Integracja łódzkich MKMów :)

Forum wycieczkowe.
Kamyk
Bywalec
Posty: 213
Rejestracja: ndz 21:57, 03 wrz 2006
Lokalizacja: Łódź - Radogoszcz Zachód

Post autor: Kamyk »

Złe zdjęcie poszło do gazety - bo mnie na nim nie ma.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Ciebie na nim nie ma, ale i mnie na nim nie ma Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A teraz powróce do tematu mej wycieczki. Tak więc tramwaje podmiejskie dały taką wycene że po prostu szczęka dosięgneła mi podłogi. Jutro ide jeszcze do MKT choć oni niestety nie mają niczego w jakimś takim firmowym malowaniu zblizonym do MPK lub też pójde do MPK wypozyczyć tramwaj bardziej pasujący do lini nocnych z lat 70-tych czyli po N-ke z doczepą. Tutaj wybór będzie stanowiłą cena a czy wycieczka się odbędzie to zależy już od osób chętnych. Wstępnie cene wypadu szacuje na ok 20 zł i nie planuje go przekraczać i też dlatego chciałbym już aby wszyscy chętni na taki wypad się zgłaszali już tyle że trasa ulegnie troszke modyfikacji i będa 2 warianty przy czym drugi wariant to przypadek gdy rozkopią już trase pod ŁTR. Ale generalnie planowane jest zaliczenie krańcówek lini nocnych w/g mapy z roku 1970 Obrazek Dziś postaram się wrzucić jeszcze oba nowe warianty i prosił bym o wysyłanie juz wstępnych zgłoszeń uczestnictwa na [url=mailto:lukasz_111@tlen.pl]lukasz_111@tlen.pl[/url] lub na gg 4672293. Na gg dla osób spoza listy jestem niewidoczny Obrazek Być może na imprezie zawita ktoś z innych miast bo impreza jak się dziś dowiedziałem odbędzie się w tym samym dniu co giełda kolekcjonerska. Stąd też zamysł wzięcia N-ki tylko martwi mnie ten podział na wagony bo np. na Lilpopa nie mam co liczyć zapewne a jest chyba dość pojemny Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Nkę? zawsze jeździmy Nką Obrazek No ale trudno, skoro TP rzuciły kosmiczną cenę...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

No to już niestety wiem że impreze będzie trzeba przesunąć Obrazek 14 kwietnia odbędzie się zjazd kolekcjonerów biletów i po nim byc może też będzie przejazd tramwajem tyle że organizowany przez KMST więc wygląda na to że dwóch imprez bezpłatnej i komercyjnej ne ma sensu robić. Tak więc będzie trzeba przełożyć to na troche późniejszy termin niestety Obrazek Ale obiecuje że się odbędzie to wcześniej czy później Obrazek Obrazek Obrazek
Bogdan28
Czasem wpada
Posty: 72
Rejestracja: wt 16:27, 04 kwie 2006

Post autor: Bogdan28 »

To mi sie podoba nawet w gazecie Pabianickiej zostalismy opisani.
Coraz bardziej slawni. Obrazek
Pabianek
Czasem wpada
Posty: 67
Rejestracja: wt 19:24, 06 lut 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabianek »

#509 na Linii 2 brygada 3 #507 na linii 3.A tak apropo nasz znajomy driver dziś jeździ Ik#509 już znim się przejechałem na klimkowizne i spowrotem hehe fajnie się gadało i jeszcze się pogada.Prof- klos odezwi się do mnie na mój nowy numer GG (już pisałem)POZDRO
Pabianek
Czasem wpada
Posty: 67
Rejestracja: wt 19:24, 06 lut 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabianek »

Niestety "BIAŁY"#507 już zjechał na zajezdnie a tak się nastawiłem że go sfoce.No nic może jeszcze go dorwe.
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

rkplodz pisze:Nkę? zawsze jeździmy Nką Obrazek No ale trudno, skoro TP rzuciły kosmiczną cenę...


Pomijając już same oficjalne imprezy klubowe, to nawet na imprezach nieoficjalnych (od kilku do kilkunastu w ciągu roku) jeździmy najczęściej enką. Nie ma chyba bardziej oklepanego wagonu na przejazdy. Między innymi dlatego sylwek odbył się w bulwie.

Btw, na nocnych jeździły solówki, a poza tym impreza po dawnych liniach nocnych wagonem 5N już się odbyła w 2003 r.

Zarzuć coś nowego.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ale chyba nie po nocnych z roku 1970 Obrazek
mch
Sympatyk forum
Posty: 645
Rejestracja: pt 20:45, 31 mar 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mch »

Po różnych trasach, poczynając od tych ostatnich a na starszych kończąc.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ja proponuję "przegubem po duktach leśnych" Obrazek
Niech będzie ekstremalnie.
M. Wilu
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn 20:18, 10 lip 2006
Lokalizacja: Лодзь - запад

Post autor: M. Wilu »

Ja skromnie zaproponowałbym imprezę: "Tramwajem po dawnych liniach" Obrazek Trasa wiodłaby śladami linii zlikwidowanych na przełomie 2000 i 2001 roku (kiedy nadeszła reorganizacja linii) jak np. 18, 16, 16A, 20, 29 czy 21... Na imprezę można by wynająć np. Choppera, który właśnie od reorganizacji nie jeździ liniowo, ale ponoć jest na chodzie... Ale to tylko taki skromny, niewykonalny pomysł na imprezę KM Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez M. Wilu, łącznie zmieniany 2 razy.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Czemu niewykonalny? :>
M. Wilu
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn 20:18, 10 lip 2006
Lokalizacja: Лодзь - запад

Post autor: M. Wilu »

Jak dla mnie to niewykonalny póki co Obrazek Ale może kogoś zainteresuje taki pomysł i może dojdzie do takiej imprezy Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Czemu nie. MOżna zrobić coś takiego jeżeli ten wagon jest faktycznie na chodzie. Ale zapewne też w późniejszym terminie bo jak narazie to kalendarz imprez jakiś taki zapchany jest Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

A ja proponuję impreze śladami dawnych autobusowych linii nocnych. Pojazdem może być L11, 120MM albo Peerka, byle tylko berlietokształtna (gnioty i #1792 odpada).
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Przecież linie15x nie tak dawno jeszcze istniały, więc po co impreza? :>
Za wcześnie na takie coś jeszcze.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
Pabianek
Czasem wpada
Posty: 67
Rejestracja: wt 19:24, 06 lut 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabianek »

Według mnie taka impreza może dojść do skutku.
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Post autor: SzK »

W przyszłym roku będzie 10 lecie likwidacji 41bis.
W 2009 roku 40 lecie uruchomienia 41bis Obrazek
ODPOWIEDZ