Który autobus na której linii. Ciekawostki taborowe itp.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254 Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:
Post
autor: MNK » pn 18:34, 14 cze 2010
1491 95, info Mercedes-Benz
px33
Weteran
Posty: 5841 Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007
Post
autor: px33 » wt 19:28, 15 cze 2010
#2674 - 50/4
adam-k96
Bywalec
Posty: 156 Rejestracja: pn 18:32, 20 kwie 2009
Lokalizacja: Łódź Janów
Post
autor: adam-k96 » wt 20:05, 15 cze 2010
Rano widziany na 64/7.
Solar
Bywalec
Posty: 229 Rejestracja: czw 19:31, 29 sty 2009
Lokalizacja: Łódź Chojny
Post
autor: Solar » śr 16:00, 16 cze 2010
ok. 15:45 Mercedes Conecto na 63 - skrzyzowanie Rzgowska - Strażacka w kierunku Św. Franciszka
MKM2010
Stały bywalec
Posty: 371 Rejestracja: czw 17:26, 11 lut 2010
Lokalizacja: PKP Łódź-Niciarniana
Post
autor: MKM2010 » śr 17:44, 16 cze 2010
1877 -> 53/3
13:53 Dworzec Łódź Fabryczna -> Nowosolna
px33
Weteran
Posty: 5841 Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007
Post
autor: px33 » czw 13:25, 17 cze 2010
#2858 - 55(A) odjazd gdzieś teraz z Obywatelskiej
mig
Moderator
Posty: 3770 Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:
Post
autor: mig » czw 14:42, 17 cze 2010
2866 50 - 14.30 z Kaliskiego (info - Kuba).
mig
Moderator
Posty: 3770 Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:
Post
autor: mig » pt 15:02, 18 cze 2010
Kuba:
2674 55A/6
2854 72/2
solaris94
Sympatyk forum
Posty: 671 Rejestracja: pn 15:18, 14 cze 2010
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: solaris94 » pt 15:07, 18 cze 2010
2662 - 68
11:43 Kusocińskiego -> Chojny
Karol
Administrator
Posty: 1996 Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Post
autor: Karol » pt 16:35, 18 cze 2010
Kuba:
2676 - 72/4
KMST197
Gaduła
Posty: 1010 Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007
Post
autor: KMST197 » pn 15:33, 21 cze 2010
Jakaś krótka 405-tka na 96.
MKM2010
Stały bywalec
Posty: 371 Rejestracja: czw 17:26, 11 lut 2010
Lokalizacja: PKP Łódź-Niciarniana
Post
autor: MKM2010 » wt 18:06, 22 cze 2010
2779 -> 64
patryks92
Coś mówi
Posty: 30 Rejestracja: pt 22:00, 02 lis 2007
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: patryks92 » wt 21:47, 22 cze 2010
1816 na 92A/1
MNK
Megagaduła
Posty: 3254 Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:
Post
autor: MNK » śr 18:15, 23 cze 2010
2671 50
Adamix
Gaduła
Posty: 1829 Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny
Post
autor: Adamix » pt 14:47, 25 cze 2010
#2867 - 72 (11:16 z pl. Niepodległości, kier. Janów).
Adamix
Gaduła
Posty: 1829 Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny
Post
autor: Adamix » sob 23:46, 26 cze 2010
Nie znalazłem lepszego miejsca, a wydaje mi się to ciekawe.
Przed chwilą ul. Kurczaki przejechał Jelcz Vero, miał coś na wyświetlaczach, ale nie dojrzałem z daleka. Nie było to jednak 52
Z jakiejkolwiek przyczyny się tu pojawił, to chyba pierwszy raz tego typu autobusu w tych okolicach... (czy nocna linia pracownicza jeździ tą ulicą?)
Karol
Administrator
Posty: 1996 Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Post
autor: Karol » sob 23:52, 26 cze 2010
To jest linia pracownicza P. Jedzie właśnie mniej więcej o tej porze, co widziałeś. Czasami zawraca na Rzgowska-Kurczaki, jak nikt nie jedzie na osiedle, a później na Dąbrowę.
Adamix
Gaduła
Posty: 1829 Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny
Post
autor: Adamix » ndz 00:01, 27 cze 2010
Dzięki wielkie. W takim razie dziwne, że nigdy wcześniej nie trafiłem na niego. Wobec tego nie trafiłem też z miejscem do napisania o tym...
A orientujesz się może z jakiej zajezdni jedzie i jaką trasą? Może warto by spisać gdzieś na forum linie pracownicze, o ile jest ich więcej? Może to być ciekawe.
Karol
Administrator
Posty: 1996 Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:
Post
autor: Karol » ndz 00:08, 27 cze 2010
On startuje z Nowych Sadów, wiem tylko, że jedzie Rzgowską do Kurczaków, a później na Dąbrowę.
solaris94
Sympatyk forum
Posty: 671 Rejestracja: pn 15:18, 14 cze 2010
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: solaris94 » pn 13:35, 28 cze 2010
1836+1837 - 11/8
1005+1006 - 11/9
1800+1801 - 11/10
1001+1002 - 11/12
1007+1008 - 11/13
1455+1456 - 11/14