Integracja łódzkich MKMów :)

Forum wycieczkowe.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Ale początkowo jechaliśmy rozkładowo, niemalże co do minuty! A tak się obawiałem opóźnień Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

W mej wypowiedzi chodzilo o to ze troszke skrocilismy trase przejazdu a co do opoznien to normalna rzecz predzej czy pozniej mogly wystapic. Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

prof_klos pisze:O pożegnaniu 506 czy 507 pomyślę.

No mam nadzieję że za długo nie trzeba będzie czekać na kolejny przejazd ;)
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Tak źle życzysz ostatnim ikarusom? Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Nie do końca o to mi chodziło, zresztą teraz dla odmiany chciałbym PeeRę.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

słuchajcie, z tego co wiem w Zgierzu jeszcze jest ostatnia PeeRa (szkoleniowa). Może potwierdzi lub zaprzeczy tę informację Jaromir (?). Może dla odmiany następny wypad zaplanować na północ?
M. Wilu
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn 20:18, 10 lip 2006
Lokalizacja: Лодзь - запад

Post autor: M. Wilu »

Ja byłbym za Obrazek Tym bardziej, jeżeli na imprezie byłaby peerka Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobusy.php?s=15&nr=69046&ticket=993 - oto wóz, o którym wspominałem. Myślę, że byłby to fajny pomysł objechać trasy wszystkich nieistniejących linii autobusowych regionu autobusami różnych przewoźników, typów, roczników. Tak odmiennie od oficjalnych KMSTowych imprez na 200 luda z całego kraju nastawionych zazwyczaj na miasto i dosłownie zabytki (za wyjątkiem imprezy z 2004). Pierwsze kroki mamy za sobą, prof_klos pokazał, że dasię i że to naprawdę wychodzi.
M. Wilu
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn 20:18, 10 lip 2006
Lokalizacja: Лодзь - запад

Post autor: M. Wilu »

prof_klos pisze:..chyba ja jedyny utrzymałem 100% trzeźwości :D
Nie tylko ty :P
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Pozwoliłem sobie wysłać emaila do Markabu czy jest możliwość wynajęcia peery na imprezę. Jeśli nei odpowiedzą, a Wam spodoba się pomysł, przejadę się tam osobiście.

Ale na razie to taki luźny pomysł, który myślę, że możnaby wcielić w życie w kwietniu lub w maju.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ja też postanowiłem zrobić imprezke wagonem 803N z Brusa. Imprezka byłą by impreza dawnych linie tramwajowych nocnych tak ogólnie z lat 70-tych bo nie da rady wszystkiego oblukac w 8 godzin w tym przejazd linią 11 z Chocianowic na Helenówek jako taki pożegnalny przejazd w jedną strone jeżeli do nocy w 14/15 Kwietnia nie wyrwą mi jeszcze torów. Jak narazie impreza będzie miała zarys wymieniony poniżej. Na Helenówku przewidziany będzie Grill ze względu na to iż jest to teren z małą ilością domów mieszkalnych zajezdnią tramwajową po jednej stronie i lasem po drugiej Obrazek Jutro ide zobaczyć jakie będa koszta wynajmu przeguba a narazie podaje proponowaną przezemnie trase wraz z orientacyjną czasówką oczywiście grubo przesadzoną bo wiem że u nas zwykle są duże spóźnienia na imprezach nocnych. A jeżeli się wyrobimy przed czasem jako bonus będzie przejażdżka do Lutomierska Obrazek A poniżej trasa:

Brus(zajezdnia) 22:00 – Konstantynowska – 22:08 Zdrowie 22:15 (krańcówka linii 106 (Złotno) symbolicznie na Zdrowiu z Ew zdjęciami na przystanku Konstantynowska/Al. Unii) – Konstantynowska – Legionów – Pomorska – Telefoniczna – 22:55 Stoki 23:10 (linia 103) – Telefoniczna – Pomorska – Konstytucyjna – Narutowicza – 23:25 Tramwajowa 23:30(przystanięcie na przystanku i przejazd jako linia 101 na Bratysławską/Oszczepowa) – Narutowicza – Zielona – Gdańska – Kopernika – Karolewska – 23:55 Bratysławska 00:05 – (wyjazd w kierunku Starego Widzewa jako linia 104 na Widzew tor kolejowy)Karolewska – Bandurskiego – Mickiewicza – Piłsudskiego – 00:30 Widzew tor kolejowy 00:35 – (przejazd na Przybyszewskiego z zawracaniem na Lodowej na pętle linii 107 i przejazd jako linia 107 na Chocianowice)- Piłsudskiego – Śmigłego Rydza – Przybyszewskiego – 00:55 Lodowa 01:00 – Przybyszewskiego – Pl. Reymonta – Piotrkowska – Pabianicka – 01:30Chocianowice 01:35 – (przejazd z Chocianowic na Helenówek jako linia dzienna 11 na Helenówek i tu ew. Grill (zależne od pogody)) – Pabianicka – Piotrkowska – Kościuszki – Zachodnia – Zgierska – 02:25 Helenówek 3:30 – Zgierska – Nowomiejska – 4:10 Pl.Wolności 4:15 – Nowomiejska – Zgierska – 4:25 Julianów (fotoskop na linii 102) 4:35– Zgierska – Zachodnia – Legionów – Konstantynowska – Brus – Ew. do Lutomierska ( jeżeli pozwoli czas i wagony liniowe) i powrót na Brus.
Kamyk
Bywalec
Posty: 213
Rejestracja: ndz 21:57, 03 wrz 2006
Lokalizacja: Łódź - Radogoszcz Zachód

Post autor: Kamyk »

Ja mam pytanie do osób, które odstawiały Ikara do zajezdni - nie znaleźliście granatowej teczki? Prof_klos wie jakiej - oddałeś mi ją a ja położyłem na siedzeniu i pewnie została.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

mnie się bardzo podoba i myślę, że w związku z lekkim brakiem czasu w kwietniu mogę Ci ustąpić pierwszeństwa Obrazek Czekamy na newsy nt. kosztów i jak coś to ja rezerwuję miejsce Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Jutro ide po wycene. Wogóle chciałbym pojechac też na Strykowską np zamiast na Pl. Wolności zawracać tylko nie wiem co MPK na to abyśmy przejechali Wojska Polskiego na wprost przez Franciszkańską. Więc musze jutro iść na Tramwajową i do ZTiS dowiedzieć się czy technicznie jest taka możliwość, a czasowo wyjdzie prawie tak samo. Tylko kwestia czy mi pozwola na taki manewr ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Kamyk pisze:Ja mam pytanie do osób, które odstawiały Ikara do zajezdni - nie znaleźliście granatowej teczki? Prof_klos wie jakiej - oddałeś mi ją a ja położyłem na siedzeniu i pewnie została.

Robiliśmy porządek w autobusie gdy podjechał na dyspozytornię. Ja sprzatałem tuż za kabiną - wyrzucałem te butelki do kosza. Z tyłu sprzątał Pabianek, toteż trzeba się jego zapytać. Chwilę po tym autobus odjechał na plac postojowy a dziś był na linii. Zapytam o to Pabianka.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

SZAUTER pisze:Jutro ide po wycene.


Oooo, panie. Pan to nie jest w ogóle przygotowany. ;) TP zrobi Ci wycenę, ale to my im zawsze składaliśmy już gotowy projekt z orientacyjną wyceną (oni tylko weryfikowali).

Żeby mi to było po raz ostatni. Siadaj, pała, na następne zajęcia się przygotujesz jak trzeba. :lol:
Pabianek
Czasem wpada
Posty: 67
Rejestracja: wt 19:24, 06 lut 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabianek »

Ja tam żadnej teczki nie widziałem choć specialnie aż 2 razy przeglądałem tył Ikarka.A tak apropo na jakiej dziś linii jeździ #509.To mój nowy numer GG 10908156 więc Ukalo,prof-klos i pozostali MKMie piszcie pozdro
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dziś 509 znowu na T.


---

Puls Pabianic:

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Zamiast na Plac Wolności można wjechać na krańcówkę przy Północnej z tablicą 101.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Na stronie www.podmiejska.prv.pl pojawiła się pierwsza dziesiątka zdjęć z przejazdu. DO końca tygodnia powinienem zdołać wrzucić resztę.
ODPOWIEDZ