to, żeby się na nich wypowiadać.
Można się wypowiadać, jeżeli to coś wnosi. BTW - żebyś tak zawsze pisał tylko o tym, co związane z tematyką forum, byłoby super...
o3r pisze:A tak na marginesie - po raz trzeci napisałeś to samo. To nie jest według Ciebie spamowanie?
Miło mi, że ktoś w końcu dostrzegł tę orkę na ugorze, ale faktycznie - skoro tylko mnie to przeszkadza, to dobrze - piszcie sobie co chcecie. Tylko żeby potem nie było lamentów, jak to poziom forum schodzi na psy.
Zgierzanin
Stały bywalec
Posty: 411
Rejestracja: ndz 11:48, 15 mar 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Zgierzanin »

Spam zniknąłby, gdyby takie posty jak drugi od góry w tym temacie były usuwane bez zbędnego gadania, i bez "opierdzielu" w następnym poście. A tak to w kółko jeden drugiego gani, i robi się offtop. Zamiast komentować wypowiedź Sawika można było ją po prostu USUNĄĆ. Jestem pewny, że po jakimś czasie takie offtopowanie bez odzewu innych znudziłoby się najbardziej wytrwałym.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Uwierz mi, że zniknęłyby prędko, gdyby to ode mnie zależało. Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

o3r pisze:Ja tam jestem ciekaw kto od nas pojedzie.


Ważne, że masz komplet. Martw się teraz o paliwo. ;)
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Nie spamuj! Obrazek

Myślałem bardziej ogólnie. Myślę, że zapewnię największe emocje w ciągu całego dnia Obrazek
ODPOWIEDZ