Frikobusy - ciekawostki

Który autobus na której linii. Ciekawostki taborowe itp.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Kuba pisze:Na drugiej dąbrowskiej brygadzie ELW 73FW - o dziwo ten, który zwykle jeździ(ł) na linii na Olechów... Dziwne...
O 19.00 z Carrefoura Górna na Dąbrowę wyjechał Mercedes z pomarańczowym przodem, tj. ELW 49MR.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

To ciekawe co na Tesco Dąbrowa wieczorkiem jeździło, skoro pomarańczowy cały dzień jeździł właśnie na Tesco? O 17.00 jeszcze jeździł jako Teskacz... Normalnie skaczą jak z kwiatka na kwiatek... Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Dzisiaj (chyba Obrazek ) był wolny ELW 71FL więc może on jeździł wieczorem na Tesco Dąbrowa.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Dziś trzeci dzień z rzędu MAN na Carrefour Widzew/Olechów. To już przestaje być ciekawostka Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Na Carrefour Dąbrowa dzisiaj pomarańczowy Mercedes i inny - ELW 72FW.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

W takim razie ciekawe gdzie wywiało BK#05 (73FW)... Może na Teofilów?
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Mam nadzieję, że nie zepsuł się Obrazek .
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Dzsiaj darmobus z poamrańczowym przodem na lini Carrefour Górna- Dąbrowa. Ot taka mała ciekawostka.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

MNK pisze:Dzsiaj darmobus z poamrańczowym przodem na lini Carrefour Górna- Dąbrowa. Ot taka mała ciekawostka.
Mam wrażenie, że jest to raczej zbędne by pisać:" ELW 49MR czy ELW 71FL na linii xxx". Jest to rezerwa więc może pojawić się na każdej linii.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Simon, łącznie zmieniany 2 razy.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Simon pisze:
MNK pisze:Dzisiaj darmobus z pomarańczowym przodem na linii Carrefour Górna - Dąbrowa. Ot taka mała ciekawostka.
Mam wrażenie, że jest to raczej zbędne by pisać:" ELW 49MR czy ELW 71FL na linii xxx". Jest to rezerwa więc może pojawić się na każdej linii.
W sumie masz rację, ale pisaliśmy o tym tutaj w związku z roszadami liniowymi głównie na Tesco Dąbrowa i Carrefour Dąbrowa. Sam prosiłem by pisać na co jeździ na tej drugiej linii bo nie wiadomo było jak to w końcu będzie z obsadą, pojawiały się takie kwiatki jak ELW 46MR (nadal proszę by o nim pisać) ;)
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

To może zróbmy dział w Obserwacjach liniowych-> BK na lini?.
Ja podałem, ponieważ po nieobecności czytałem że podajecie, to i ja podałem xD.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Spoko, rozumiem Was. No to ja dodam, że ELW 49MR jeździł na linii Dąbrowa (Carrefour Górna) cały weekend Obrazek .
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Cały czas również MAN NL202 jeździ na linii Carrefour Widzew/Olechów. Dziwne...
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Coś mi sie wydaję, że to już nie ciekawostka a codzienność będzie, przynajmniej w najbliższym czasie...
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Simon, łącznie zmieniany 1 raz.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Kuba pisze:ELW 18HX na linii Carrefour Widzew/Olechów. Zwykle pojazd ten kursuje na linii Carrefour Centrum. Niestety nie wiem co w związku z tym kursuje dzisiaj na linii do centrum miasta.
Czyżby kolejna zamiana jak to było w przypadku ELW 73FW i ELW 48MR :?: :roll:
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Kuba pisze:ELW 18HX na linii Carrefour Widzew/Olechów. Zwykle pojazd ten kursuje na linii Carrefour Centrum. Niestety nie wiem co w związku z tym kursuje dzisiaj na linii do centrum miasta.
Tu jest przyczyna: http://www.lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/838655.html
Tego można się było spodziewać, incydenty to była tylko kwestia czasu. No ale jak Bursiak tak chce to jego sprawa, wg mnie stawianie busów na noc pod marketami jest trochę dziwne:/
Na 90% chodzi o Mana bo wczoraj cały dzień jeździł ELW 49MR. Ktoś wie co dziś było na linii Centrum?
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Nie da się ukryć, że ludzie mają za przeproszeniem we łbie narobione Obrazek . Jednak można było temu zapobiec bo jak wspomniał mig, stawianie autobusów pod hipermarketami jest niezbyt bezpieczne. A tak nawiasen bo nawet nie wiem: czy Bursiak ma coś umowione z ochroną hipermarketów o pilnowaniu autobsów Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Nie ważne czy ma, bo ochrona ma za zadanie chronić teren. A wozy były na terenie.
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Oczywiście byłoby lepiej, gdyby wozy były na zamkniętym terenie Obrazek . Szkoda tego Mana (jeżeli oczywiście to był on) tym bardziej, że jest lub był ( Obrazek ) jednym z najlepiej zadbanych autobusów.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Z Bursiakowych ciekawostek:
Obrazek Wczoraj za MAN-a na linii Carrefour Widzew/Olechów jeździł MB O405N #ELW 75FS (#BK 06)
Obrazek Natomiast po południu na linii Carrefour Teofilów MB O405 #ELW 10RA (zwykle na pracowniczej VF Teofilów)
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
ODPOWIEDZ