XV finał WOŚP

Forum wycieczkowe.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

XV finał WOŚP

Post autor: rkplodz »

Pewnie już wszyscy wiedzą, ale chyba nie zaszkodzi napisać i tu, im więcej osób tym więcej kasy w puszkach.

W najbliższą niedzielę KMST organizuje wraz z MPK, TP, Tomkiem i Szymkiem komunikacyjny finał WOŚP, wzorem lat ubiegłych. Uruchamiane są 4 linie:

- Augustów - Wyszyńskiego (337+644),

- Pl. Wolności - Pl. Niepodległości (154),

- Konstantynów - Konstytucyjna - Zgierz (TP),

- Janów - Maratońska (705).

Szczegóły na stronie www.kmst.mpk.lodz.pl.
swistaqos
Stały bywalec
Posty: 297
Rejestracja: czw 15:03, 09 lut 2006
Lokalizacja: Łódź :)

Post autor: swistaqos »

Dzięki za info, gdyby nie ono to pewnie znów przegapiłbym komunikacyjną imprezę. Teraz tylko muszę ułożyć sobie plan jak objeździć poszczególne trasy Obrazek

Pozdrawiam Michał
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

Szkoda tylko ze MKT sie nie wlacza, moglo by ktores GT wystawic, niewiadomo co wystawia TP ??
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Enka T. Adamkiewicza stacjonuje chyba na zajezdni Helenówek, czyli coś "z MKT" jest Obrazek.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Pisze się włĄcza Obrazek A TA jest jak wiemy blisko związany Obrazek z MKT - więc fakt, jakiś udział ma Obrazek
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

Z tego co wyczytalem to TP 803 wystawiaja tak ?? czyli zadnego GT niestety, a szkoda nadal rzadko spotykane, moglyby byc atrakcja
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

GT6 był rok temu, więc dla odmiany tym razem inny dostępny na Brusie przegub.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Strasznie żałuje, że nie zdążyłem wyskoczyć na Brusie i na Zdrowiu na szybki fotostop.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Co prawda to ni wycieczka okolicznościowa, ale trochę brakuje mi tablic z numerami, np. 'F' w ogórku. Może w przyszłym roku Nka na trasie '16' (XVI Finał)?
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Nie wiem czy miałoby to sens jesli weźmiemy pod uwagę, że wszystkie wozy jeździły przystrojone jak choinka, co ma niewiele wspólnego z historią i takie tablicowe fotostopy byłyby o kant tyłka. Od zabawy w tablice historyczne są stosowne imprezy tematyczne. Przypominam, że WOŚP to nie przejazd specjalnie dla miłośników i funkcjonuje to wg zupełnie innych założeń.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Dokładnie, to nie impreza taka typowa, tylko linia. Jest dobrze jak jest - i stało się już tradycyjne takie a nie inne oznaczanie. Obrazek
smugler1990
Stały bywalec
Posty: 279
Rejestracja: czw 18:34, 25 maja 2006

Post autor: smugler1990 »

Jak spędziłem WOŚP
Godziny 16-18:30 -ostre uczenie
18:35-znalazłem na stronie KMST ostatni odjazd eNki-odjazd 19:10.
Ojciec przyszedł koło 18:32,w czasie gdy jadł obiad rzuciłem propozycje
wypadu na Światełko do Nieba i spotkanie eNki na placu Niepodległości-zgadza sie.Wychodzimy ok. 18:50-przejazd samochodem na plac-eNka stoi-cykam fotki z 3 stron(efekt możecie zobaczyć).Podchodzi do mnie dwóch członków KMST-kurcze,nie mam drobnych -trudno.
Tuż po złożeniu statywu z aparatem wsiadam do samochodu.Jedziemy-robie fotki na rogu Czerwonej i Piotrkowskiej-o niebo lepsze[czas 0,4s],później aleja Kościuszki i Żwirki i Wigury.Później przystanek przy Zielonej.Później eNka ucieka nam-niestety
Fajnie było
ODPOWIEDZ